Oferta Pracy » Edukacja

Edukacja

Praca Dla Anglisty Radomsko
Praca Dla Anglisty Radomsko

Szkoła językowa od grudnia bieżącego roku ma do zaproponowania kontrakt dla anglistów na terenie Radomska

Region : Łódzkie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-23

Lektor Języka Angielskiego W Firmie Katowice
Lektor Języka Angielskiego W Firmie Katowice

Ogólnopolska Szkoła Językowa British School oddz. Katowice. Poszukujemy lektora języka angielskiego do prowadzenia zajęć w firmie w Katowicach dzielnica Ligota. Zajęcia odbywają się w godzinach porannych 7:00 - 8:00 oraz 16:00 - 17:00 dwa razy w tygodniu. Jest możliwość wybrania grupy oraz dni zajęć. Zainteresowanych prosimy o CV na adres konrad.kawelczyk at britishschool

Region : Śląskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-22

Nauczyciel Do Przedszkola I Szkoły Gutkowo
Nauczyciel Do Przedszkola I Szkoły Gutkowo

nauczyciel do przedszkola , nauczyciel plastyki, nauczyciel j.niemieckiego, logopeda

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-22

Pedagog Specjalny Sochaczew
Pedagog Specjalny Sochaczew

W związku z rozwojem placówki poszukujemy pedagoga specjalnego o specjalności oligofrenopedagogika do pracy w przedszkolu i poradni dla dzieci z autyzmem. Wymagane wykształcenie kierunkowe, zaangażowanie, kreatywność i gotowość do podejmowania wyzwań. oraz podstawowa wiedza na temat autyzmu, zzkolenia i kursy z zakresy terapii autyzmu mile widziane. Wakat od 1.01.2017r.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-22

Szukamy Złotej Rączki Od Nauczania Matematyki. Gdańsk
Szukamy Złotej Rączki Od Nauczania Matematyki. Gdańsk

W związku z utworzeniem nowych oddziałów klasowych poszukujemy matematyka z pasją, gotowego do podjęcia długoterminowej współpracy z naszą szkołą. Pracując u nas będziesz wykonywał swoje obowiązki w komfortowych warunkach i pozytywnym środowisku. Zajęcia szkolne odbywają się w grupach od 8 do 12 osób. Otrzymywane przez ciebie wynagrodzenie będzie adekwatne do twoich kwalifikacji. Zapewniamy również wiele możliwości rozwoju naszym pracownikom. Jeżeli posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe, lub jesteś w trakcie jego zdobywania wyślij nam swoje CV i list motywacyjny. Posiadasz dodatkowe kwalifikacje i kursy? Tym lepiej, chętnie podejmiemy współpracę z osobami które ukończyły różne kursy i szkolenia z zakresu nowych metod nauczania matematyki. Zgłoś się do nas już dziś! Wyślij swoje CV i list motywacyjny pod adres mailowy.

Region : Pomorskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-22

Nauczyciel Przedszkolny Lublin
Nauczyciel Przedszkolny Lublin

Przedszkole Niepubliczne w Lublinie zatrudni od zaraz nauczyciela wychowania przedszkolnego (umowa o pracę). Wymagania: - pasja i zaangażowanie w pracy z dziećmi - pogodne usposobienie - wykształcenie kierunkowe (minimum licencjat w zakresie pedagogiki przedszkolnej lub wczesnoszkolnej) - umiejętność w pracy z dziećmi Mile widziane: - doświadczenie w pracy z dziećmi - zdolności plastyczne, muzyczne - znajomość języka angielskiego CV prosimy przesyłać za pomocą . Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Region : Lubelskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-20

Nauczyciel J.angielski Wilamowice
Nauczyciel J.angielski Wilamowice

Jeśli jesteś z zamiłowania nauczycielem J.ANGIELSKIEGO i nauczanie jest Twoją pasją – dołącz do nas! Dynamicznie rozwijająca się szkoła językowa poszukuje ambitnych lektorów. Tworzymy młody, pełen zaangażowania zespół, który dokłada wszelkich starań, aby nauczanie było na najwyższym poziomie. Od naszych lektorów oczekujemy kreatywności, sumienności, chęci rozwoju i przede wszystkim pasji! W zamian oferujemy elastyczne godziny pracy (możliwość ułożenia bloku zajęć), wsparcie metodyczne oraz szkolenia. Możliwość podjęcia pracy zarówno na pełen etat, jak i na pół etatu. Osoby zainteresowane współpracą proszone są o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Region : Śląskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-21

Opiekunka W Żłobku Wrocław
Opiekunka W Żłobku Wrocław

Integracyjny Żłobek „Promyk Słońca” przyjmie do pracy opiekunkę. Wymagania: - wykształcenie zgodne z wymogami ustawy (pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo-wychowawczego), - sympatyczne usposobienie, przyjazne nastawienie do dzieci, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, dyspozycyjność.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-22

Przedszkole Niepubliczne Działające Od 15 Lat Zatrudni Nauczyciela. Warszawa
Przedszkole Niepubliczne Działające Od 15 Lat Zatrudni Nauczyciela. Warszawa

Świetnie prosperujące od ponad 15 lat przedszkole niepubliczne w Warszawie (Ursus) zatrudni nauczyciela. Wymagania: * ukończone studia pedagogiczne na kierunku: edukacja wczesnoszkolna, przedszkolna, początkowa lub elementarna, * doświadczenie w pracy w przedszkolu lub szkole (kl. 0-3), * predyspozycje osobowościowe do pracy z małymi dziećmi, * zdolności plastyczne, * mile widziane zdolności muzyczne, * mile widziane kwalifikacje do prowadzenia zajęć z glottodydaktyki i matematyki dziecięcej, * mile widziane ukończone inne szkolenia w zakresie technik pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, * wysoka kultura osobista i empatia, * dyspozycyjność, zaangażowanie, kreatywność, pracowitość, sumienność, lojalność, odpowiedzialność, punktualność. Poszykujemy osób ambitnych, dla których praca z dziećmi jest życiową pasją i daje im ogromną satysfakcję. . Oferujemy: * atrakcyjne wynagrodzenie, *pracę w zgranym, młodym ale doświadczonym zespole, * możliwość korzy ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-22

NAUCZYCIEL Angielskiego W Przedszkolu Warszawa
NAUCZYCIEL Angielskiego W Przedszkolu Warszawa

Na stanowisko lektora języka angielskiego poszukujemy osób z pasją i energią do pracy z dziećmi, osób z profesjonalną organizacją pracy, obowiązkowych i sumiennych, otwartych na innowacyjne metody nauczania i optymistycznych, z wysoką kulturą osobistą oraz z doświadczeniem w pracy. Jeśli chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu, inwestować w swój rozwój, uczestniczyć w ciekawych szkoleniach, prosimy o wysyłanie CV wraz z listem motywacyjnym. Praca w wymiarze 3/5 etatu (24 h w tygodniu, w systemie zmianowym). W przypadku dużej ilości zgłoszeń, zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-21

