Oferta Pracy » HR » 3* Hotel W Centrum Prowadzi Rekrutację Na Stanowisko Recepcjonistki Kraków

3* Hotel W Centrum Prowadzi Rekrutację Na Stanowisko Recepcjonistki Kraków

3* hotel w centrum Krakowa poszukuje miłej i uśmiechniętej osoby, o wysokiej kulturze osobistej, która sumiennie i rzetelnie podchodzi o powierzonych obowiązków i z łatwością nawiązuje kontakt z ludźmi. Wymagania: - dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie - odpowiedzialność za powierzone mienie - dobra organizacja pracy - dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym (12-godzinne zmiany, w tym zmiany nocne) Mile widziani studenci - elastyczny grafik. Oferujemy stabilne zatrudnienie oraz przyjazną atmosferę pracy. Istnieje również możliwość podpisania umowy zlecenia. Prosimy o kontakt tylko osoby poważnie zainteresowane pracą. quot;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r., Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami)quot;
Typ ogłoszenia : Oferta Pracy
Kategoria : HR
Data publikacji : 2017-10-11
Płaca: 1.00
Kontakt : Anna
NT: 728425585
Region : Małopolskie
Adres : Kraków

Kraków

Kontakt

[?]
[?]
Wprowadź litery z obrazka.
Aby wprowadzić inny kod - kliknij na zdjęcie.

Podobne ogłoszenia

Hotel Szuka Recepcjonistki/ty Kraków
Hotel Szuka Recepcjonistki/ty Kraków

Hotel Jan*** w centrum Krakowa(stare miasto) poszukuje osoby na stanowisko recepcja Umowa o prace prosimy o przesyłanie CV na nasz adres email

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2016-08-30

POKOJOWA Hotel 5*, Praca Stała. Kraków
POKOJOWA Hotel 5*, Praca Stała. Kraków

Firma Hotelarz prowadzi rekrutację na stanowisko POKOJOWA, dla swojego Klienta- hotelu 5*. Pracownicy poszukiwani OD ZARAZ. Mile widziani STUDENCI ZAOCZNI. Praca w godz. 8-16.00. Stały grafik. Umowa zlecenie. STAWKA 13,68 zł brutto/g. Wynagrodzenie płatne 10go każdego miesiąca. DOŚWIADCZENIE mile widziane. Oosby zainteresowane zapraszam do kontaktu.

Region : Małopolskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2017-08-27

Golden Tulip Krakow Kazimierz Poszukuje PORTIERÓW Kraków
Golden Tulip Krakow Kazimierz Poszukuje PORTIERÓW Kraków

Hotel **** prowadzi rekrutację na stanowisko: - Portier Do obowiązków należy miedzy innymi obsługa Gości hotelowych, drobne prace porządkowe, usługi bagażowe, pomoc w pracy personelowi Recepcji. Wymagania: znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym; wysoka kultura osobista; gotowość do pracy w systemie zmianowym prawo jazdy kat. B Oferujemy stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w przyjaznej atmosferze.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-04-29

Recepcjonistka/Recepcjonista Do Nowego Hotelu W Centrum Krakowa Kraków
Recepcjonistka/Recepcjonista Do Nowego Hotelu W Centrum Krakowa Kraków

Nowo otwierający Hotel **** w centrum Krakowa zatrudni na stanowisko recepcjonistki/recepcjonisty Wymagania: - znajomość języka angielskiego - dyspozycyjność - komunikatywność - doświadczenie w pracy recepcjonistki/recepcjonisty - znajomość systemów rezerwacyjnych - dobra organizacja pracy - samodzielność - mile widziana znajomość programu hotelowego E- Koncept Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij CV przez . Pamiętaj o klauzuli: quot;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r., Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami)quot;

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-03-11

Kucharz Kraków
Kucharz Kraków

Restauracja quot; Pod Złotym Karpiemquot; prowadzi rekrutację na stanowisko: kucharz. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem.

Region : Małopolskie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2018-06-13

Poszukiwana Osoba Na Stanowisko Recepcjonisty/recepcjonistki Kraków
Poszukiwana Osoba Na Stanowisko Recepcjonisty/recepcjonistki Kraków

Salve Apartments w centrum Krakowa poszukuję osoby na stanowisko recepcjonisty/recepcjonistki. Wymagana dobra znajomość języka angielskiego , komunikatywność , dyspozycyjność ( praca zmianowa ) znajomość obsługi komputera. Oferujemy stabilne warunki pracy i wynagrodzenia , możliwość rozwoju , pracę w miłym i młodym zespole . Osoby zainteresowane proszę o przesłanie o cv

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2016-09-12

Pomoc Kuchenna Kraków
Pomoc Kuchenna Kraków

Restauracja quot; Pod Złotym Karpiemquot; prowadzi rekrutację pracowników. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem.

Region : Małopolskie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2018-06-12

Hotel Szuka Recepcjonisty/recepcjonistki Kraków
Hotel Szuka Recepcjonisty/recepcjonistki Kraków

Hotel mieszczący się w centrum Krakowa poszukuje osoby na stanowisko recepcjonisty. Od Kandydatów oczekujemy: • Dobrej znajomości języka angielskiego - warunek konieczny, • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - co najmniej półrocznego, • Pełnej dyspozycyjności, pracujemy na zmiany, także w weekendy oraz święta. Oferujemy: - umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie, premie, - elastyczny grafik pracy, - miłą atmosferę pracy, Osoby poważnie zainteresowane podjęciem pracy proszę o przesłanie CV ze zdjęciem oraz klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji - korzystając z formularza . Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2018-06-22

Recepcjonistka Do Hotelu *** Kraków
Recepcjonistka Do Hotelu *** Kraków

Hotel***, w Centrum Krakowa poszukuje recepcjonistki na umowę zlecenie. Praca zarówno w trybie dziennym jak i nocnym, w systemie dwunastogodzinnym. Grafik ustalany jest z wyprzedzeniem. Zapewniamy kompleksowe szkolenie, dlatego jedynym koniecznym warunkiem jest znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację. W celu ustalenia szczegółów serdecznie zapraszamy do kontaktu. Oferujemy pracę w miłej atmosferze.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2018-05-11

