Oferta Pracy » HR » 3* Hotel W Centrum Prowadzi Rekrutację Na Stanowisko Recepcjonistki Kraków

3* Hotel W Centrum Prowadzi Rekrutację Na Stanowisko Recepcjonistki Kraków

3* hotel w centrum Krakowa poszukuje miłej i uśmiechniętej osoby, o wysokiej kulturze osobistej, która sumiennie i rzetelnie podchodzi o powierzonych obowiązków i z łatwością nawiązuje kontakt z ludźmi. Wymagania: - dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie - odpowiedzialność za powierzone mienie - dobra organizacja pracy - dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym (12-godzinne zmiany, w tym zmiany nocne) Mile widziani studenci - elastyczny grafik. Oferujemy stabilne zatrudnienie oraz przyjazną atmosferę pracy. Istnieje również możliwość podpisania umowy zlecenia. Prosimy o kontakt tylko osoby poważnie zainteresowane pracą. quot;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r., Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami)quot;
Typ ogłoszenia : Oferta Pracy
Kategoria : HR
Data publikacji : 2017-10-11
Płaca: 1.00
Kontakt : Anna
NT: 728425585
Region : Małopolskie
Adres : Kraków

Kraków

Kontakt

[?]
[?]
Wprowadź litery z obrazka.
Aby wprowadzić inny kod - kliknij na zdjęcie.

Podobne ogłoszenia

Hotel Szuka Recepcjonistki/ty Kraków
Hotel Szuka Recepcjonistki/ty Kraków

Hotel Jan*** w centrum Krakowa(stare miasto) poszukuje osoby na stanowisko recepcja Umowa o prace prosimy o przesyłanie CV na nasz adres email

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2016-08-30

POKOJOWA Hotel 5*, Praca Stała. Kraków
POKOJOWA Hotel 5*, Praca Stała. Kraków

Firma Hotelarz prowadzi rekrutację na stanowisko POKOJOWA, dla swojego Klienta- hotelu 5*. Pracownicy poszukiwani OD ZARAZ. Mile widziani STUDENCI ZAOCZNI. Praca w godz. 8-16.00. Stały grafik. Umowa zlecenie. STAWKA 13,68 zł brutto/g. Wynagrodzenie płatne 10go każdego miesiąca. DOŚWIADCZENIE mile widziane. Oosby zainteresowane zapraszam do kontaktu.

Region : Małopolskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2017-08-27

Golden Tulip Krakow Kazimierz Poszukuje PORTIERÓW Kraków
Golden Tulip Krakow Kazimierz Poszukuje PORTIERÓW Kraków

Hotel **** prowadzi rekrutację na stanowisko: - Portier Do obowiązków należy miedzy innymi obsługa Gości hotelowych, drobne prace porządkowe, usługi bagażowe, pomoc w pracy personelowi Recepcji. Wymagania: znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym; wysoka kultura osobista; gotowość do pracy w systemie zmianowym prawo jazdy kat. B Oferujemy stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w przyjaznej atmosferze.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-04-29

Recepcjonistka/Recepcjonista Do Nowego Hotelu W Centrum Krakowa Kraków
Recepcjonistka/Recepcjonista Do Nowego Hotelu W Centrum Krakowa Kraków

Nowo otwierający Hotel **** w centrum Krakowa zatrudni na stanowisko recepcjonistki/recepcjonisty Wymagania: - znajomość języka angielskiego - dyspozycyjność - komunikatywność - doświadczenie w pracy recepcjonistki/recepcjonisty - znajomość systemów rezerwacyjnych - dobra organizacja pracy - samodzielność - mile widziana znajomość programu hotelowego E- Koncept Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij CV przez . Pamiętaj o klauzuli: quot;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r., Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami)quot;

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-03-11

Poszukiwana Osoba Na Stanowisko Recepcjonisty/recepcjonistki Kraków
Poszukiwana Osoba Na Stanowisko Recepcjonisty/recepcjonistki Kraków

Salve Apartments w centrum Krakowa poszukuję osoby na stanowisko recepcjonisty/recepcjonistki. Wymagana dobra znajomość języka angielskiego , komunikatywność , dyspozycyjność ( praca zmianowa ) znajomość obsługi komputera. Oferujemy stabilne warunki pracy i wynagrodzenia , możliwość rozwoju , pracę w miłym i młodym zespole . Osoby zainteresowane proszę o przesłanie o cv

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2016-09-12

Hotel*** Zatrudni Na Stanowisko Pokojowej Kraków
Hotel*** Zatrudni Na Stanowisko Pokojowej Kraków

Hotel*** w ścisłym centrum Krakowa Poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku pokojowa. Od kandydatów oczekujemy dyspozycyjności, praca pn-sb oraz w niedziele i święta od 8.00-16.00. Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie swojego CV.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-10-10

ZMYWAK Stały Grafik Pon-pt Kraków
ZMYWAK Stały Grafik Pon-pt Kraków

Firma Hotelarz dla swojego Klienta prowadzi rekrutację na stanowisko ZMYWAK. stawka od 13,00zł brutto/g. Stołówka pracownicza UMOWA ZLECENIE. Stabilny grafik poniedziałek-piątek 8:00-16:00 STUDENCI MILE WIDZIANI. Osoby zainteresowane proszę kontakt.

Region : Małopolskie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2017-06-04

Recepcjonistka - Praca Dodatkowa Kraków
Recepcjonistka - Praca Dodatkowa Kraków

Centrum Zdrowia i Urody zatrudni osobę na stanowisko - Recepcjonistki. Do zadań Recepcjonistki należeć będzie: - profesjonalna obsługa Pacjentów - prowadzenie dokumentacji medycznej - zadania administracyjne - sprzedaż usług Od kandydatów oczekujemy: - znajomość języka angielskiego - dyspozycyjność czasowa - łatwej komunikacji - znajomość MS Office Oferujemy: - umowę zlecenie - pracę w rozwijającym się młodym zespole - pracę w wymiarze 60-80 godzin miesięcznie. Prosimy o przesłanie CV poprzez formularz zgłoszeniowy.