Lektor Języka Angielskiego, Kraków Kraków
Lektor Języka Angielskiego, Kraków Kraków

Szukamy fantastycznych 2 lektorów do prowadzenia zajęć na północy Krakowa: - zajęcia w blokach pon-pt godz. 16-20 - grupy osób dorosłych, poziomy A1 i B1 - 21h w tygodniu - stabilne grupy (umowa do czerwca 2018r) Wymagamy: - mobilności (wymagany samochód i prawo jazdy) - pełnego zaangażowania, kreatywności, charyzmy - doświadczenia 1-2 lata w prowadzeniu kursów dla dorosłych oraz status studenta (studia zaoczne) będà dodatkowym atutem Zgłoszenia: biuro AT elingu

Region : Małopolskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-20

Firma Szkoleniowa GTW Project - Staż/Zatrudnienie Tarnów
Firma Szkoleniowa GTW Project - Staż/Zatrudnienie Tarnów

Przyjmę na staż płatny (również za pośrednictwem Urzędu Pracy). Wymagania: wiek do 30 lat, wykształcenie wyższe, obsługa komputera, prawo jazdy Stanowisko: Specjalista ds. szkoleń Zakres obowiązków: wyszukiwanie przetargów, przygotowywanie dokumentacji przetargowych, organizacja szkoleń Miejsce pracy: Tarnów, GTW Project Sp. z o.o. Godziny pracy: 8:00 – 16:00 Okres stażu: 6 miesięcy, po odbyciu stażu istnieje możliwość zatrudnienia na pełny etat.

Region : Małopolskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-21

Przedszkole Na Bemowie Zatrudni Nauczyciela I Asystenta Nauczyciela Warszawa
Przedszkole Na Bemowie Zatrudni Nauczyciela I Asystenta Nauczyciela Warszawa

Niepubliczne przedszkole na Bemowie zatrudni osoby na stanowiska nauczyciela i asystenta nauczyciela. Oferujemy stabilna pracę w kreatywnym zespole. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-21

Edukacja Wczesnoszkolna Poznań
Edukacja Wczesnoszkolna Poznań

Poszukujemy osoby do współpracy na stanowisku nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Mile widziane umiejętnośći językowe. Doświadczenie w pracy z dziećmi. Cechy niezbędne w tym zawodzie to empatia, sumienność, otwartość, kreatywność. Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego. Przewidujemy dwa etapy rekrutacji: 1) analiza formalna 2) testy predysponujące do zawodu nauczyciela.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-21

Praca Zielona Góra
Praca Zielona Góra

Kraina Eksperymentów szuka nowego eksperymentatora! Jeśli masz w sobie dużo pozytywnej energii, łatwo nawiązujesz kontakty z dziećmi, jesteś kreatywny i pomysłowy, a przy tym dobrze zorganizowany, sumienny i pracowity to czekamy właśnie na Ciebie! Już dziś możesz dołączyć do naszego zespołu, ludzi pełnych pasji, otwartych na nowe wyzwania i zawsze uśmiechniętych :) Z nami nie zaznasz nudy! Twoim dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B. Oferujemy Ci pracę w oparciu o umowę zlecenie oraz elastyczny grafik. Stawka 13 zł netto. Po okresie próbnym zmiana warunków zatrudnienia. Prosimy o wysłanie Cv.

Region : Lubuskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-20

Lektor Języka Angielskiego Kłobuck
Lektor Języka Angielskiego Kłobuck

Szkoła Języków Obcych quot;Green Schoolquot; zatrudni lektora języka angielskiego. Oferujemy: pracę w wyjątkowymi Uczniami - Greenschoolowcy natychmiast zauważą Twoje wielkie nauczycielskie serce, a zaangażowanie nagrodzą najpiękniejszym uśmiechem i dozgonną miłością do angielskiego:) Co nas wyróżnia wśród innych szkół? 1. Umowa o pracę. 2. Gwarancja zatrudnienia również w wakacje - kursy, obozy językowe w kraju i zagranicą. 3. Bezpieczeństwo - terminowość wypłat, bloki godzin, forma współpracy dostosowana do oczekiwań Lektora (umowa o pracę, B2B, umowa zlecenie). 4. Możliwość wielotorowego rozwoju: - współpraca z osobistym metodykiem i indywidualny plan rozwoju zawodowego - możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych - system dofinansowanie szkoleń zewnętrznych - w dłuższej perspektywie możliwość realizacji zawodowej na takich stanowiskach jak senior teacher, expert teacher, metodyk, manager oddziału 5. Szkolenie przygotowujące do pracy - zrobimy wszystko, żeby ucznio ...

Region : Śląskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-20

Trener Szkoleniowiec Do Szkoły I Przedszkola Kraków
Trener Szkoleniowiec Do Szkoły I Przedszkola Kraków

Firma edukacyjna zatrudni osoby do prowadzenia ZAJĘĆ DLA DZIECI w przedszkolach i szkołach podstawowych na terenie Krakowa i Małopolski.   Oferujemy ciekawą i rozwijającą pracę dla osób wiążących swoją przyszłość z edukacją. Praca od poniedziałku do piątku między 8.00 – 15.00 Wynagrodzenie 2000zł netto.   Wymagania i predyspozycje: • wykształcenie wyższe (ukończone lub w trakcie) • formalne przygotowanie pedagogiczne (kurs pedagogiczny lub studia kierunkowe) • dobry kontakt z dziećmi • ukierunkowanie na rozwój osobisty • mile widziana pogoda ducha :) • własny samochód Oferujemy •ciekawą i rozwijającą pracę w miłej atmosferze, możliwość rozwoju zawodowego i osobistego, •pracę od poniedziałku do piątku między 8.00 – 15.00, •elastyczny grafik, CV ze zdjęciem i list motywacyjny prosimy przesłać przez formularz .

Region : Małopolskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-21

Lektor Języka Niemieckiego Wrocław
Lektor Języka Niemieckiego Wrocław

Profi-Lingua Centrum Edukacji istnieje ponad 25 lat. W tym czasie pomogliśmy tysiącom Kursantów, wspierając ich pasję i rozwój. Wieloletnie doświadczenie przekłada się również na skuteczność – nasi Słuchacze osiągają 95%–100% zdawalności na egzaminach. Świetne rezultaty są wynikiem unikatowego systemu monitorowania ich indywidualnych postępów – Profi-Lingua Quality Control, będącego gwarancją sukcesu na egzaminie. Ponadto zapewniamy narzędzia, które czynią naukę nie tylko przyjemną, a nasi Kursanci mają dostęp do Strefy Słuchacza, e-Platformy, biblioteki i mediateki. Jeśli chcesz do nas dołączyć, aplikuj! Poszukujemy lektorów języka niemieckiego do prowadzenia zajęć w Katowicach w siedzibie szkoły językowej oraz w siedzibie Klienta - kursy dla dzieci i dorosłych - w trybie do uzgodnienia - dni tygodnia do uzgodnienia - zakres tematyczny: język ogólny - poziom uczniów: A1-C2 Wymagania: • wykształcenie wyższe kierunkowe • kwalifikacje do nauczania języka obcego • doskona ...