Hotel*** Zatrudni Na Stanowisko Pokojowej Kraków
Hotel*** Zatrudni Na Stanowisko Pokojowej Kraków

Hotel*** w ścisłym centrum Krakowa Poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku pokojowa. Od kandydatów oczekujemy dyspozycyjności, praca pn-sb oraz w niedziele i święta od 8.00-16.00. Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie swojego CV.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-10-10

Recepcjonistka - Praca Dodatkowa Kraków
Recepcjonistka - Praca Dodatkowa Kraków

Centrum Zdrowia i Urody zatrudni osobę na stanowisko - Recepcjonistki. Do zadań Recepcjonistki należeć będzie: - profesjonalna obsługa Pacjentów - prowadzenie dokumentacji medycznej - zadania administracyjne - sprzedaż usług Od kandydatów oczekujemy: - znajomość języka angielskiego - dyspozycyjność czasowa - łatwej komunikacji - znajomość MS Office Oferujemy: - umowę zlecenie - pracę w rozwijającym się młodym zespole - pracę w wymiarze 60-80 godzin miesięcznie. Prosimy o przesłanie CV poprzez formularz zgłoszeniowy.

Region : Małopolskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-01-26

Recepcjonistka HOTEL *** KRAKÓW Kraków
Recepcjonistka HOTEL *** KRAKÓW Kraków

Zatrudnię recepcjonistę/tkę do pracy w hotelu*** w centrum Krakowa. Praca zmianowa. Wymagania: •komunikatywna znajomość j. angielskiego, •wysoka kultura osobista, •umiejętność pracy zespołowej, Dodatkowym atutem będzie: •doświadczenie pracy w hotelu na stanowisku recepcjonistki, •znajomość innych języków obcych. Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV ze zdjęciem oraz oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych / zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych /.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-02-14

Poszukiwana Kucharka śniadaniowa Do Hotelu W Centrum Krakowa Kraków
Poszukiwana Kucharka śniadaniowa Do Hotelu W Centrum Krakowa Kraków

Hotel *** w centrum Kazimierza poszukuje pracowników na stanowisko kucharz śniadaniowy. Hotel oferuje pracę na 3/4 etatu w godzinach 6:00 - 12:00 (praca zmianowa). Standard obowiązków obejmuje: przygotowanie bufetu śniadaniowego oraz nadzór nad zapleczem gastronomicznym. Wymagania: -doświadczenie na podobnym stanowisku -dyspozycyjność -kultura osobista -dobra organizacja pracy -aktualne badania sanepidowskie Stawka 10 zł/h netto.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2016-09-08

Hotel Kossak Zatrudni Na Stanowisko Pokojowa Kraków
Hotel Kossak Zatrudni Na Stanowisko Pokojowa Kraków

Hotel Kossak zlokalizowany w centrum Krakowa zatrudni osoby na stanowisko Pokojowa. oferujemy -umowa o pracę, -karta multisport, -prywatną opiekę medyczną, -elastyczny grafik.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-06-24

ZMYWAK Stały Grafik Pon-pt Kraków
ZMYWAK Stały Grafik Pon-pt Kraków

Firma Hotelarz dla swojego Klienta prowadzi rekrutację na stanowisko ZMYWAK. stawka od 13,00zł brutto/g. Stołówka pracownicza UMOWA ZLECENIE. Stabilny grafik poniedziałek-piątek 8:00-16:00 STUDENCI MILE WIDZIANI. Osoby zainteresowane proszę kontakt.

Region : Małopolskie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2017-06-04

Recepcjonista Recepcjonista Hotel Wentzl Kraków
Recepcjonista Recepcjonista Hotel Wentzl Kraków

Hotel Wentzl **** poszukuje recepcjonistki / recepcjonisty wymagania: - bardzo dobra znajomość j. angielskiego - miłe usposobienie - łatwość w nawiązywaniu kontaktów - dyspozycyjność ( praca w systemie zmianowym ) - doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - miłą atmosferę w zgranym zespole ludzi - dobre warunki finansowe Prosimy o przesyłanie cv wraz ze zdjęciem

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-09-23

Hotel Kossak Zatrudni Na Stanowisko Pokojowa Kraków
Hotel Kossak Zatrudni Na Stanowisko Pokojowa Kraków

Hotel Kossak zlokalizowany w centrum Krakowa zatrudni osoby na stanowisko: Pokojowa. Oferujemy: -umowa o prace -karta multisport -prywatna opieka medyczna -eleastyczny grafik. Prosimy o przesłanie CV poprzez formularz

Region : Małopolskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2017-08-28

Hotel *** Zatrudni Recepcjonistę Kraków
Hotel *** Zatrudni Recepcjonistę Kraków

Hotel *** w centrum Krakowa zatrudni osoby na stanowisku recepcjonisty .Wymagana znajomość języka angielskiego .

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2018-02-13

Kelner śniadaniowy Kraków
Kelner śniadaniowy Kraków

Hotel *** w centrum miasta poszukuje pracowników na stanowisko kelner śniadaniowy. Praca w trybie zmianowym w godzinach dopołudniowych. Wymagana znajomość języka angielskiego orazdoświadczenie w usługach serwisu kelnerskiego. Hotel chętnie przyjmie aplikację studentów.