Region : Małopolskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-01-26

Poszukiwana Kucharka śniadaniowa Do Hotelu W Centrum Krakowa Kraków
Poszukiwana Kucharka śniadaniowa Do Hotelu W Centrum Krakowa Kraków

Hotel *** w centrum Kazimierza poszukuje pracowników na stanowisko kucharz śniadaniowy. Hotel oferuje pracę na 3/4 etatu w godzinach 6:00 - 12:00 (praca zmianowa). Standard obowiązków obejmuje: przygotowanie bufetu śniadaniowego oraz nadzór nad zapleczem gastronomicznym. Wymagania: -doświadczenie na podobnym stanowisku -dyspozycyjność -kultura osobista -dobra organizacja pracy -aktualne badania sanepidowskie Stawka 10 zł/h netto.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2016-09-08

Recepcjonistka HOTEL *** KRAKÓW Kraków
Recepcjonistka HOTEL *** KRAKÓW Kraków

Zatrudnię recepcjonistę/tkę do pracy w hotelu*** w centrum Krakowa. Praca zmianowa. Wymagania: •komunikatywna znajomość j. angielskiego, •wysoka kultura osobista, •umiejętność pracy zespołowej, Dodatkowym atutem będzie: •doświadczenie pracy w hotelu na stanowisku recepcjonistki, •znajomość innych języków obcych. Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV ze zdjęciem oraz oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych / zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych /.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-02-14

Hotel Kossak Zatrudni Na Stanowisko Pokojowa Kraków
Hotel Kossak Zatrudni Na Stanowisko Pokojowa Kraków

Hotel Kossak zlokalizowany w centrum Krakowa zatrudni osoby na stanowisko Pokojowa. oferujemy -umowa o pracę, -karta multisport, -prywatną opiekę medyczną, -elastyczny grafik.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-06-24

Recepcjonista Recepcjonista Hotel Wentzl Kraków
Recepcjonista Recepcjonista Hotel Wentzl Kraków

Hotel Wentzl **** poszukuje recepcjonistki / recepcjonisty wymagania: - bardzo dobra znajomość j. angielskiego - miłe usposobienie - łatwość w nawiązywaniu kontaktów - dyspozycyjność ( praca w systemie zmianowym ) - doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - miłą atmosferę w zgranym zespole ludzi - dobre warunki finansowe Prosimy o przesyłanie cv wraz ze zdjęciem

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-09-23

Hotel Kossak Zatrudni Na Stanowisko Pokojowa Kraków
Hotel Kossak Zatrudni Na Stanowisko Pokojowa Kraków

Hotel Kossak zlokalizowany w centrum Krakowa zatrudni osoby na stanowisko: Pokojowa. Oferujemy: -umowa o prace -karta multisport -prywatna opieka medyczna -eleastyczny grafik. Prosimy o przesłanie CV poprzez formularz

Region : Małopolskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2017-08-28

Hotel *** Zatrudni Recepcjonistę Kraków
Hotel *** Zatrudni Recepcjonistę Kraków

Hotel *** w centrum Krakowa zatrudni osoby na stanowisku recepcjonisty .Wymagana znajomość języka angielskiego .

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2018-02-13

Kelner śniadaniowy Kraków
Kelner śniadaniowy Kraków

Hotel *** w centrum miasta poszukuje pracowników na stanowisko kelner śniadaniowy. Praca w trybie zmianowym w godzinach dopołudniowych. Wymagana znajomość języka angielskiego orazdoświadczenie w usługach serwisu kelnerskiego. Hotel chętnie przyjmie aplikację studentów.

Region : Małopolskie | Kategoria : Kelner / Barman | Data publikacji : 2016-09-01

Poszukujemy Recepcjonistki Kraków
Poszukujemy Recepcjonistki Kraków

Apartamenty w centrum Krakowa poszukują recepcjonistki. Praca w godzinach 7.00-19.00 i 19.00-7.00 w tygodniu oraz w weekendy. Od kandydatki wymagamy: * bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie * znajomość drugiego języka oraz programu komputerowego DM Plaza będzie dodatkowym atutem * znajomości programów MS office * wysokiej kultury osobistej * odporności na stres * dyspozycyjności Praca od 1kwietnia 2017 Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-03-21

Hotel W Centrum Krakowa Poszukuje Recepcjonistki! Kraków
Hotel W Centrum Krakowa Poszukuje Recepcjonistki! Kraków

Hotel w centrum Krakowa poszukuje recepcjonistki. Oferujemy: - umowę o pracę - stabilność zatrudnienia - elastyczny grafik - pracę w przyjaznej atmosferze - system motywacyjny (premie i prowizje) - kompleksowe szkolenie przed rozpoczęciem pracy (doświadczenie w pracy na recepcji mile widziane, ale nie jest warunkiem koniecznym) Zakres obowiązków: - świadczenie i sprzedaż usług hotelowych - bieżąca obsługa gości hotelowych oraz recepcji - obsługa systemu hotelowego CHART - współpraca z portalami rezerwacyjnymi (Booking, HRS, Expedia, Hotelbeds, Orbitz) - kreowanie pozytywnego wizerunku firmy Wymagania: - bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem) - wysoka kultura osobista - dobra organizacja pracy - odporność na stres - kreatywność - dyspozycyjność - umiejętność nawiązywania kontaktów oraz umiejętność pracy w zespole - gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (8:00-2 ...