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-21

Trener Zajęć Dla Dzieci Wałbrzych
Trener Zajęć Dla Dzieci Wałbrzych

Podziel się z nami swoją pasją i dołącz do zespołu w Wałrzychu! Poszukujemy ludzi, którzy chcą być częścią naszej charyzmatycznej MindCloudowej załogi. Jezeli jesteś studentem pedagogiki, psychologii lub technikiem-programistą i chcesz rozwinąć swoje pasje - zapraszamy do współpracy! Jeśli nie masz żadnego doświadczenia w programowaniu i chcesz nauczyć się od podstaw, to nie problem! Twoim zadaniem będzie prowadzenie zajęć edukacyjnych w świecie gry Minecraft dla dzieci. Będziesz mieć zapewnione scenariusze spotkań, mapy, szkolenie trenerskie oraz pełne wsparcie naszego zespołu. Jeśli masz jakieś pytania, pisz śmiało! Nasz zespół sprawnie udzieli Ci odpowiedzi i rozwieje wszelkie wątpliwości. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę: http://mindcloud/rekrutacja/ i fb :cyberjelonki. Szukamy osób dyspozycyjnych popołudniami w tygodniu i w wekendy przedpołudniem.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-19

Nauczyciel Lub Opiekunka Dziecieca Grudziądz
Nauczyciel Lub Opiekunka Dziecieca Grudziądz

Przyjmę do pracy w przedszkolu nauczyciela bądź opiekunkę dziecięcą-osobę, która lubi dzieci i działania artystyczne.

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-20

Korepetycje Potrzebne Od Zaraz! Kiekrz
Korepetycje Potrzebne Od Zaraz! Kiekrz

Szukam osoby która udziela korepetycji z języka angielskiego do dwóch dziewczynek 11 i 15 lat 2*45 minut z dojazdem do domu (Kiekrz).Cena do uzgodnienia!

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-19

BERLITZ English Instructor For The Silesia Region Katowice
BERLITZ English Instructor For The Silesia Region Katowice

BERLITZ KATOWICE IS EXPANDING We are looking for English Teachers in Silesia: - with native/near native competence in English (C2) - mobile who can drive in the Silesia Region - interested in a full-time cooperation - energetic and passionate about teaching - students of the fifth year or part-time studies welcome We offer: - free 5-day, intensive Initial Training for the Berlitz Method and on-going methodological support - teaching materials - teaching programmes established - big lesson volume to full-timers - ‘umowa zlecenie’ or ‘umowa współpracy’ - flexible schedule If you are interested, send your CV and Cover Letter in English.

Region : Śląskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-20

Lektor Języka Angielskiego Warszawa
Lektor Języka Angielskiego Warszawa

Szkoła językowa na Targówku (15 min od metra) poszukuje dyspozycyjne i fajnego lektora j.angielskiego. Do objęcia nawet 18 lekcji w blokach : poniedziałek, środa i piątek ( może być część tych godzin). Zajęcia dzieci starsze, młodzież i dorośli w zależności od kwalifikacji lektora GE i BE. Oferujemy: bloki zajęć, atrakcyjne wynagrodzenie, stałe godziny i pomoc metodyczną. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie c.v wraz ze swoja dyspozycyjnością.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-20

Zatrudnimy Psychologa - Jodłowa Jodłowa
Zatrudnimy Psychologa - Jodłowa Jodłowa

W ramach realizacji projektu zatrudnimy psychologa do przeprowadzenia zajęć dodatkowych dla dzieci w ośrodku wychowania przedszkolnego w Jodłowej” - praca dodatkowa. Projekt realizowany jest w Niepublicznym Przedszkolu quot;Zakątek Maluchaquot; w Jodłowej pow. dębicki woj. podkarpackie. W ramach realizacji przeprowadzenie zajęć; - zajęcia z psychologiem - 88h Wymagane; - wykształcenie kierunkowe: Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym mile widziane Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres e-mail w tytule wpisując - Jodłowa

Region : Podkarpackie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-19

Nauczyciel Nauczania Początkowego, Nauczyciel Wczesnoszkolny. Lubiczów
Nauczyciel Nauczania Początkowego, Nauczyciel Wczesnoszkolny. Lubiczów

Niepubliczna Polsko-Brytyjska Szkoła Podstawowa w Lubiczowie k. Warszawy (najbliższa okolica Bemowa, Jelonek, Bielan, Woli) poszukuje nauczyciela wczesnoszkolnego. Mile widziana znajomość języka angielskiego. Wymagane są pasja do zawodu i miłość do dzieci. Możliwość zamieszkania. Umowa o pracę. Stabilne długofalowe zatrudnienie.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-20

PILNE!!! INSTRUKTOR/ TRENER Zajęć Pozalekcyjnych Dla Dzieci Kraków
PILNE!!! INSTRUKTOR/ TRENER Zajęć Pozalekcyjnych Dla Dzieci Kraków

Zatrudnimy osobę do prowadzenia zajęć z pozalekcyjnych dla dzieci. Od kandydatów oczekujemy: -wykształcenie pedagogiczne/ techniczne lub w trakcie studiów -komunikatywności i dobrego kontaktu z dziećmi -uśmiechu i pozytywnego nastawienia Zapewniamy wysokie i atrakcyjne wynagrodzenie + premie. Praca od poniedziałku do piątku z możliwością dopasowania godzin pracy. Zapewniamy wdrożenie do pracy, szkolenia oraz możliwości rozwoju. Możliwa praca od zaraz. CV prosimy kierować poprzez formularz .