Region : Małopolskie | Kategoria : Kelner / Barman | Data publikacji : 2016-09-01

Pomoc Kuchenna Kraków
Pomoc Kuchenna Kraków

Restauracja Pod Złotym Karpiem znajdująca sie na Rynku Głównym prowadzi rekrutację na stanowisko pomoc kuchenna. Od przyszłych kandydatów oczekujemy książeczki sanepidowskiej, umjejętności pracy w zespole, sumienności, dbałości o stanowsko pracy. Oferujemy pracę w systemie zmianowym od 10-16 lub 16-23:30

Region : Małopolskie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2018-05-24

Poszukujemy Recepcjonistki Kraków
Poszukujemy Recepcjonistki Kraków

Apartamenty w centrum Krakowa poszukują recepcjonistki. Praca w godzinach 7.00-19.00 i 19.00-7.00 w tygodniu oraz w weekendy. Od kandydatki wymagamy: * bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie * znajomość drugiego języka oraz programu komputerowego DM Plaza będzie dodatkowym atutem * znajomości programów MS office * wysokiej kultury osobistej * odporności na stres * dyspozycyjności Praca od 1kwietnia 2017 Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-03-21

Hotel W Centrum Krakowa Poszukuje Recepcjonistki! Kraków
Hotel W Centrum Krakowa Poszukuje Recepcjonistki! Kraków

Hotel w centrum Krakowa poszukuje recepcjonistki. Oferujemy: - umowę o pracę - stabilność zatrudnienia - elastyczny grafik - pracę w przyjaznej atmosferze - system motywacyjny (premie i prowizje) - kompleksowe szkolenie przed rozpoczęciem pracy (doświadczenie w pracy na recepcji mile widziane, ale nie jest warunkiem koniecznym) Zakres obowiązków: - świadczenie i sprzedaż usług hotelowych - bieżąca obsługa gości hotelowych oraz recepcji - obsługa systemu hotelowego CHART - współpraca z portalami rezerwacyjnymi (Booking, HRS, Expedia, Hotelbeds, Orbitz) - kreowanie pozytywnego wizerunku firmy Wymagania: - bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem) - wysoka kultura osobista - dobra organizacja pracy - odporność na stres - kreatywność - dyspozycyjność - umiejętność nawiązywania kontaktów oraz umiejętność pracy w zespole - gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (8:00-2 ...

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-04-27

Qubus Hotel Kraków Szuka Recepcjonisty/ Recepcjonistki Kraków
Qubus Hotel Kraków Szuka Recepcjonisty/ Recepcjonistki Kraków

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów/ kandydatek na stanowisko recepcjonisty/ recepcjonistki. Od kandydatów oczekujemy: - znajomości j. angielskiego minimum na poziomie dobrym - znajomości MS Office - gotowości do pracy zmianowej po 12h - odpowiedzialności i zaangażowania - odporności na stres - umiejętności pracy w zespole Oferujemy: - stałą pracę - umowę o pracę - wynagrodzenie 2000 brutto - bogaty pakiet socjalny: dofinansowanie do opieki medycznej i kart multisport - dobrą atmosferę pracy Jeżeli jesteś zainteresowany pracą u nas to CV prześlij mailem wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji i selekcji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z póź. zm)”.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2016-09-08

Recepcjonista - Czterogwiazdkowy Hotel „Metropolitan Boutique Hotel” Kraków
Recepcjonista - Czterogwiazdkowy Hotel „Metropolitan Boutique Hotel” Kraków

Czterogwiazdkowy hotel „Metropolitan Boutique Hotel” w Krakowie poszukuje pracownika na stanowisko: RECEPCJONISTA Miejsce pracy: KRAKÓW Wymagania: •wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów •wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w dziale rezerwacji •płynna znajomość języka angielskiego, mile widziany drugi język obcy •wysoka kultura osobista •znajomość obsługi portali rezerwacyjnych •bardzo dobra znajomość MS OFFICE •dyspozycyjność •dobra organizacja pracy Oferujemy: •pracę w prestiżowym hotelu w centrum Krakowa •atrakcyjne wynagrodzenie •narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań •stabilne zatrudnienie

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2018-02-19

SALON URODY Szuka Recepcjonistki KRK Podgórze Kraków
SALON URODY Szuka Recepcjonistki KRK Podgórze Kraków

SALON URODY na krakowskim podgorzu poszukuje sosby na stanowisko recepcjonistki wymagania: - j. angielski w stopniu komunikatywnym - umiejętność pracy w zespole - obsługa klienta oferujemy: - umowa o prace na pełny etat - możliwość rozwoju - miłą atmosfere osoby zainteresowane proszę o wysłanie cv ze zdjęciem

Region : Małopolskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2017-06-07

Hotel Szuka Pokojowej Kraków
Hotel Szuka Pokojowej Kraków

Hotel w centrum (stare miasto)Krakowa poszukuje osoby do pracy na stanowisko POKOJOWEJ. Praca w pełnym wymiarze czasowym. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie czystości i porządku w pokojach, łazienkach i pomieszczeniach ogólnodostępnych, zgodnie z wymogami i standardami obiektu. Oferujemy: stalą pracę dobre warunki pracy w hotelu w centrum Krakowa korzystne wynagrodzenie stabilną i długotrwałą współpracę Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2016-09-06

Hotel***poszukuje Recepcjonisty/-ki Kraków
Hotel***poszukuje Recepcjonisty/-ki Kraków

Hotel*** w Centrum Krakowa poszukuje recepcjonisty/ki. Od kandydatów oczekujemy: - doświadczenia na w/w stanowisku, - bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, - wysokiej kultury osobistej, Prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-05-08

RECEPCJONISTA NOCNY-Czterogwiazdkowy Hotel Butikowy W Centrum Krakowa Kraków
RECEPCJONISTA NOCNY-Czterogwiazdkowy Hotel Butikowy W Centrum Krakowa Kraków

Czterogwiazdkowy hotel butikowy w centrum Krakowa poszukuje pracownika na stanowisko: RECEPCJONISTA NOCNY Miejsce pracy: KRAKÓW Wymagania: · wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów · doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w dziale rezerwacji · płynna znajomość języka angielskiego, mile widziany drugi język obcy · wysoka kultura osobista · znajomość obsługi portali rezerwacyjnych · bardzo dobra znajomość MS OFFICE · dyspozycyjność · dobra organizacja pracy Oferujemy: · pracę w prestiżowym hotelu w centrum Krakowa · atrakcyjne wynagrodzenie · narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań · stabilne zatrudnienie