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-04-27

Qubus Hotel Kraków Szuka Recepcjonisty/ Recepcjonistki Kraków
Qubus Hotel Kraków Szuka Recepcjonisty/ Recepcjonistki Kraków

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów/ kandydatek na stanowisko recepcjonisty/ recepcjonistki. Od kandydatów oczekujemy: - znajomości j. angielskiego minimum na poziomie dobrym - znajomości MS Office - gotowości do pracy zmianowej po 12h - odpowiedzialności i zaangażowania - odporności na stres - umiejętności pracy w zespole Oferujemy: - stałą pracę - umowę o pracę - wynagrodzenie 2000 brutto - bogaty pakiet socjalny: dofinansowanie do opieki medycznej i kart multisport - dobrą atmosferę pracy Jeżeli jesteś zainteresowany pracą u nas to CV prześlij mailem wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji i selekcji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z póź. zm)”.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2016-09-08

Recepcjonista - Czterogwiazdkowy Hotel „Metropolitan Boutique Hotel” Kraków
Recepcjonista - Czterogwiazdkowy Hotel „Metropolitan Boutique Hotel” Kraków

Czterogwiazdkowy hotel „Metropolitan Boutique Hotel” w Krakowie poszukuje pracownika na stanowisko: RECEPCJONISTA Miejsce pracy: KRAKÓW Wymagania: •wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów •wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w dziale rezerwacji •płynna znajomość języka angielskiego, mile widziany drugi język obcy •wysoka kultura osobista •znajomość obsługi portali rezerwacyjnych •bardzo dobra znajomość MS OFFICE •dyspozycyjność •dobra organizacja pracy Oferujemy: •pracę w prestiżowym hotelu w centrum Krakowa •atrakcyjne wynagrodzenie •narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań •stabilne zatrudnienie

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2018-02-19

SALON URODY Szuka Recepcjonistki KRK Podgórze Kraków
SALON URODY Szuka Recepcjonistki KRK Podgórze Kraków

SALON URODY na krakowskim podgorzu poszukuje sosby na stanowisko recepcjonistki wymagania: - j. angielski w stopniu komunikatywnym - umiejętność pracy w zespole - obsługa klienta oferujemy: - umowa o prace na pełny etat - możliwość rozwoju - miłą atmosfere osoby zainteresowane proszę o wysłanie cv ze zdjęciem

Region : Małopolskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2017-06-07

Hotel Szuka Pokojowej Kraków
Hotel Szuka Pokojowej Kraków

Hotel w centrum (stare miasto)Krakowa poszukuje osoby do pracy na stanowisko POKOJOWEJ. Praca w pełnym wymiarze czasowym. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie czystości i porządku w pokojach, łazienkach i pomieszczeniach ogólnodostępnych, zgodnie z wymogami i standardami obiektu. Oferujemy: stalą pracę dobre warunki pracy w hotelu w centrum Krakowa korzystne wynagrodzenie stabilną i długotrwałą współpracę Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2016-09-06

Hotel***poszukuje Recepcjonisty/-ki Kraków
Hotel***poszukuje Recepcjonisty/-ki Kraków

Hotel*** w Centrum Krakowa poszukuje recepcjonisty/ki. Od kandydatów oczekujemy: - doświadczenia na w/w stanowisku, - bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, - wysokiej kultury osobistej, Prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-05-08

RECEPCJONISTA NOCNY-Czterogwiazdkowy Hotel Butikowy W Centrum Krakowa Kraków
RECEPCJONISTA NOCNY-Czterogwiazdkowy Hotel Butikowy W Centrum Krakowa Kraków

Czterogwiazdkowy hotel butikowy w centrum Krakowa poszukuje pracownika na stanowisko: RECEPCJONISTA NOCNY Miejsce pracy: KRAKÓW Wymagania: · wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów · doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w dziale rezerwacji · płynna znajomość języka angielskiego, mile widziany drugi język obcy · wysoka kultura osobista · znajomość obsługi portali rezerwacyjnych · bardzo dobra znajomość MS OFFICE · dyspozycyjność · dobra organizacja pracy Oferujemy: · pracę w prestiżowym hotelu w centrum Krakowa · atrakcyjne wynagrodzenie · narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań · stabilne zatrudnienie

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-10-30

Pokojowa Kraków
Pokojowa Kraków

4* hotel w centrum Krakowa poszukuje kandydatek na stanowisko POKOJOWEJ..Oferujemy stałą pracę w miłej atmosferze. Numer telefonu: 531292623

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-01-19

Hotel*** Poszukuje Pokojowej Kraków
Hotel*** Poszukuje Pokojowej Kraków

Hotel*** w ścisłym centrum Krakowa Poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku pokojowa. Od kandydatów oczekujemy dyspozycyjności, praca pn-sb oraz w niedziele i święta od 8.00-16.00. Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie swojego CV.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-04-14

Hotel W Krakowie Zatrudni Pokojową Kraków
Hotel W Krakowie Zatrudni Pokojową Kraków

Hotel w centrum Krakowa poszukuje pracownika na stanowisko Pokojowa. Do obowiązków Pokojowej będzie należało również przygotowywanie śniadań 2 lub 3 x w tygodniu. Wymagania: - wysoka kultura osobista - poczucie estetyki; - dokładność i sumienność - dobra organizacja czasu pracy; - doświadczenie będzie dodatkowym atutem PRACA OD ZARAZ Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV. Tel. 508 - -

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-09-14

Recepcjonista / Recepcjonistka W Hotelu W Krakowie Poszukiwani Kraków
Recepcjonista / Recepcjonistka W Hotelu W Krakowie Poszukiwani Kraków

Poszukujemy osoby na stanowisko recepcjonisty / recepcjonistki w dwugwiazdkowym hotelu w Krakowie, blisko centrum miasta. Wymaga znajomość języka angielskiego oraz mile widziana dyspozycyjność od teraz. Praca zmianowa, po 12 h. Oferujemy umowę o pracę.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2016-09-05

Hotel Szuka Recepcjonisty/recepcjonistki Kraków
Hotel Szuka Recepcjonisty/recepcjonistki Kraków

Opis stanowiska: -Obsługa gości hotelowych, meldowanie, wymeldowanie, wystawianie faktur, wprowadzanie rezerwacji. -Dokonywanie niezbędnych formalności związanych z pobytem gości. -Zapewnienie wysokiej jakości usług świadczonych przez hotel. Wymagania: -Bardzo dobra znajomość j. angielskiego, znajomość dodatkowego języka obcego mile widziana. -Pozytywne nastawienie, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole. -Wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja. -Dyspozycyjność. -Doświadczenie na podobnym stanowisku. Oferujemy: -Pracę w miłej atmosferze -Umowę o pracę