Region : Małopolskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-21

Zatrudnię Osobę Do Pomocy W Klubiku Na Saskiej Kępie Warszawa
Zatrudnię Osobę Do Pomocy W Klubiku Na Saskiej Kępie Warszawa

Zatrudnię osobę do pracy w Klubiku Malucha na Saskiej Kępie. Praca na pełny etat, oprócz sobót i niedziel. Poszukujemy osoby pogodnej, kontaktowej. Kwalifikacje; doświadczenie w pracy z dziećmi, nauczycielka wychowania przedszkolnego, wczesnoszkolnego, opiekunka . Zatrudnimy też osobę do pomocy bez kwalifikacji, może być studentka Pedagogiki.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-19

Lektor Języka Angielskiego Lublin
Lektor Języka Angielskiego Lublin

Early Stage jest szkołą języka angielskiego dla dzieci i młodzieży. Szukamy NAUCZYCIELI JĘZYKA ANGIELSKIEGO, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu. Do objęcia jest 6 grup, zajęcia 2x w tygodniu po 90 minut każde. GWARANTUJEMY: - rozwój i perspektywy awansu; - wyjątkowe podręczniki i bogate zaplecze materiałów dydaktycznych w szkole oraz on-line; - elastyczny czas pracy; - bogatą ofertę szkoleniową przez cały rok szkolny; Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Region : Lubelskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-19

Lektor Języka Angielskiego Szkoła Językowa Quality Szczecin Centrum Szczecin
Lektor Języka Angielskiego Szkoła Językowa Quality Szczecin Centrum Szczecin

Szkoła Językowa Quality w Szczecinie zatrudni lektora języka angielskiego do prowadzenia zajęć z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi na wszystkich poziomach zaawansowania. Zajęcia indywidualne, w parach lub małych grupach (max. 6 osób). Praca na terenie Szczecina. Gwarantujemy prace w przyjaznej atmosferze w blokach godzinowcyh, w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie. Oferujemy szkolenia, atrakcyjne wynagrodzenie, wsparcie dydaktyczne oraz wszystkie niezbędne materiały do przeprowadzenia zajęć językowych na najwyższym poziomie. Zależy nam na stałej współpracy. Wymagania to wiedza, pasja i zaangażowanie. Wykształcenie kierunkowe (minimum licencjat), doświadczenie w nauczaniu oraz chęć do pracy i kreatywność. Jeżeli czujesz, że to właśnie Ty powinieneś dołączyć do Quality Team napisz do nas (CV ze zdjęciem). tel. 507 - -

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-19

Szkoła Programowania Dla Dzieci Zatrudni Programistów - Instruktorów Warszawa
Szkoła Programowania Dla Dzieci Zatrudni Programistów - Instruktorów Warszawa

Szkoła programowania dla dzieci i młodzieży poszukuje programistów - instruktorów! Osób, dzięki którym dzieci poznają świat cyfrowej edukacji. OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY: • umiejętności kreatywnego myślenia i uczenia dzieci • doświadczenia w pracy grupowej z dziećmi i młodzieżą • chęci do nauki rozwiązań z zakresu nauczania programowania dzieci i młodzieży •znajomości podstaw programowania komputerowego oraz programów: Scratch, Unity, Python w Minecraft, programowanie w Minecraft (ComputerCraftEdu) •elastycznego podejścia i dyspozycyjności •samodzielności i zaradności •komunikatywnej znajomości jęz. Angielskiego (materiały szkoleniowe są w jęz. Angielskim) OFERUJEMY: •Pracę w przyjaznym i młodym zespole •Atrakcyjne wynagrodzenie •Elastyczne godziny pracy – praca głównie w godzinach popołudniowych oraz w soboty Mile widziani: studenci programowania, matematyki, nauczyciele informatyki.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-18

Praca Dla Nauczyciela Kozy
Praca Dla Nauczyciela Kozy

Niepubliczne Przedszkole w Kozach zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego wymagania : ukończone studia kierunkowe

Region : Śląskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-20

Nauczyciel Przedszkolny Pruszków
Nauczyciel Przedszkolny Pruszków

Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia to największa sieć przedszkoli w Polsce o ugruntowanej pozycji i renomie. Działamy w oparciu o najlepsze wzorce, 20-letnie doświadczenie i sprawdzone procedury. W związku z dynamicznym rozwojem naszych placówek poszukujemy osób do pracy w charakterze nauczyciela przedszkola. Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu. Zależy nam, by nasz nauczyciel: miał pozytywne i życzliwe nastawienie do dzieci, lubił się z nimi bawić, czuł powołanie i zapał do pracy z maluchami, posiadał kwalifikacje do pracy w przedszkolu (licencjat lub magister, student trzeciego roku pedagogiki początkowej, przedszkolnej, wczesnoszkolnej, nauczania zintegrowanego, edukacji elementarnej) mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi w przedszkolu, był komunikatywny, odpowiedzialny, zaangażowany, posiadał aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne. Zapewniamy: ciekawą i rozwijającą pracę z młodym, profesjonalnym zespołem, umowę o pracę, st ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-18

Zatrudnimy Opiekunkę Do Klubu Dziecięcego Promyki Nadziei Augustów
Zatrudnimy Opiekunkę Do Klubu Dziecięcego Promyki Nadziei Augustów

Zatrudnimy Opiekunkę dziecięcą obowiązki: sprawowanie opieki nad dziećmi w wieku 1-3 lata, wymagane jest wykształcenie średnie lub wyższe Miejsce pracy: Klub Dziecięcy Promyki Nadziei w Augustowie Kontakt:512 - -

Region : Podlaskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-18

Opiekunka Dziecięca Katowice
Opiekunka Dziecięca Katowice

Witam Żłobek w Katowicach poszukuje kandydatek na stanowisko opiekunki dziecięcej Wymagania: - kandydatka powinna mieć wykształcenie: nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej, pedagoga opiekuńczo-wychowawczego. Ponadto powinna być osobą cierpliwą, kreatywną, empatyczną oraz chętną do pracy. Oferujemy pracę na podstawie umowy zlecenia w niepełnym wymiarze czasu pracy, od lutego 2018 umowa na pełen etat. Proszę o nadesłanie cv poprzez formularz .

Region : Śląskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-18

Przedszkole W Rynarzewie Zatrudni Nauczycielkę Zamość
Przedszkole W Rynarzewie Zatrudni Nauczycielkę Zamość

Nauczycielkę wychowania przedszkolnego do pracy w Rynarzewie zatrudnię Proszę zainteresowane osoby o kontakt po godzinie 9:00

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-18

Zatrudnię Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego Koczwara
Zatrudnię Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego Koczwara

Niepubliczne przedszkole w Końskich „ Czarodziejski Młynek”, w związku z dynamicznym rozwojem, szuka osoby na stanowisko nauczyciela. Wymagania: • wykształcenie wyższe pedagogiczne (specjalność uprawniająca do nauczania dzieci w wieku przedszkolnym/wczesnoszkolnym), • wysoka kultura osobista, • kreatywność, • odpowiedzialność, • chęć ciągłego samodoskonalenia się, • mile widziane umiejętności dodatkowe – śpiew, gra na instrumencie lub inne, • mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi, w tym niepełnosprawnymi Obowiązki: • opieka nad dziećmi uczęszczającymi do przedszkola, • dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków, • prowadzenie pracy dydaktyczno – wychowawczej i opiekuńczej zgodnie z obowiązującymi programami nauczania, • bezpośrednia i bieżąca komunikacja z rodzicami, • ścisła współpraca z dyrekcją przedszkola i organem prowadzącym, • czynny udział w pracy Rady Pedagogicznej oraz w działalności przedszkola. Oferujemy: • stabilne zatrudnienie w nowej placówc ...