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-10-30

Pokojowa Kraków
Pokojowa Kraków

4* hotel w centrum Krakowa poszukuje kandydatek na stanowisko POKOJOWEJ..Oferujemy stałą pracę w miłej atmosferze. Numer telefonu: 531292623

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-01-19

Hotel*** Poszukuje Pokojowej Kraków
Hotel*** Poszukuje Pokojowej Kraków

Hotel*** w ścisłym centrum Krakowa Poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku pokojowa. Od kandydatów oczekujemy dyspozycyjności, praca pn-sb oraz w niedziele i święta od 8.00-16.00. Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie swojego CV.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-04-14

Hotel W Krakowie Zatrudni Pokojową Kraków
Hotel W Krakowie Zatrudni Pokojową Kraków

Hotel w centrum Krakowa poszukuje pracownika na stanowisko Pokojowa. Do obowiązków Pokojowej będzie należało również przygotowywanie śniadań 2 lub 3 x w tygodniu. Wymagania: - wysoka kultura osobista - poczucie estetyki; - dokładność i sumienność - dobra organizacja czasu pracy; - doświadczenie będzie dodatkowym atutem PRACA OD ZARAZ Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV. Tel. 508 - -

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-09-14

Recepcjonista, Recepcjonistka Hotel 4-gwiazdkowy Al. 29-go Listopada Kraków
Recepcjonista, Recepcjonistka Hotel 4-gwiazdkowy Al. 29-go Listopada Kraków

Witamy, Do naszego zespołu poszukujemy recepcjonisty / recepcjonistki. Zmiany 12/12. Hotel położony na al. 29-go listopada (Prądnik Czerwony). Bardzo mile widziane doświadczenie w pracy w recepcji, chęć do pracy, uśmiech i otwartość do Gości :-) Warunkiem koniecznym jest znajomość języka angielskiego i wysoka kultura osobista. Oferujemy umowę o pracę, tanie obiady pracownicze, pracę w młodym, fajnym zespole. P.S. Najchętniej prosimy o kontakt osoby zainteresowane zmianami nocnymi, rozważymy natomiast każdą kandydaturę. Pozdrawiamy!

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2018-05-12

Recepcjonista / Recepcjonistka W Hotelu W Krakowie Poszukiwani Kraków
Recepcjonista / Recepcjonistka W Hotelu W Krakowie Poszukiwani Kraków

Poszukujemy osoby na stanowisko recepcjonisty / recepcjonistki w dwugwiazdkowym hotelu w Krakowie, blisko centrum miasta. Wymaga znajomość języka angielskiego oraz mile widziana dyspozycyjność od teraz. Praca zmianowa, po 12 h. Oferujemy umowę o pracę.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2016-09-05

Premium Hotel *** Szuka Recepcjonistki (y) Z Doswiadczeniem Kraków
Premium Hotel *** Szuka Recepcjonistki (y) Z Doswiadczeniem Kraków

Hotel w centrum Krakowa poszukuje osoby na stanowisko recepcjonisty! Opis stanowiska: - bieżąca obsługa gości hotelowych, meldowanie, wymeldowanie, wystawianie faktur, wprowadzanie rezerwacji - dokonywanie niezbędnych formalności związanych z pobytem Gości - zapewnienie jak najwyższej jakości usług świadczonych przez hotel. Wymagania: - bardzo dobra znajomość j. angielskiego, znajomość dodatkowego języka obcego mile widziana - pozytywne nastawienie, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole - wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja - dyspozycyjność do pracy zmianowej, w tym nocnej - minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (WARUNEK KONIECZNY) Oferujemy: - pracę w miłej atmosferze - umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie Zainteresowane osoby zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z zawartą klauzulą: quot;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Us ...

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2018-04-28

Hotel Szuka Recepcjonisty/recepcjonistki Kraków
Hotel Szuka Recepcjonisty/recepcjonistki Kraków

Opis stanowiska: -Obsługa gości hotelowych, meldowanie, wymeldowanie, wystawianie faktur, wprowadzanie rezerwacji. -Dokonywanie niezbędnych formalności związanych z pobytem gości. -Zapewnienie wysokiej jakości usług świadczonych przez hotel. Wymagania: -Bardzo dobra znajomość j. angielskiego, znajomość dodatkowego języka obcego mile widziana. -Pozytywne nastawienie, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole. -Wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja. -Dyspozycyjność. -Doświadczenie na podobnym stanowisku. Oferujemy: -Pracę w miłej atmosferze -Umowę o pracę

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2018-03-03

Zatrudnimy Recepcjonistkę Kraków
Zatrudnimy Recepcjonistkę Kraków

Hotel Junior 2 w Krakowie poszukuje recepcjonistki (adres ul. Zawiła 59b, Kraków). Oferujemy pracę w trybie zmianowym, na pełny etat. Wymagamy dobrej znajomości języka angielskiego oraz uprzejmości i chęci do pracy. Doświadczenie nie jest konieczne, wszystkiego można się u nas nauczyć. Oferujemy umowę o pracę oraz dobre warunki wynagrodzenia i współpracy. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-06-21

Kelner / Kelnerka Kraków
Kelner / Kelnerka Kraków

Restauracja ,, Pod Złotym Karpiem z ogródkiem letnim na płycie Rynku Głównego prowadzi rekrutację na stanowisko kelner/ kelnerka. Poszukujemy osób na dłuższy okres współpracy. Oferujemy tygodniowy okres szkoleniowy z podstawowej wiedzy obsługi kelnerskiej. Szukamy osób z dobrym j. angielskim, wysoką kulturą osobistą,umiejętnością pracy w zespole. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV przez formularz gumtree.