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2018-03-03

Zatrudnimy Recepcjonistkę Kraków
Zatrudnimy Recepcjonistkę Kraków

Hotel Junior 2 w Krakowie poszukuje recepcjonistki (adres ul. Zawiła 59b, Kraków). Oferujemy pracę w trybie zmianowym, na pełny etat. Wymagamy dobrej znajomości języka angielskiego oraz uprzejmości i chęci do pracy. Doświadczenie nie jest konieczne, wszystkiego można się u nas nauczyć. Oferujemy umowę o pracę oraz dobre warunki wynagrodzenia i współpracy. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-06-21

Hotel Kossak Zatrudni Na Stanowisko Pokojowa Kraków
Hotel Kossak Zatrudni Na Stanowisko Pokojowa Kraków

Hotel Kossak zlokalizowany w centrum Krakowa zatrudni osoby na stanowisko: Pokojowa. Oferujemy: -umowa o prace -karta multisport -prywatna opieka medyczna -eleastyczny grafik. Prosimy o przesłanie CV poprzez formularz Hotel Kossak**** затруднить особу на посаду: прибиральниця. Винагороджувальна ставка - 12zł Робота позмінна 6:00-14:00/8:00- 16:00/ 11:00-19:00 Пропонуємо: -праця в молодій, добре розвиненій фірмі -стабільні умови затруднення -праця в милій і позитивній атмосфері -можливість вступу в спортивну програму -атракційний пакет опіки медичної -еластичний графік Вимоги: -комунікативність і уміння роботи в колективі -доступність

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-09-25

Pokojowa/y Kraków
Pokojowa/y Kraków

Hotel w centrum Krakowa zatrudni Panią/na na stanowisko Pokojowa/y. atrakcyjne warunki umowa o pracę miła atmosfera w pracy Zainteresowane osoby prosimy o kontakt: 124 - -, 124 - -

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-08-31

Recepcjonistka Kraków
Recepcjonistka Kraków

Zatrudnimy dziewczynę na stanowisko recepcjonistki w małym obiekcie w centrum miasta. Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, pracowitość, uczciwość, samodzielność. Do obowiązków należeć będzie przyjmowanie i obsługa gości, przyjmowanie rezerwacji, obsługa portali rezerwacyjnych, utrzymanie obiektu w czystości. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2016-08-31

Hotel Ascot Zatrudni Panią/Pana Na Stanowisko Pokojowa/Pokojowy Kraków
Hotel Ascot Zatrudni Panią/Pana Na Stanowisko Pokojowa/Pokojowy Kraków

Hotel Ascot*** w centrum Krakowa zatrudni Panią/Pana na stanowisko Pokojowa/Pokojowy. Oferujemy pracę w miłym zespole i atrakcyjne warunki zatrudnienia. Mile widziana książeczka sanepid., Wynagrodzenie 175 - -0 zł. netto + premia + ew. nadgodziny. Praca od 7-15, oraz kilka dni w miesiącu od 11-19 Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. W CV prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-06-18

Recepcjonistka Do Prywatnego Gabinetu Stomatologicznego Kraków
Recepcjonistka Do Prywatnego Gabinetu Stomatologicznego Kraków

PRYWATNY GABINET STOMATOLOGICZNY w Centrum Krakowa zatrudni recepcjonistki. Praca zmianowa, również w weekendy. 10 zł netto/h. Wymagania: - wysoka kultura osobista - umiejętność pracy w zespole - dyspozycyjność Prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem i numerem telefonu.

Region : Małopolskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2016-09-11

OKTAN GROUP Sp. Z O. O. Zatrudni Pracownika Administracyjnego Kraków
OKTAN GROUP Sp. Z O. O. Zatrudni Pracownika Administracyjnego Kraków

Firma OKTAN GROUP Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie prowadzi rekrutację na stanowisko: pracownik administracyjny. Oferujemy: 1). Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. 2). Stałe wynagrodzenie. 3). Szkolenie wprowadzające w zakres obowiązków. 4). Pracę w uśmiechniętym i przyjaznym zespole. Mile widziane: 1). Prawo jazdy kat. B 2). Doświadczenie w pracy biurowej. 3). Znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z zdjęciem na e-mail lub poprzez formularz kontaktowy.

Region : Małopolskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2017-10-09

OKTAN GROUP Sp. Z O. O. Zatrudni Pracownika Administracyjnego Kraków
OKTAN GROUP Sp. Z O. O. Zatrudni Pracownika Administracyjnego Kraków

Firma OKTAN GROUP Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie prowadzi rekrutację na stanowisko: pracownik administracyjny. Oferujemy: 1). Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. 2). Stałe wynagrodzenie. 3). Szkolenie wprowadzające w zakres obowiązków. 4). Pracę w uśmiechniętym i przyjaznym zespole. Mile widziane: 1). Prawo jazdy kat. B 2). Doświadczenie w pracy biurowej. 3). Znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z zdjęciem na e-mail lub poprzez formularz kontaktowy.

Region : Małopolskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2017-11-12

Recepcjonistka Do Hotelu *** W Centrum Krakowa Kraków
Recepcjonistka Do Hotelu *** W Centrum Krakowa Kraków

HOTEL *** W CENTRUM KRAKOWA ZATRUDNI RECEPCJONISTKĘ OD ZARAZ Wymagania wobec kandydatów: * min. 1 rok doświadczenia na w/w stanowisku * min. dobra znajomość języka angielskiego * zapewnienie wysokiej jakości usług świadczonych przez hotel, * profesjonalną bieżącą obsługę gościa, * obsługa platform rezerwacyjnych (YieldPlanet, Booking.com itp.) * zagwarantowanie prawidłowego przebiegu pobytu gościa w hotelu, * dokonywanie niezbędnych formalności związanych z pobytem gościa w hotelu, * gotowość do podjęcia pracy także w weekendy i święta. CV ze zdjęciem prosimy o przesyłanie przez formularz .pl.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2016-09-08

RECEPCJONISTA! Hotel W Centrum Zakopanego! Zakopane
RECEPCJONISTA! Hotel W Centrum Zakopanego! Zakopane

Agencja Pośrednictwa Pracy amp; Pracy Tymczasowej WORKGROUP poszukuje: RECEPCJONISTY / RECEPCJONISTKI Miejsce pracy: Hotel Wersal ul. Tetmajera 14a! System pracy: Zmianowy Godziny pracy: 08:00 - 20:00 lub 20:00 - 08:00 Rodzaj Umowy: Umowa o Pracę Wynagrodzenie: 2100 zł - 2500 zł netto („na rękę”) Wymagania: - Doświadczenie na stanowisku lub wykształcenie hotelarskie - Wysoka kultura osobista - Komunikatywna znajomość j. angielskiego - Zaangażowanie w powierzone obowiązki - Pozytywne nastawienie Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez portal lub pod numerem 603 - - . Nr Agencji: 13049

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2018-02-10

Recepcjonistkę Kraków
Recepcjonistkę Kraków

Zatrudnię kobietę (30+) na stanowisko recepcjonistki w hostelu/hotelu pracowniczym w Nowej Hucie-Czyżyny (ul.Sołtysowska). Praca 4 razy w tygodniu (również w weekend).