Region : Świętokrzyskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-19

Przedszkole Warszawa
Przedszkole Warszawa

Pilnie poszukujemy: - opiekuna dziennego na cały etat - nauczyciela j. angielskiego (2x30min w tyg) - instruktora rytmiki (1x30min w tyg. ) Zapraszamy do kontaktu.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-19

Nauczyciel Angielskiego W Przedszkolu Podkowa Leśna
Nauczyciel Angielskiego W Przedszkolu Podkowa Leśna

Do kameralnego przedszkola w Żółwinie (maksymalnie 15 dzieci łącznie w 2 grupach) poszukujemy nauczyciela języka angielskiego. Wymiar godzin do ustalenia. Elastyczne godziny pracy. W zależności od dostępności preferujemy większą liczbę zajęć. Minimum 2x2 grupy w tygodniu. (3 i 4 latki). Możliwy cały etat.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-19

Poszukiwani Solidni Nauczyciele Z Pasją Do Nauczania!!! Poznań
Poszukiwani Solidni Nauczyciele Z Pasją Do Nauczania!!! Poznań

Szanowni Państwo! W związku z rozwojem firmy oraz wprowadzaniem do oferty nowych kursów maturalnych, Centrum Edukacyjne Historicon z siedzibą w Poznaniu poszukuje Kandydatów na stanowisko nauczyciela: biologii, chemii, fizyki, języka angielskiego, matematyki oraz WOS-u Co oferujemy? •Możliwość prowadzenia zajęć indywidualnych oraz w małych grupach 2-5 osobowych, •elastyczny grafik pracy dostosowany do potrzeb Nauczyciela, •partnerskie relacje z przełożonymi, umożliwiającymi realizację własnych pomysłów dydaktycznych, •możliwość prowadzenia zajęć w nowocześnie wyposażonych salach wykładowych zlokalizowanych w centrum Poznania, •klarowne warunki współpracy w oparciu o umowy cywilno-prawne, •stawkę za 60 minut pracy na poziomie 45-65 zł brutto. Zgłoś się do nas jeżeli: •jesteś Nauczycielem albo Korepetytorem, dla którego przedmiot którego nauczasz jest wielką pasją - z naszego punktu widzenia jest to kryterium najważniejsze! •Posiadasz co ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-18

Animatorka Zabaw Inowrocław
Animatorka Zabaw Inowrocław

Witam, zatrudnię kreatywną, otwartą, z miłym usposobieniem studentkę do pracy z dziećmi. Praca na weekendy. Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: agi3113(małpa)wp

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-19

Zajęcia - Logopedia - Opieka Nad Dzieckiem Warszawa
Zajęcia - Logopedia - Opieka Nad Dzieckiem Warszawa

Opieka nad dzieckiem - wspomaganie rozwoju dziecka - terapia indywidualna, logopedia. Doświadczony specjalista pedagog, terapeuta, logopeda. Pracuje z dziećmi w zakresie: - opieka nad dzieckiem, - usprawnianie i rozwoju prawidłowej wymowy, - udoskonalenie koordynacji wzrokowo - ruchowej(motoryka mała), - zwiększanie zdolności pamięciowej i pobudzanie ogólnego rozwoju intelektualnego dziecka. Dzięki wspólnej pracy i eksponowaniu mocnych stron Państwa dziecko harmonijnie się rozwija, rośnie jego wiara we własne umiejętności i możliwości. Dziecko staje się bardziej kreatywne, samodzielne i pogodne.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-17

Pomoc Nauczyciela Turka
Pomoc Nauczyciela Turka

Zatrudnię Panią najchętniej studentkę zaoczną pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na umowę zlecenie do pracy jako pomoc nauczyciela w grupie trzylatków w Przedszkolu Niepublicznym Oleńka w Turce osiedle Borek. Bardzo proszę o przesyłanie swojego CV w aplikacji PDF .

Region : Lubelskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-17

Nauczyciela Wspomagającego Do Przedszkola Na Białołęce Warszawa
Nauczyciela Wspomagającego Do Przedszkola Na Białołęce Warszawa

Nauczyciela wspomagającego do niepublicznego przedszkola z oddziałami integracyjnymi na Białołęce ul. Berensona 32 (pełan etat ). Oferujemy stałą pracę i atrakcyjne wynagrodzenie .T.501 - -

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-18

Nauczyciel Wychowania Przedszkolego/ Wychowawca Grupy Mierzyn
Nauczyciel Wychowania Przedszkolego/ Wychowawca Grupy Mierzyn

Niepubliczne quot; Przedszkole Montessori quot; w Mierzynie poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnego, wychowawcy grupy i opiekuna grupy żłobkowej. Wymagania: wysoka kultura osobista, wysokie zdolności interpersonalne, szacunek, cierpliwość i wyrozumiałość, ponadto pracowitość, otwartość na nowe wyzwania i doświadczenia w pracy z dziećmi. Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku oczekujemy zaangażowania i pozytywnej energii. Mile widziany nauczyciel z doświadczeniem w Montessori. Oferujemy: umowę o pracę, możliwość rozwoju zawodowego- awans, przyjazną atmosferę w miłym naturalnym otoczeniu. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem + list motywacyjny na adres: biuro(małpa)szczecinmontessori, w tytule Praca nauczyciel. Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-18

Wychowawca W "zerówce" Szczecin
Wychowawca W "zerówce" Szczecin

Szczecin International School (SIS) zatrudni nauczyciela edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej na stanowisku: wychowawcy w „zerówce” Kandydat powinien posiadać wykształcenie pedagogiczne oraz posługiwać się biegle językiem angielskim, w którym będą prowadzone zajęcia realizujące międzynarodowy program nauczania. Od Kandydatów oczekujemy: • biegłej znajomości języka angielskiego; • dobrej organizacji pracy i umiejętności ustalania priorytetów; • samodzielności w działaniu; • pozytywnego podejścia do pracy z dziećmi. Kandydatom na to stanowisko oferujemy: • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; • pracę w międzynarodowym środowisku w stałym kontakcie z językami obcymi; • ścieżkę awansu zawodowego i możliwość rozwoju; • przyjazną atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę. Prosimy o przesyłanie CV na adres szkoły- PILNE!