Region : Małopolskie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2018-06-11

Pokojowa/y Kraków
Pokojowa/y Kraków

Hotel w centrum Krakowa zatrudni Panią/na na stanowisko Pokojowa/y. atrakcyjne warunki umowa o pracę miła atmosfera w pracy Zainteresowane osoby prosimy o kontakt: 124 - -, 124 - -

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-08-31

Hotel Kossak Zatrudni Na Stanowisko Pokojowa Kraków
Hotel Kossak Zatrudni Na Stanowisko Pokojowa Kraków

Hotel Kossak zlokalizowany w centrum Krakowa zatrudni osoby na stanowisko: Pokojowa. Oferujemy: -umowa o prace -karta multisport -prywatna opieka medyczna -eleastyczny grafik. Prosimy o przesłanie CV poprzez formularz Hotel Kossak**** затруднить особу на посаду: прибиральниця. Винагороджувальна ставка - 12zł Робота позмінна 6:00-14:00/8:00- 16:00/ 11:00-19:00 Пропонуємо: -праця в молодій, добре розвиненій фірмі -стабільні умови затруднення -праця в милій і позитивній атмосфері -можливість вступу в спортивну програму -атракційний пакет опіки медичної -еластичний графік Вимоги: -комунікативність і уміння роботи в колективі -доступність

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-09-25

Recepcjonistki/Recepcjonistów Zakopane
Recepcjonistki/Recepcjonistów Zakopane

3 gwiazdkowy HOTEL w centrum Zakopanego zatrudni osoby chętne do pracy na Recepcji. Wiek i doświadczenie nie mają większego znaczenia. Wystarczą dobre chęci a my nauczymy wszystkiego. Istnieje możliwość zakwaterowania.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2018-04-20

Recepcjonistka Kraków
Recepcjonistka Kraków

Zatrudnimy dziewczynę na stanowisko recepcjonistki w małym obiekcie w centrum miasta. Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, pracowitość, uczciwość, samodzielność. Do obowiązków należeć będzie przyjmowanie i obsługa gości, przyjmowanie rezerwacji, obsługa portali rezerwacyjnych, utrzymanie obiektu w czystości. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2016-08-31

Hotel Ascot Zatrudni Panią/Pana Na Stanowisko Pokojowa/Pokojowy Kraków
Hotel Ascot Zatrudni Panią/Pana Na Stanowisko Pokojowa/Pokojowy Kraków

Hotel Ascot*** w centrum Krakowa zatrudni Panią/Pana na stanowisko Pokojowa/Pokojowy. Oferujemy pracę w miłym zespole i atrakcyjne warunki zatrudnienia. Mile widziana książeczka sanepid., Wynagrodzenie 175 - -0 zł. netto + premia + ew. nadgodziny. Praca od 7-15, oraz kilka dni w miesiącu od 11-19 Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. W CV prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-06-18

Recepcjonistka Do Prywatnego Gabinetu Stomatologicznego Kraków
Recepcjonistka Do Prywatnego Gabinetu Stomatologicznego Kraków

PRYWATNY GABINET STOMATOLOGICZNY w Centrum Krakowa zatrudni recepcjonistki. Praca zmianowa, również w weekendy. 10 zł netto/h. Wymagania: - wysoka kultura osobista - umiejętność pracy w zespole - dyspozycyjność Prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem i numerem telefonu.

Region : Małopolskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2016-09-11

OKTAN GROUP Sp. Z O. O. Zatrudni Pracownika Administracyjnego Kraków
OKTAN GROUP Sp. Z O. O. Zatrudni Pracownika Administracyjnego Kraków

Firma OKTAN GROUP Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie prowadzi rekrutację na stanowisko: pracownik administracyjny. Oferujemy: 1). Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. 2). Stałe wynagrodzenie. 3). Szkolenie wprowadzające w zakres obowiązków. 4). Pracę w uśmiechniętym i przyjaznym zespole. Mile widziane: 1). Prawo jazdy kat. B 2). Doświadczenie w pracy biurowej. 3). Znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z zdjęciem na e-mail lub poprzez formularz kontaktowy.

Region : Małopolskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2017-11-12

OKTAN GROUP Sp. Z O. O. Zatrudni Pracownika Administracyjnego Kraków
OKTAN GROUP Sp. Z O. O. Zatrudni Pracownika Administracyjnego Kraków

Firma OKTAN GROUP Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie prowadzi rekrutację na stanowisko: pracownik administracyjny. Oferujemy: 1). Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. 2). Stałe wynagrodzenie. 3). Szkolenie wprowadzające w zakres obowiązków. 4). Pracę w uśmiechniętym i przyjaznym zespole. Mile widziane: 1). Prawo jazdy kat. B 2). Doświadczenie w pracy biurowej. 3). Znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z zdjęciem na e-mail lub poprzez formularz kontaktowy.

Region : Małopolskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2017-10-09

Recepcjonistka Do Hotelu *** W Centrum Krakowa Kraków
Recepcjonistka Do Hotelu *** W Centrum Krakowa Kraków

HOTEL *** W CENTRUM KRAKOWA ZATRUDNI RECEPCJONISTKĘ OD ZARAZ Wymagania wobec kandydatów: * min. 1 rok doświadczenia na w/w stanowisku * min. dobra znajomość języka angielskiego * zapewnienie wysokiej jakości usług świadczonych przez hotel, * profesjonalną bieżącą obsługę gościa, * obsługa platform rezerwacyjnych (YieldPlanet, Booking.com itp.) * zagwarantowanie prawidłowego przebiegu pobytu gościa w hotelu, * dokonywanie niezbędnych formalności związanych z pobytem gościa w hotelu, * gotowość do podjęcia pracy także w weekendy i święta. CV ze zdjęciem prosimy o przesyłanie przez formularz .pl.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2016-09-08

RECEPCJONISTA! Hotel W Centrum Zakopanego! Zakopane
RECEPCJONISTA! Hotel W Centrum Zakopanego! Zakopane