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-03-24

Hotel Kossak Zatrudni Na Stanowisko Pokojowa Kraków
Hotel Kossak Zatrudni Na Stanowisko Pokojowa Kraków

Hotel Kossak zatrudni osoby na stanowisko Pokojowa Oferujemy: -elastyczny grafik -karte multisport -prywatna opieka medyczna -umowa o prace

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-07-03

Hotel W Krakowie Zatrudni Pokojową, Praca Na Pełny Etat Kraków
Hotel W Krakowie Zatrudni Pokojową, Praca Na Pełny Etat Kraków

Hotel w centrum Krakowa zatrudni pokojową. Oferujemy stałą pracę w stabilnej firmie, w zgranym zespole. Stawka 9zl netto za godzinę przez pierwsze 3 miesiące. Później 10zl netto. Umowa na okres próbny 2 miesiące, później umowa na rok.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2016-09-02

Hostel Recepcja Kraków
Hostel Recepcja Kraków

Hostel na Kazimierzu rozpoczyna rekrutację na stanowisko recepcjonistki. Praca nie tylko na okres wakacji. Szukamy otwartej, komunikatywnej osoby, z pozytywnym podejściem do ludzi i świata. Jeśli poza tym znasz dobrze j.angielski, jesteś studentką - czekamy na twoje CV! Gwarantujemy: - dobrą atmosferę w pracy, w zgranym, młodym zespole - szanse na doskonalenie znajomości języków obcych - wiele możliwości na nawiązanie ciekawych kontaktów z osobami z różnych zakątków świata Praca dotyczy obsługi recepcji. Jest to praca zmianowa, w atrakcyjnym systemie wynagrodzenia 13zł/h + premie.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-06-25

Recepcja Hostel Kraków
Recepcja Hostel Kraków

Hostel na Kazimierzu rozpoczyna rekrutację na stanowisko recepcjonistki. Szukamy otwartej, komunikatywnej osoby, z pozytywnym podejściem do rzeczywistości. Jeśli poza tym znasz dobrze j.angielski, posiadasz status studentki (zaocznej) - czekamy na twoje CV! Gwarantujemy: - dobrą atmosferę w pracy, w zgranym, młodym zespole - szanse na doskonalenie znajomości języków obcych - wiele możliwości na nawiązanie ciekawych kontaktów z osobami z różnych zakątków świata Praca dotyczy obsługi recepcji oraz utrzymywania kontaktu z gośćmi hostelu. Jest to praca zmianowa, a na wynagrodzenie składa się podstawa+premie.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-03-10

Poszukujemy Osoby Do Pracy Na Recepcji Kraków
Poszukujemy Osoby Do Pracy Na Recepcji Kraków

Poszukujemy recepcjonisty/ recepcjonistki do Apartamentów w centrum Krakowa. Mile widziani są studenci. Oferujemy: -elastyczny grafik, -atrakcyjne wynagrodzenie, - możliwość poznania ciekawych ludzi z całego świata, Wymagamy: -wysokiej kultury osobistej, -bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, -rzetelności,

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2016-09-02

Recepcjonistka - Aparthotel W Krakowie Kraków
Recepcjonistka - Aparthotel W Krakowie Kraków

Poszukujemy Pani na stanowisko recepcjonistki w aparthotelu w centrum Krakowa. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: obsługę gości hotelowych, rezerwacji, prowadzenie bieżącej dokumentacji. Wymagania: - dobra znajomości języka angielskiego w mowie - umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z gośćmi - obsługa komputera i urządzeń biurowych Oferujemy pracę w miłym zespole i wysokie wynagrodzenie. Prosimy o przesłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-06-09

Nowo Otwierający Hotel W Centrum Krakowa Zatrudni POKOJOWĄ Kraków
Nowo Otwierający Hotel W Centrum Krakowa Zatrudni POKOJOWĄ Kraków

Nowo otwierający Hotel **** w centrum Krakowa zatrudni na stanowisko Pokojowej. Od kandydatek wymagane jest: - doświadczenie - dyspozycyjność (praca w weekendy, święta) - odpowiedzialność - dobra organizacja pracy własnej - solidność Zapewniamy: Atrakcyjne warunki pracy Stałe i stabilne zatrudnienie Przyjazną atmosferę Terminowe wypłaty wynagrodzenia Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV Pamiętaj o klauzuli: quot;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r., Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami)quot;

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-02-26

Tranport Osobowy PL - NL Kat. B Kraków
Tranport Osobowy PL - NL Kat. B Kraków

Firma Transportowa Glob-bus prowadzi rekrutacje na stanowisko Kierowca do obslugi tras Polska - Niemcy - Holandia opis stanowiska: -czas jednego kursu 2-3 dni -Pierwszy kurs obejmuje szkolenie ze standardow i zasad panujacych w firmie oraz pomoc w organizacji trasy - Solidne wynagrodzenie od 450 zlotych za kurs - nawigacja oraz telefon na wyposazeniu auta - dalsze informacje przy rozmowie kwalifikacyjnej WYMAGANIA: - WIEK MIN. 25 LAT - pełna dyspozycyjność i gotowość do pracy - doświadczenie w prowadzeniu samochodów 9 os. CV wraz z zdjęciem prosimy przesyłać za pośrednictwem tablicy ogłoszeń

Region : Małopolskie | Kategoria : Kierowca / Kurier | Data publikacji : 2016-09-02

Centrum Stomatologiczne Zatrudni Recepcjonistkę Kraków
Centrum Stomatologiczne Zatrudni Recepcjonistkę Kraków

Prywatna klinika stomatologiczna poszukuje recepcjonistki z komunikatywnym j.angielskim. Praca w systemie zmianowym (również wybrane weekendy i święta). Wysokość etatu i zmiany do uzgodnienia. Zainteresowane kandydatki prosimy o przesłanie CV w formacie PDF wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji.