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-19

Wychowawczyni Do Klubu Dziecięcego Wrocław
Wychowawczyni Do Klubu Dziecięcego Wrocław

Poszukuję pogodnej Osoby, która lubi pracę z Najmłodszymi do pracy w kameralnym, rodzinnym Klubie dziecięcym (15 Dzieci w wieku 1-3 lat). Wymagania: -kwalifikacje zgodnie z ustawą o opiece nad Dziećmi do lat 3, -sumienność, kreatywność, cierpliwość, -dyspozycyjność, -doświadczenie (referencje) na podobnym stanowisku będą dodatkowym atutem Oferujemy: -pracę w miłym zespole, -stałe podnoszenie kwalifikacji, -wynagrodzenie po 3 miesięcznym okresie próbnym adekwatne do zaangażowania, -umowę o pracę. Prosimy o przesyłanie cv ze zdjęciem. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-18

Korepetycje Tomaszów Mazowiecki
Korepetycje Tomaszów Mazowiecki

chętnie pomogę uczniom w nauce języka niemieckiego(obszar gminy Wolbórz)

Region : Łódzkie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-19

Zatrudnimy Nauczyciela Montessori Warszawa
Zatrudnimy Nauczyciela Montessori Warszawa

Przedszkole Montessori zatrudni nauczyciela, Wyślij do nas swoją aplikację, jeśli: Jesteś Nauczycielem Pełnym Pasji uczysz Dzieci, a nie przedmiotu widzisz w Dziecku niezależnego, pełnowartościowego i godnego wiedzy Człowieka kochasz Dzieci i chcesz im asystować w drodze do samodzielności Wymagania dla osób kandydujących na stanowisko nauczyciel : minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w przedszkolu udokumentowanie wykształcenie uprawniające do nauczania wczesnoszkolnego, radość i zamiłowanie do pracy pedagogicznej ukończony kurs Montessori pedagogiki przedszkolnej lub gotowość do edukacji w tym zakresie Dodatkowymi atutami są: uprawnienia z terapii psychologicznej, Język angielski, Uzdolnienia muzyczne/plastyczne/umiejętność gry na instrumencie pasje, którymi można pozytywie zarazić dzieci Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-17

Studentkę Do Nauki Dzieci. Warszawa
Studentkę Do Nauki Dzieci. Warszawa

Zatrudnię studentkę do nauki /opieki nad dziećmi 10, 9, lat. Nauka na poziomie 3, 4 klasy, wymagany angielski, mile widziany niemiecki. Praca 2 razy w tygodniu - dni i godziny do ustalenia. Przy podaniu proszę wskazać wolne dni / godziny w których może Pan uczyć. Czas pracy, forma, wynagrodzenie do ustalenia.

Region : Śląskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-18

Nauczyciel, Pomoc Nauczyciela, Opiekunka, Położna Warszawa
Nauczyciel, Pomoc Nauczyciela, Opiekunka, Położna Warszawa

Nowo otwarty niepubliczny żłobek i przedszkole FAIR PLAY zatrudni osoby na stanowiska: nauczyciel, pomoc nauczyciela, położna, opiekunka (w grupach żłobkowych). Wymagania: - odpowiednie podejście do dzieci - sumienność, odpowiedzialność i kreatywność - ukończone studia na kierunku położnictwo, edukacja przedszkolna/wczesnoszkolna lub pokrewne (mogą być również w trakcie) - mile widziane doświadczenie w opiece nad dziećmi Oferujemy: - umowę o pracę - możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego - realny wpływ na wygląd i funkcjonowanie placówki Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wysłania cv mailem.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-18

Poszukiwany Psycholog Do Polsko-angielskiego Przedszkola Warszawa
Poszukiwany Psycholog Do Polsko-angielskiego Przedszkola Warszawa

Polsko - angielskie przedszkole w Wilanowie poszukuje psychologa w wymiarze ok 4 godzin, dwa dni w tygodniu Wymagane jest odpowiednie wykształcenie do pracy z dziećmi, doświadczenie w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów wieku 3-6 lat, umiejętność współpracy z rodzicami i wychowawcami. Oferujemy korzystne warunki pracy. Mile widziana znajomość języka angielskiego. Aby wziąć udział w rekrutacji prosimy o przesłanie cv lub kontakt telefoniczny. tel. 603 - -

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-18

Poszukiwany Nauczyciel Angielskiego Do Dwujęzycznego Przedszkola Warszawa
Poszukiwany Nauczyciel Angielskiego Do Dwujęzycznego Przedszkola Warszawa

Polsko - angielskie przedszkole w Wilanowie poszukuje nauczyciela j angielskiego do grupy zerówkowej. Wymagane jest posiadanie odpowiedniego wykształcenia, swoboda komunikacji w języku angielskim, pasja do pracy z dziećmi, odpowiedzialność i kreatywność. Przedszkole dysponuje nowoczesnymi narzędziami interaktywnej nauki a nasze nauczycielki wspomagane są warsztatem i doświadczeniem metodyka nauczania języka angielskiego. Oferujemy korzystne warunki pracy i miłe grono nauczycieli. Aby wziąć udział w rekrutacji prosimy o przesłanie cv lub kontakt telefoniczny

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-16

Aktualne Bezpłatny Kurs EXCEL - Kobiety - Mazowieckie + Płatny Staż Warszawa
Aktualne Bezpłatny Kurs EXCEL - Kobiety - Mazowieckie + Płatny Staż Warszawa

Zapraszamy: MAZOWIECKIE Projekt „Młodzi - aktywni na rynku pracy!” Szkolenia-gt;staż-gt;praca Bezpłatny kurs w projekcie „Młodzi - aktywni na rynku pracy!” skierowany jest do: - osób młodych w wieku 18-29lat, które dodatkowo spełniają następujące kryteria są: bierne zawodowo lub bezrobotne ale niezarejestrowane w urzędzie pracy, zamieszkują na terenie województwa mazowieckiego. W ramach projektu będą: - szkolenia „szyte na miarę” wg predyspozycji kandydata - płatne 5-miesięczne staże zawodowe dla każdego uczestnika - stypendium stażowe. - poradnictwo zawodowe i pośrednictwo pracy Dodatkowo organizator zapewnia: - zwrot kosztów dojazdu - zwrot kosztów opieki nad dzieckiem do lat 7 lub osobą zależną - stypendium szkoleniowe Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w projekcie skontaktuj się : Tel. 501 - -, pisz lub przyjdź z dokumentami pobranymi ze strony internetowej „Młodzi - aktywni na rynku pracy!” - Biuro projektu: ul. Stępińska 22/30, Warszawa,

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-18

Praca Dla Gitarzysty (Grodzisk Mazowiecki) Grodzisk Mazowiecki
Praca Dla Gitarzysty (Grodzisk Mazowiecki) Grodzisk Mazowiecki