Agencja Pośrednictwa Pracy amp; Pracy Tymczasowej WORKGROUP poszukuje: RECEPCJONISTY / RECEPCJONISTKI Miejsce pracy: Hotel Wersal ul. Tetmajera 14a! System pracy: Zmianowy Godziny pracy: 08:00 - 20:00 lub 20:00 - 08:00 Rodzaj Umowy: Umowa o Pracę Wynagrodzenie: 2100 zł - 2500 zł netto („na rękę”) Wymagania: - Doświadczenie na stanowisku lub wykształcenie hotelarskie - Wysoka kultura osobista - Komunikatywna znajomość j. angielskiego - Zaangażowanie w powierzone obowiązki - Pozytywne nastawienie Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez portal lub pod numerem 603 - - . Nr Agencji: 13049

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2018-02-10

Recepcjonistkę Kraków
Recepcjonistkę Kraków

Zatrudnię kobietę (30+) na stanowisko recepcjonistki w hostelu/hotelu pracowniczym w Nowej Hucie-Czyżyny (ul.Sołtysowska). Praca 4 razy w tygodniu (również w weekend).

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-03-24

Hotel W Krakowie Zatrudni Pokojową, Praca Na Pełny Etat Kraków
Hotel W Krakowie Zatrudni Pokojową, Praca Na Pełny Etat Kraków

Hotel w centrum Krakowa zatrudni pokojową. Oferujemy stałą pracę w stabilnej firmie, w zgranym zespole. Stawka 9zl netto za godzinę przez pierwsze 3 miesiące. Później 10zl netto. Umowa na okres próbny 2 miesiące, później umowa na rok.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2016-09-02

Hotel Kossak Zatrudni Na Stanowisko Pokojowa Kraków
Hotel Kossak Zatrudni Na Stanowisko Pokojowa Kraków

Hotel Kossak zatrudni osoby na stanowisko Pokojowa Oferujemy: -elastyczny grafik -karte multisport -prywatna opieka medyczna -umowa o prace

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-07-03

Hostel Recepcja Kraków
Hostel Recepcja Kraków

Hostel na Kazimierzu rozpoczyna rekrutację na stanowisko recepcjonistki. Praca nie tylko na okres wakacji. Szukamy otwartej, komunikatywnej osoby, z pozytywnym podejściem do ludzi i świata. Jeśli poza tym znasz dobrze j.angielski, jesteś studentką - czekamy na twoje CV! Gwarantujemy: - dobrą atmosferę w pracy, w zgranym, młodym zespole - szanse na doskonalenie znajomości języków obcych - wiele możliwości na nawiązanie ciekawych kontaktów z osobami z różnych zakątków świata Praca dotyczy obsługi recepcji. Jest to praca zmianowa, w atrakcyjnym systemie wynagrodzenia 13zł/h + premie.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-06-25

Recepcja Hostel Kraków
Recepcja Hostel Kraków

Hostel na Kazimierzu rozpoczyna rekrutację na stanowisko recepcjonistki. Szukamy otwartej, komunikatywnej osoby, z pozytywnym podejściem do rzeczywistości. Jeśli poza tym znasz dobrze j.angielski, posiadasz status studentki (zaocznej) - czekamy na twoje CV! Gwarantujemy: - dobrą atmosferę w pracy, w zgranym, młodym zespole - szanse na doskonalenie znajomości języków obcych - wiele możliwości na nawiązanie ciekawych kontaktów z osobami z różnych zakątków świata Praca dotyczy obsługi recepcji oraz utrzymywania kontaktu z gośćmi hostelu. Jest to praca zmianowa, a na wynagrodzenie składa się podstawa+premie.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-03-10

Poszukujemy Osoby Do Pracy Na Recepcji Kraków
Poszukujemy Osoby Do Pracy Na Recepcji Kraków

Poszukujemy recepcjonisty/ recepcjonistki do Apartamentów w centrum Krakowa. Mile widziani są studenci. Oferujemy: -elastyczny grafik, -atrakcyjne wynagrodzenie, - możliwość poznania ciekawych ludzi z całego świata, Wymagamy: -wysokiej kultury osobistej, -bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, -rzetelności,

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2016-09-02

Recepcjonistka - Aparthotel W Krakowie Kraków
Recepcjonistka - Aparthotel W Krakowie Kraków

Poszukujemy Pani na stanowisko recepcjonistki w aparthotelu w centrum Krakowa. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: obsługę gości hotelowych, rezerwacji, prowadzenie bieżącej dokumentacji. Wymagania: - dobra znajomości języka angielskiego w mowie - umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z gośćmi - obsługa komputera i urządzeń biurowych Oferujemy pracę w miłym zespole i wysokie wynagrodzenie. Prosimy o przesłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-06-09

Nowo Otwierający Hotel W Centrum Krakowa Zatrudni POKOJOWĄ Kraków
Nowo Otwierający Hotel W Centrum Krakowa Zatrudni POKOJOWĄ Kraków

Nowo otwierający Hotel **** w centrum Krakowa zatrudni na stanowisko Pokojowej. Od kandydatek wymagane jest: - doświadczenie - dyspozycyjność (praca w weekendy, święta) - odpowiedzialność - dobra organizacja pracy własnej - solidność Zapewniamy: Atrakcyjne warunki pracy Stałe i stabilne zatrudnienie Przyjazną atmosferę Terminowe wypłaty wynagrodzenia Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV Pamiętaj o klauzuli: quot;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r., Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami)quot;

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-02-26

Centrum Stomatologiczne Zatrudni Recepcjonistkę Kraków
Centrum Stomatologiczne Zatrudni Recepcjonistkę Kraków

Prywatna klinika stomatologiczna poszukuje recepcjonistki z komunikatywnym j.angielskim. Praca w systemie zmianowym (również wybrane weekendy i święta). Wysokość etatu i zmiany do uzgodnienia. Zainteresowane kandydatki prosimy o przesłanie CV w formacie PDF wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji.