Region : Małopolskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2016-09-09

Hotel W Centrum Krakowa Poszukuje Pań Pokojowych Kraków
Hotel W Centrum Krakowa Poszukuje Pań Pokojowych Kraków

Hotel Art amp; Garden Residence zlokalizowany w centrum Krakowa poszukuje Pani pokojowej. Wymagania: -pełna dyspozycyjność (praca zmianowa: zmiany poranne i popołudniowe, praca również w weekendy i święta), -doświadczenie na podobnym stanowisku, -dobry stan zdrowia, -zmysł estetyczny. Oferujemy: -umowę o pracę na pełny etat, -możliwość rozwoju zawodowego, -pracę w miłym ambitnym zespole, -pracę w nowo otwartym obiekcie o wysokim standardzie. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia wraz ze zdjęciem przez formularz zgłoszeniowym. Numer telefonu: 662111970

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-01-14

Hotel Maksymilian Zatrudni Pokojową Kraków
Hotel Maksymilian Zatrudni Pokojową Kraków

Trzygwiazdkowy hotel mieszczący się w centrum Krakowa zatrudni Pokojową. Pracownikom oferujemy: - stabilne warunki zatrudnienia; - umowę o pracę na cały etat; - rynkowe zarobki; - atrakcyjny system premiowania. Od Kandydatek oczekujemy: - doświadczenia na takim samym stanowisku pracy; - dyspozycyjności w godzinach 8:00 – 16:00 zarówno w tygodniu jak i w weekendy; - ogólnego dobrego stanu zdrowia; - dokładności i pracowitości. Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania swoich CV.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-02-28

ZMYWAK-stołówka Pon-pt Kraków
ZMYWAK-stołówka Pon-pt Kraków

irma Hotelarz dla swojego Klienta prowadzi rekrutację na stanowisko ZMYWAK. Stołówka pracownicza UMOWA ZLECENIE stawka od 13,62zł brutto/g. Stabilny grafik poniedziałek-piątek 8:30-16:30 Mile widziane osoby ze statusem ucznia/studenta Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą: quot;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zmianami).quot;

Region : Małopolskie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2017-07-30

OD ZARAZ Pokojowe Kraków Kraków
OD ZARAZ Pokojowe Kraków Kraków

Rozpoczynamy rekrutację na stanowisko POKOJOWA Doświadczenie nie jest wymagane, ale może być dodatkowym atutem. Praca W PEŁNYM WYMIARZE GODZIN 5 dni w tygodniu w godzinach 8.00 – 16.00 Obiekt 5* w samym centrum Krakowa Umowa zlecenie, stawka 13,68 brutto/ godzinę lub 6,58 brutto za posprzątany pokój Wymagana książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia Zapewniamy dobre warunki pracy i miłą atmosferę Zainteresowane osoby proszę o przesłanie cv lub nr. kontaktowego poprzez formularz .

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-09-15

Hotel Nawiąże Współpracę Z Animatorką/ami Kraków
Hotel Nawiąże Współpracę Z Animatorką/ami Kraków

Hotel koło Krakowa poszukuje animatorki/ek do prowadzenia animacji dla dzieci podczas pobytów wakacyjnych. Oczekujemy doświadczenia i profesjonalizmu. Prosimy o kontakt przez formularz lub 664 - -.

Region : Małopolskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2018-03-05

Hotel Zatrudni Pracownika Recepcji Kraków
Hotel Zatrudni Pracownika Recepcji Kraków

Hotel Secesja poszukuje osoby do pracy w recepcji od lipca . Praca zmianowa. Oferujemy umowę na pełny etat .

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-05-24

Projekt Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych Kraków Ochrona Kraków
Projekt Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych Kraków Ochrona Kraków

Firma Prowadzi: Projekt Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych i poszukuje chętnych na stanowisko: PRACOWNIK OCHRONY – (do przeszkolenia) Miejsce: Kraków i okolice. Umowa o pracę od ręki. Tel. 605 - -

Region : Małopolskie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-09-28

10/11 Zł Netto - Agent Ochrony Apteki/księgarnie/perfumerie Kraków
10/11 Zł Netto - Agent Ochrony Apteki/księgarnie/perfumerie Kraków

Agencja Ochrony prowadzi rekrutację na agentów ochrony do pracy na obiektach handlowych (apteki, księgarnie, perfumerie) na terenie całego Krakowa. Stawka: 10/11 zł netto. Oferujemy pełne przeszkolenie i umowę. Elastyczny grafik pracy i lokalizacja dopasowana do miejsca zamieszkania. Wymagania: - niekaralność - gotowość do podjęcia pracy od zaraz - odpowiedzialność Zgłoszenia wraz z cv lub nr telefonu proszę kierować poprzez portal .

Region : Małopolskie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-10-06

Mgr Farmacji /mgr Chemii Analitycznej/ Bhp Kraków
Mgr Farmacji /mgr Chemii Analitycznej/ Bhp Kraków

Centrum Kształcenia Torus w Bochni poszukuje : •mgr chemii analitycznej; •nauczyciel przedmiotów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy •mgr Farmacji Centrum Kształcenia Torus w Bochni prowadzi szkołę dla dorosłych NAUKA ZA DARMO w systemie wieczorowym oraz weekendowym. Osoby zaintersowany takim systemem pracy prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły CK Torus w Bochni ul ul. Kraszewskiego 5 (Pasaż 12), 32-700

Region : Małopolskie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2017-04-16

Pani Pokojowa Kraków
Pani Pokojowa Kraków

Nowopowstający Hotel w centrum Krakowa zatrudni Panie Pokojowe do działu Służby Pięter. Chętnie zatrudnimy osoby pozytywnie nastawione, pracowite i uczciwe. Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać za pośrednictwem . Zapraszamy!