Poszukujemy dobrych gitarzystów chętnych do nauczania dzieci gry od podstaw. Nie wymagamy wykształcenia muzycznego i doświadczenia, aczkolwiek jest ono zaletą. Uczymy gry na gitarze dzieci w wieku 6 - 12 lat, dlatego głównym atutem jest odpowiednie podejście do dzieci i umiejętność stworzenia dobrej atmosfery. Naszym nauczycielom zapewniamy nowoczesny i skuteczny program nauczania wraz z materiałami oraz szkolenie i wsparcie merytoryczne. Oferujemy atrakcyjne zarobki przy relatywnie niewielkim nakładzie czasu. Wynagrodzenie netto na rękę przy wynosi od 800 zł do 2500 zł w zależności od ilości przepracowanych godzin i jakości nauczania. Praca w godzinach między 13:00 a 17:00. Możliwość dopasowania grafiku w wybrane dni tygodnia. Praca na ternie Grodziska Mazowieckiego i okolic. Prosimy o przesłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-16

Przedszkole Zatrudni Nauczyciela/w-ce Dyrektora Warszawa
Przedszkole Zatrudni Nauczyciela/w-ce Dyrektora Warszawa

Niepubliczne Przedszkole w Ursusie zatrudni nauczyciela, pełniącego również funkcje w-ce dyrektora. Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy: -wykształcenia wyższego kierunkowego - doświadczenia w pracy na stanowisku nauczyciel w placówkach oświatowych - znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - dobrej organizacji pracy- umiejętności kierowania zespołem nauczycieli Oferujemy: bardzo dobre warunki zatrudnienia, premie uznaniowe, prace w miłym zespole.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-17

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego Tarnowo Podgórne
Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego Tarnowo Podgórne

Poszukujemy nauczyciela wychowania przedszkolnego. Przedszkole znajduje się w gminie Tarnowo Podgórne.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-16

Lektor Języków Obcych Poznań
Lektor Języków Obcych Poznań

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Leader School poszukuje Lektora jednego z wymienionych języków: angielski, niemiecki. Miejsce pracy: os. Tysiąclecia 30 Oto co chcemy Ci zaoferować: •możliwość rozwoju zawodowego, •miłą atmosferę, pracę w zgranym zespole, możliwość wymiany doświadczeń, •profesjonalne szkolenia, warsztaty i opiekę metodyczną, •materiały dydaktyczne, dostęp do ksero i komputera na terenie szkoły, •atrakcyjne warunki współpracy i wynagrodzenia, Szukamy osób, które: •posiadają uprawnienia do nauczania języka obcego (angielskiego, niemieckiego, ) •mają przygotowanie pedagogiczne, •są cierpliwe, kreatywne, uśmiechnięte •potrafią motywować je do nauki •są punktualne i zaangażowane w wykonywaną pracę, •są otwarte na nowe wyzwania i nowatorskie metody nauczania Praca w godzinach rannych i popołudniowych

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-17

Praca Dla Studentów/nauczycieli - Warsztaty Z Robotyki Dla Dzieci Poznań
Praca Dla Studentów/nauczycieli - Warsztaty Z Robotyki Dla Dzieci Poznań

Jesteśmy firmą prowadzącą zajęcia z robotyki i podstaw programowania dla dzieci w wieku 6 - 15 lat z wykorzystaniem klocków LEGO ® WeDo i Mindstorms. Poszukujemy kandydata na stanowisko Instruktora robotyki dla dzieci . Szukamy osoby : •lubiącej pracę z dziećmi •posiadającej zacięcie techniczne •zamiłowanie z dzieciństwa do klocków LEGO®:) •osoby miłej, energicznej i cierpliwej •mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi •mile widziane osoby z prawem jazdy (kat. B) Oferujemy : •pracę w elastycznym wymiarze godzin •szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku instruktora •atrakcyjną stawkę godzinową z systemem premiowym •zajęcia trwają 60 min / 90 min, maks. ilość dzieci w grupie 8

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-17

Pomoc W Przedszkolu Wiry
Pomoc W Przedszkolu Wiry

Poszukujemy pomocy do Niepublicznego Przedszkola quot;Kulkaquot;, w Wirach, oferujemy atrakcyjne warunki.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-17

Angielski Dla Opornych Kraków
Angielski Dla Opornych Kraków

Poszukujemy lektora języka angielskiego… W sumie to nie. To by było zbyt nudne. Poszukujemy osoby której pasją jest język angielski, a przekazywanie umiejętności posługiwania się nim nie kojarzy się z podręcznikiem i książką do gramatyki. Formalnie jesteśmy szkołą językową, ale nie działamy tak jak wszyscy. Tworzymy miejsce pełne pozytywnej energii, w którym język angielski jest tylko narzędziem do przekazywania informacji lub emocji. Nasi uczniowie to nie obce osoby, lecz nasi znajomi - koledzy i koleżanki, z którymi spędzamy czas rozmawiając na wszelkie możliwe tematy, a którzy po zajęciach z nami są w stanie realizować swoje cele, używając języka angielskiego zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Z racji bycia „niestandardowym” poszukujemy osób nietuzinkowych, które mówią stanowcze quot;NIEquot; tradycyjnym i skostniałym metodom przekazywania wiedzy. Pragniemy współpracować z osobami które tak jak my, wierzą że edukacja nie musi być nudna, ale może stać się przygodą trwającą ...

Region : Małopolskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-18

Lektor Języka Niemieckiego/angielskiego/rosyjskiego Szczecin
Lektor Języka Niemieckiego/angielskiego/rosyjskiego Szczecin

Firma UniPRomotion POSZUKUJE LEKTORÓW JĘZYKA NIEMIECKIEGO, ANGIELSKIEGO I ROSYJSKIEGO OPIS STANOWISKA: • Prowadzenie indywidualnych i grupowych kursów językowych na poziomie podstawowym, średniozaawansowanym i zaawansowanym, • Przygotowanie materiałów dydaktycznych, OCZEKUJEMY: • Biegłej znajomości językowej i doświadczenia w prowadzeniu zajęć językowych, • Dyspozycyjności, także w weekendy, • Doświadczenie w uczeniu osób dorosłych Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych Prosimy o wpisanie w tytule maila: Lektor Szczecin oraz umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych.”

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-17

Nauczyciel Na Kierunku Technik Weterynarii Lublin
Nauczyciel Na Kierunku Technik Weterynarii Lublin

Szkoła Policealna PERSPEKTYWA Poszukuje nauczyciela / wykładowcy na kierunku TECHNIK WETERYNARII z przedmiotów: * Anatomia i fizjologia zwierząt * Chów, hodowla i inseminacja zwierząt * Anatomia i fizjologia zwierząt w praktyce * Prowadzenie produkcji zwierzęcej i usług inseminacyjnych * Zabiegi weterynaryjne * Diagnostyka weterynaryjna * Choroby i pielęgnacja zwierząt * Analityka weterynaryjna * Działalność gospodarcza w weterynarii * Język angielski w weterynarii * Przepisy ruchu drogowego * Administracja weterynaryjna * Higiena zwierząt rzeźnych i mięsa * Kontrola i nadzór weterynaryjny Wymagania: * ukończone studia wyższe kierunkowe * przygotowanie pedagogiczne (mile widziane) * gotowość do pracy w weekendy ( sobota, niedziela) * umiejętność współpracy z osobami dorosłymi * doświadczenie w przygotowaniu słuchaczy do egzaminów zawodowych Oferujemy: * pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku * umowę zlecenie * praca na dłuższy okres czasu ...