Region : Małopolskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2016-09-09

Hotel W Centrum Krakowa Poszukuje Pań Pokojowych Kraków
Hotel W Centrum Krakowa Poszukuje Pań Pokojowych Kraków

Hotel Art amp; Garden Residence zlokalizowany w centrum Krakowa poszukuje Pani pokojowej. Wymagania: -pełna dyspozycyjność (praca zmianowa: zmiany poranne i popołudniowe, praca również w weekendy i święta), -doświadczenie na podobnym stanowisku, -dobry stan zdrowia, -zmysł estetyczny. Oferujemy: -umowę o pracę na pełny etat, -możliwość rozwoju zawodowego, -pracę w miłym ambitnym zespole, -pracę w nowo otwartym obiekcie o wysokim standardzie. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia wraz ze zdjęciem przez formularz zgłoszeniowym. Numer telefonu: 662111970

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-01-14

Hotel Maksymilian Zatrudni Pokojową Kraków
Hotel Maksymilian Zatrudni Pokojową Kraków

Trzygwiazdkowy hotel mieszczący się w centrum Krakowa zatrudni Pokojową. Pracownikom oferujemy: - stabilne warunki zatrudnienia; - umowę o pracę na cały etat; - rynkowe zarobki; - atrakcyjny system premiowania. Od Kandydatek oczekujemy: - doświadczenia na takim samym stanowisku pracy; - dyspozycyjności w godzinach 8:00 – 16:00 zarówno w tygodniu jak i w weekendy; - ogólnego dobrego stanu zdrowia; - dokładności i pracowitości. Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania swoich CV.

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-02-28

Pan/Pani Sprzątająca Hotel 4* Kraków
Pan/Pani Sprzątająca Hotel 4* Kraków

4* Hotel Park Inn by Radisson w Krakowie (ul. Monte Cassino 2, obok Centrum Kongresowego ICE) poszukuje osób Sprzątających! Oferujemy: - do wyboru umowa zlecenie lub umowa o pracę na etat, na pensję stałą - elastyczny grafik - możliwość łączenia pracy ze swoimi obowiązkami - pyszne darmowe obiady, kawę i owoce w naszej stołówce pracowniczej - pracę w miłej atmosferze - imprezy integracyjne Od obcokrajowców wymagamy pozwolenia na pracę.

Region : Małopolskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2018-07-06

Tranport Osobowy PL - NL Kat. B Kraków
Tranport Osobowy PL - NL Kat. B Kraków

Firma Transportowa Glob-bus prowadzi rekrutacje na stanowisko Kierowca do obslugi tras Polska - Niemcy - Holandia opis stanowiska: -czas jednego kursu 2-3 dni -Pierwszy kurs obejmuje szkolenie ze standardow i zasad panujacych w firmie oraz pomoc w organizacji trasy - Solidne wynagrodzenie od 450 zlotych za kurs - nawigacja oraz telefon na wyposazeniu auta - dalsze informacje przy rozmowie kwalifikacyjnej WYMAGANIA: - WIEK MIN. 25 LAT - pełna dyspozycyjność i gotowość do pracy - doświadczenie w prowadzeniu samochodów 9 os. CV wraz z zdjęciem prosimy przesyłać za pośrednictwem tablicy ogłoszeń

Region : Małopolskie | Kategoria : Kierowca / Kurier | Data publikacji : 2016-09-02

1. RECEPCJONISTA 2.POKOJOWA .Hotel Apartamentowy Ul. Lubicz Kraków
1. RECEPCJONISTA 2.POKOJOWA .Hotel Apartamentowy Ul. Lubicz Kraków

STAŁA PRACA W CENTRUM - HOTEL APARTAMENTOWY - SZUKAMY OSÓB NA STANOWISKO POKOJOWA I STANOWISKO RECEPCJONISTA. DOBRE ZAROBKI, ELASTYCZNY GRAFIK, MIŁA ATMOSFERA. Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie CV na adres biuro(at)BrowarLubiczResidence z zapisem w tytule quot;PRACA - [stanowisko]quot; Wymagania: RECEPCJONISTA - schludny wygląd, miłe usposobienie, komunikatywność - zdolność rozwiązywania problemów pod presją czasu - j.angielski - poziom min. średnio zaawansowany / komunikatywny - znajomość kolejnych języków jest atutem - podstawy MS Office / windows - dyspozycyjność POKOJOWA - chęć do pracy - dyspozycyjność - dokładność wykonywanych zadań

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2018-07-29

Hotel Nawiąże Współpracę Z Animatorką/ami Kraków
Hotel Nawiąże Współpracę Z Animatorką/ami Kraków

Hotel koło Krakowa poszukuje animatorki/ek do prowadzenia animacji dla dzieci podczas pobytów wakacyjnych. Oczekujemy doświadczenia i profesjonalizmu. Prosimy o kontakt przez formularz lub 664 - -.

Region : Małopolskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2018-03-05

ZMYWAK-stołówka Pon-pt Kraków
ZMYWAK-stołówka Pon-pt Kraków

irma Hotelarz dla swojego Klienta prowadzi rekrutację na stanowisko ZMYWAK. Stołówka pracownicza UMOWA ZLECENIE stawka od 13,62zł brutto/g. Stabilny grafik poniedziałek-piątek 8:30-16:30 Mile widziane osoby ze statusem ucznia/studenta Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą: quot;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zmianami).quot;

Region : Małopolskie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2017-07-30

OD ZARAZ Pokojowe Kraków Kraków
OD ZARAZ Pokojowe Kraków Kraków

Rozpoczynamy rekrutację na stanowisko POKOJOWA Doświadczenie nie jest wymagane, ale może być dodatkowym atutem. Praca W PEŁNYM WYMIARZE GODZIN 5 dni w tygodniu w godzinach 8.00 – 16.00 Obiekt 5* w samym centrum Krakowa Umowa zlecenie, stawka 13,68 brutto/ godzinę lub 6,58 brutto za posprzątany pokój Wymagana książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia Zapewniamy dobre warunki pracy i miłą atmosferę Zainteresowane osoby proszę o przesłanie cv lub nr. kontaktowego poprzez formularz .