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-09-03

Pani Pokojowa Kraków
Pani Pokojowa Kraków

Nowopowstający Hotel w centrum Krakowa zatrudni Panie Pokojowe do działu Służby Pięter. Chętnie zatrudnimy osoby pozytywnie nastawione, pracowite i uczciwe. Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać za pośrednictwem . Zapraszamy!

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-09-03

Z-cę Kierownika Gastronomi,zatrudni 4* Hotel Wieliczka Kraków
Z-cę Kierownika Gastronomi,zatrudni 4* Hotel Wieliczka Kraków

Kameralny 62-pokojowy 4* Hotel Lenart z Wieliczki poszukuje chętnych na stanowisko: Zastępca kierownika gastronomii Wymagania: - kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, - biegła znajomość języka angielskiego, - dyspozycyjność- również w soboty i niedziele - aktualna książeczka sanepidu Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Region : Małopolskie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2016-08-31

Hotel W Centrum Krakowa Poszukuje Portiera! Kraków
Hotel W Centrum Krakowa Poszukuje Portiera! Kraków

Hotel w centrum Krakowa poszukuje portiera! Zakres obowiązków: - kompleksowa obsługa Gości hotelowych (pomoc w obsłudze urządzeń elektronicznych, pomoc w przeniesieniu bagaży) - dbanie o czystość otoczenia obiektu hotelowego - wykonywanie drobnych napraw bieżących - wykonywanie dodatkowych poleceń managera hotelu Wymagania: - dobra znajomość języka angielskiego - wysoka kultura osobista, dokładność i zaangażowanie - umiejętność organizacji własnej pracy - profesjonalne podejście do klienta Oferujemy: - stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie - pracę w młodym, zgranym zespole Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-04-18

ZATRUDNIMY POKOJOWE, Okolice Centrum, 5* Kraków
ZATRUDNIMY POKOJOWE, Okolice Centrum, 5* Kraków

Rozpoczynamy rekrutację na stanowisko POKOJOWA Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie czystości w pokojach hotelowych oraz w częściach ogólnodostępnych dla gości. Doświadczenie nie jest wymagane, ale może być dodatkowym atutem. Praca 5 dni w tygodniu w godzinach 8.00 – 16.00 ( również w weekendy ) Obiekt 4 i 5* w samym centrum Krakowa Umowa zlecenie, stawka 13,62 brutto/ godzinę lub 6,58 brutto za posprzątany pokój Wymagana książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia Zapewniamy dobre warunki pracy i miłą atmosferę Zainteresowane osoby proszę o przesłanie cv lub nr. kontaktowego poprzez formularz .

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-08-31

Recepcjonista - Hotel W Centrum Krakowa Kraków
Recepcjonista - Hotel W Centrum Krakowa Kraków

Hotel zlokalizowany w centrum Krakowa poszukuje doświadczonego recepcjonistę Opis stanowiska: •Obsługa gości hotelowych, meldowanie, wymeldowanie, wystawianie faktur, wprowadzanie rezerwacji. •Dokonywanie niezbędnych formalności związanych z pobytem gości. •Zapewnienie wysokiej jakości usług świadczonych przez hotel. Wymagania: •Bardzo dobra znajomość j. angielskiego, znajomość dodatkowego języka obcego mile widziana. •Pozytywne nastawienie, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole. •Wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja. •Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin •Doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny •Znajomość programów hotelowych PMS Oferujemy: •Pracę w hotelu o ugruntowanej pozycji na rynku •Konkurencyjne wynagrodzenie dużo wyższe powyżej średniej •Szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe. •Umowę o pracę. •Miłą atmosferę pracy

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2018-03-18

Praca Na Recepcji Kraków
Praca Na Recepcji Kraków

Hotel*** w Centrum Krakowa poszukuje recepcjonisty/ki. Od kandydatów oczekujemy: - dobrej znajomości języka angielskiego, - wysokiej kultury osobistej, Prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz. *Do naszego hotelu poszukujemy również: kucharza, kelnerki, pomocy kuchennej.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-08-23

Hotel Delta W Krakowie Zatrudni Recepcjonistkę Kraków
Hotel Delta W Krakowie Zatrudni Recepcjonistkę Kraków

Hotel Delta w centrum Krakowa poszukuje osobę chętną do podjęcia pracy na stanowisku Recepcjonistka. Oferujemy pracę w młodym i zgranym zespole. Dodatkowa możliwość podniesienia kwalifikacji. Możliwość podjęcia pracy na cały lub pół etatu. Wymagamy: dobrej znajomości języka angielskiego, wysokiej kultury osobistej, punktualności oraz dyspozycyjności. Doświadczenie będzie dodatkowym atutem. Praca od 1 października. Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV oraz kontaktu.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2016-09-07

Hotel 3* W Krakowie Szuka Pokojowej Na Pełen Etat Kraków
Hotel 3* W Krakowie Szuka Pokojowej Na Pełen Etat Kraków

Hotel City SM 3* w Krakowie ( Borek Fałęcki) poszukuje dyspozycyjnej osoby na stanowisko pokojowej. Praca na pełen etat od zaraz. Wyżywienie, ubiór służbowy oraz szkolenia w ramach umowy. Prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny. 12/ 266 - - hotelcity

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-11-13

W.M Hotel System Sp.z.o.o Ztrudni Osoby Na Zmywak Kraków
W.M Hotel System Sp.z.o.o Ztrudni Osoby Na Zmywak Kraków

W M Hotel System przy al. 29 Listopada w Krakowie zatrudni osoby na stanowisko zmywający / zmywająca Praca w godzinach porannych lub wieczornych Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie CV poprzez . Prosimy o dołączenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Region : Małopolskie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2018-03-09

Recepcjonistka Do Kliniki Stomatologicznej W Krakowie Kraków
Recepcjonistka Do Kliniki Stomatologicznej W Krakowie Kraków

W związku z dynamicznym rozwojem, Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Centrum Zdrowego Uśmiechu w Krakowie, poszukuje kandydatki na stanowisko Recepcjonistki. WYMAGANIA: *Nienaganna prezencja *Umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych *Wysoka kultura osobista *Komunikatywna znajomość języka angielskiego *Dobra dykcja *Piękny uśmiech:-) Dodatkowym atutem będzie znajomość języka norweskiego!!! CV prosimy wysyłać na podany w ogłoszeniu adres mailowy *informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatkami!