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-09-15

Recepcjonistka Do Gabinetu Stomatologicznego Kraków
Recepcjonistka Do Gabinetu Stomatologicznego Kraków

Gabinet Stomatologiczny w centrum Krakowa (os. podwawelskie) poszukuje osoby do pracy w charakterze recepcjonistki. Zakres obowiązków -Koordynacja wizyt pacjentów -prowadzenie bieżącej korespondencji -koordynowanie zamawiania materiałów -przygotowanie narzędzi do procesu sterylizacji Dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania Prodentis Odpowiedzi wraz z CV prosimy przesyłać przez formularz

Region : Małopolskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2018-04-22

Hotel Zatrudni Pracownika Recepcji Kraków
Hotel Zatrudni Pracownika Recepcji Kraków

Hotel Secesja poszukuje osoby do pracy w recepcji od lipca . Praca zmianowa. Oferujemy umowę na pełny etat .

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-05-24

Recepcjonistka Do Hostelu Oraz Pani Do Sprzątania W Apartamentach Kraków
Recepcjonistka Do Hostelu Oraz Pani Do Sprzątania W Apartamentach Kraków

Szukamy recepcjonistki do hostelu w Krakowie na Podgórzu Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 508 - - Poszukujemy również Pani sprzątającej do apartamentów w centrum Krakowa Krowoderska stawka 25zł Również proszę o kontakt telefoniczny

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2018-05-22

Pokojowe 4* Hotel Kraków
Pokojowe 4* Hotel Kraków

4* Hotel Park Inn by Radisson w Krakowie (ul. Monte Cassino 2, obok Centrum Kongresowego ICE) poszukuje Pań Pokojowych! Oferujemy: - do wyboru umowa zlecenie lub umowa o pracę na etat, na pensję stałą - elastyczny grafik - możliwość łączenia pracy ze swoimi obowiązkami - pyszne darmowe obiady, kawę i owoce w naszej stołówce pracowniczej - pracę w miłej atmosferze - imprezy integracyjne Zapraszam do kontaktu telefonicznego w godz. 9:00-15:00, tel. 609 - - lub do wysłania CV przez Od obcokrajowców wymagamy pozwolenia na pracę.

Region : Małopolskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2018-05-28

Portier Do Q Hotel Plus Kraków Kraków
Portier Do Q Hotel Plus Kraków Kraków

Q Hotel Plus Kraków poszukuje pracownika na stanowisko Portier Wymagania: - komunikatywna znajomość języka angielskiego - gotowość do pracy w 12-godzinnym systemie zmianowym - zaangażowanie , samodzielność - wysoka kultura osobista; - dyspozycyjność Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2018-08-06

Projekt Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych Kraków Ochrona Kraków
Projekt Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych Kraków Ochrona Kraków

Firma Prowadzi: Projekt Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych i poszukuje chętnych na stanowisko: PRACOWNIK OCHRONY – (do przeszkolenia) Miejsce: Kraków i okolice. Umowa o pracę od ręki. Tel. 605 - -

Region : Małopolskie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-09-28

Pani Pokojowa Kraków
Pani Pokojowa Kraków

Nowopowstający Hotel w centrum Krakowa zatrudni Panie Pokojowe do działu Służby Pięter. Chętnie zatrudnimy osoby pozytywnie nastawione, pracowite i uczciwe. Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać za pośrednictwem . Zapraszamy!

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-09-03

Pani Pokojowa Kraków
Pani Pokojowa Kraków

Nowopowstający Hotel w centrum Krakowa zatrudni Panie Pokojowe do działu Służby Pięter. Chętnie zatrudnimy osoby pozytywnie nastawione, pracowite i uczciwe. Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać za pośrednictwem . Zapraszamy!

Region : Małopolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-09-03

Mgr Farmacji /mgr Chemii Analitycznej/ Bhp Kraków
Mgr Farmacji /mgr Chemii Analitycznej/ Bhp Kraków

Centrum Kształcenia Torus w Bochni poszukuje : •mgr chemii analitycznej; •nauczyciel przedmiotów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy •mgr Farmacji Centrum Kształcenia Torus w Bochni prowadzi szkołę dla dorosłych NAUKA ZA DARMO w systemie wieczorowym oraz weekendowym. Osoby zaintersowany takim systemem pracy prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły CK Torus w Bochni ul ul. Kraszewskiego 5 (Pasaż 12), 32-700

Region : Małopolskie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2017-04-16

10/11 Zł Netto - Agent Ochrony Apteki/księgarnie/perfumerie Kraków
10/11 Zł Netto - Agent Ochrony Apteki/księgarnie/perfumerie Kraków

Agencja Ochrony prowadzi rekrutację na agentów ochrony do pracy na obiektach handlowych (apteki, księgarnie, perfumerie) na terenie całego Krakowa. Stawka: 10/11 zł netto. Oferujemy pełne przeszkolenie i umowę. Elastyczny grafik pracy i lokalizacja dopasowana do miejsca zamieszkania. Wymagania: - niekaralność - gotowość do podjęcia pracy od zaraz - odpowiedzialność Zgłoszenia wraz z cv lub nr telefonu proszę kierować poprzez portal .

Region : Małopolskie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-10-06

Z-cę Kierownika Gastronomi,zatrudni 4* Hotel Wieliczka Kraków
Z-cę Kierownika Gastronomi,zatrudni 4* Hotel Wieliczka Kraków

Kameralny 62-pokojowy 4* Hotel Lenart z Wieliczki poszukuje chętnych na stanowisko: Zastępca kierownika gastronomii Wymagania: - kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, - biegła znajomość języka angielskiego, - dyspozycyjność- również w soboty i niedziele - aktualna książeczka sanepidu Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Region : Małopolskie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2016-08-31