Region : Małopolskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-04-24

KELNERKA ŚNIADANIOWA Do Hotelu *** W Centrum Krakowa Kraków
KELNERKA ŚNIADANIOWA Do Hotelu *** W Centrum Krakowa Kraków

*** Hotel w centrum Krakowa zatrudni od zaraz kelnerkę do obsługi śniadań. Praca na weekendy. WYMAGANIA WOBEC KANDYDATÓW: * doświadczenie na w/w stanowisku * komunikatywna znajomość języka angielskiego * aktualna książeczka sanepid * znajomość standardów obsługi klienta OBOWIĄZKI: * przygotowanie i utrzymanie w czystości sali śniadaniowej * uzupełnianie bufetu szwedzkiego * wydawanie dań zamówionych przez Gości

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2016-09-06

Hotel Zatrudni Kucharza Kraków
Hotel Zatrudni Kucharza Kraków

Hotel Secesja na Kazimierzu zatrudni kucharza na cały etat na podstawie umowy o pracę. Praca od 1 września !

Region : Małopolskie | Kategoria : Kucharz | Data publikacji : 2016-09-01

Specjalista/ka Ds. Promocji Kraków
Specjalista/ka Ds. Promocji Kraków

Jedna z najszybciej rozwijających się firm na krakowskim rynku obecnie prowadzi rekrutację na stanowisko Specjalisty/ki ds. promocji.  Poszukujemy osób: - kreatywnych - komunikatywnych - lubiących pracę z ludźmi - mających innowacyjne pomysły  - lubiących wyzwania Obowiązki: - organizowanie akcji promocyjnych - koordynowanie pracy podległego zespołu - prawidłowe planowanie czasu pracy - aktywna reklama firmy Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy - stałe godziny pracy - pracę opartą o umowę - pracę w młodym, energicznym zespole - możliwość rozwoju oraz swobody w działaniu Zainteresowanych kandydatów/ kandydatki prosimy o wysyłanie swoich aplikacji poprzez formularz.

Region : Małopolskie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2016-09-01

PILNIE Zatrudnię Pokojowe 5 Dni W Tyg 8:00-16:00, Hotel 5* CENTRUM! Kraków
PILNIE Zatrudnię Pokojowe 5 Dni W Tyg 8:00-16:00, Hotel 5* CENTRUM! Kraków

PILNIE od zaraz poszukuje Pań chętnych do pracy na stanowisku pokojowej. Doświadczenie nie jest wymagane, aczkolwiek mile widziane- najważniejsze są chęci do pracy. Osoby, które nie posiadają doświadczenia zostaną bezpłatnie przeszkolone :) Wymagana jest dyspozycyjność 5 dni w tygodniu w godzinach 8:00-16:00, czasem praca jest również w weekendy. Obiekt w samym centrum Krakowa, hotel 5*, umowa zlecenie. stawka 13,68 zł brutto za godzinę + NAPIWKI Wynagrodzenie płatne 10tego dnia następnego miesiąca przelewem na konto. Zapewniamy dobre warunki pracy i miłą atmosferę Wymagana książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia. Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie cv lub numeru kontaktowego za pomocą formularza

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-09-02

Kucharz, Dorywczo Na Weekend, Lub Na Stałe- Hotel 4* Wieliczka Kraków
Kucharz, Dorywczo Na Weekend, Lub Na Stałe- Hotel 4* Wieliczka Kraków

Kameralny 62-pokojowy Hotel lenart**** z Wieliczki poszukuje dyspozycyjnej osoby na stanowisko : Kucharz z doświadczeniem z okolic Wieliczki Szukamy osoby dyspozycyjnej do pracy w weekendy, na skoka do obsługi wesel,lub na stałe.

Region : Małopolskie | Kategoria : Kucharz | Data publikacji : 2016-09-07

Praca Od Zaraz Recepcjonistka - Kraków Kraków
Praca Od Zaraz Recepcjonistka - Kraków Kraków

Agencja Ochrony zatrudni dyspozycyjną Panią na stanowisko recepcjonistki na terenie biurowca w okolicach Parku Wodnego w Krakowie. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00. Wymagania: -dyspozycyjność -zaangażowanie - komunikatywna znajomość j.angielskiego. Proszę o pozostawienie kontaktu telefonicznego lub przesłanie CV. Szczegółowych informacji na temat pracy i wynagrodzenia udzieli koordynator.

Region : Małopolskie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-05-18

Animator Dziecięcy 2500 Pln Kraków
Animator Dziecięcy 2500 Pln Kraków

Lider rynku animacji dla dzieci otwiera rekrutację na stanowisko Animator dziecięcy. Praca polega na obsłudze szkół podstawowych. Animator prowadzi warsztaty, informuje o nich dzieci i utrzymuje przyjazne relacje z placówką. Animator obsługuje wskazane przez pracodawcę szkoły podstawowe. Animator dojeżdża do szkół na koszt pracodawcy i prowadzi animacje dla chętnych dzieci. Prosta, przyjemna i wdzięczna praca. Stała praca od poniedziałku do piątku. Prowadząca dojeżdża do szkół na terenie całego województwa. Koszty dojazdu pokrywa pracodawca. Wymagania: - min. 1 rok doświadczenia na rynku pracy - dyspozycyjność od poniedziałku do piątku - prawo jazdy kat. B i gotowość do codziennego dojeżdżania do placówek na terenie województwa (możliwość z korzystania z auta firmowego) - wysoka kultura osobista Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie: 2500 pln netto - stałe zatrudnienie - auto służbowe - przyjemną, wdzięczną pracę z dziećmi w przyjaznych placówkach - wspar ...

Region : Małopolskie | Kategoria : Pozostałe oferty pracy | Data publikacji : 2018-03-12