Region : Lubelskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-17

Prywatne Przedszkole Prowadzi Rekrutację Na Stanowisko Nauczyciela! Wrocław
Prywatne Przedszkole Prowadzi Rekrutację Na Stanowisko Nauczyciela! Wrocław

Prywatne Przedszkole prowadzi rekrutację na stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego. Od kandydatów oczekujemy: - wykształcenia wyższego kierunkowego (minimum licencjat - pedagogika przedszkolna/wczesnoszkolna) WARUNEK KONIECZNY! - miłej aparycji, zaangażowania i chęci współpracy z Rodzicami i gronem pedagogicznym - mile widziane będą zdolności plastyczne/muzyczne - znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem Oferujemy: -pracę w oparciu o umowę o pracę, cały etat - możliwość rozwoju zawodowego (awans zawodowy nauczycieli) - pracę w nowoczesnej, stale rozwijającej się placówce - wysokie zarobki - pracę w miłej atmosferze w gronie ambitnych, młodych ludzi Jeżeli jesteś osobą, która jest pozytywnie nastawiona do dzieci i świata, uśmiechasz się i potrafisz współpracować z ludźmi - aplikuj!

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-16

NAUCZYCIELE Szk.podst. - Współpraca Z Wydawnictwem, Fiz Geogr Mat I In Kraków
NAUCZYCIELE Szk.podst. - Współpraca Z Wydawnictwem, Fiz Geogr Mat I In Kraków

NAUCZYCIELE fizyki, geografii, historii, matematyki, języka polskiego, języka niemieckiego - szkoła podstawowa (współpraca z wydawnictwem) Wydawnictwo edukacyjne GREG poszukuje nauczycieli FIZYKI, GEOGRAFII, HISTORII, MATEMATYKI, JĘZYKA POLSKIEGO, JĘZYKA NIEMIECKIEGO pracujących w szkole podstawowej, chętnych do podjęcia współpracy w zakresie tworzenia książek edukacyjnych. Warunkiem wymaganym do rozpatrzenia aplikacji jest aktualne zatrudnienie w szkole podstawowej od minimum 5 lat. Gwarantujemy elastyczny czas pracy (praca zdalna), ciekawe wyzwania oraz atrakcyjne wynagrodzenie (do uzgodnienia). Prosimy o przesłanie CV.

Region : Małopolskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-17

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego Warszawa
Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego Warszawa

Niepubliczne przedszkole z siedzibą na pograniczu Ursynowa i Wilanowa zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego. Mile widziana znajomość pedagogiki montessori.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-17

Pomoc W Przedszkolu Poznań
Pomoc W Przedszkolu Poznań

Praca pomocy w zlobku/przedszkolu na Naramowicach. Do zadan w pracy bedzie nalezec: - gotowanie posiłków - utrzymanie czystosci w placowce Praca w godzinach 6-10

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-15

Job For Native Speaker Warszawa
Job For Native Speaker Warszawa

A young family with a 5 year old girl, will hire a person to work as a native speaker, to learn the language, the ability to accomodate. Location Warsaw (Italy, Ursus, Bemowo)

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-16

Nauczyciel/wychowawca Przedszkolny Podkowa Leśna
Nauczyciel/wychowawca Przedszkolny Podkowa Leśna

Rozszerzając swoją działalność kameralne przedszkole w Żółwinie (maksymalnie 15 dzieci) poszukuje nauczyciela/wychowawcy (możliwe w trakcie studiów) Minimalny wymiar pracy 1/2 - 3/4 etatu

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-16

Trener Sprzedaży Bezposredniej Warszawa
Trener Sprzedaży Bezposredniej Warszawa

Trener - Szkoleniowiec.  Wymagania: - prawo jazdy - dyspozycyjność  - gotowość do wyjazdów służbowych - minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku Zakres obowiązków: - proces rekrutacji przedstawicieli handlowych - prowadzenie szkoleń - przeprowadzanie wizytacji i coaching - budowanie struktury sprzedaży w regionie Oferujemy: - pracę w najlepszych strukturach sprzedaży bezpośredniej - możliwość doskonalenia swoich kwalifikacji w otoczeniu najlepszych specjalistów - umowę o pracę - pakiet prowizji

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-17

Instruktor Robotyki I Druku 3D Warszawa
Instruktor Robotyki I Druku 3D Warszawa

Firma ROBOMIND, prowadząca od 6 lat zajęcia edukacyjne, poszukuje do swojego zespołu - energetycznego, pełnego pasji instruktora zajęć robotyki oraz druku 3D dla dzieci w wieku szkolnym. Praca w rejonie Pragi Południe/Gocławia. Opis stanowiska pracy: - prowadzenie warsztatów robotyki / programowania / technologii 3D, - utrzymywanie kontaktu z uczestnikami zajęć i ich opiekunami, - przygotowywanie materiałów dodatkowych na zajęcia, Wymagania: - łatwość nawiązywania kontaktu z dziećmi i wysoka kultura osobista, - prawo jazdy kategorii B i koniecznie własny samochód ( nie musi być duży ), - dyspozycyjność: w roku szkolnym od godziny 16:00, w okresie ferii i wakacji – w godzinach dopołudniowych, - dobra znajomość obsługi komputera; - zainteresowanie nowoczesnymi technologiami, - umiejętność efektywnego przekazywania wiedzy i kreatywność, - wcześniejsze doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą ( nie koniecznie związanie z tematyką techniczną ), - dobra organizacja ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-15

Lektor Języka Angielskiego - Kluczbork Kluczbork
Lektor Języka Angielskiego - Kluczbork Kluczbork

Firma szkoleniowa poszukuje lektora języka angielskiego do prowadzenia 120 godzinnych kursów dla 12-osobowych grup zorganizowanych na terenie miejscowości: Kluczbork. Kursy realizowany są w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. WYMAGANIA: 1/ wykształcenie wyższe kierunkowe (licencjat jest kwalifikowany) 2/ przynajmniej 2 – letnie doświadczenie w nauczaniu osób dorosłych (liczą się również indywidualne korepetycje) Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich CV za pośrednictwem . W treści wiadomości, bądź CV prosimy podać: - oczekiwaną przez Państwa stawkę brutto za 1h dydaktyczną kursu, - terminy Państwa dyspozycyjności (dni tygodnia i godziny).

Region : Opolskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-17

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego Tychy
Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego Tychy

Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne Chatka Małolatka zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego

Region : Śląskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-15

Opiekunka Do Grupy żłobkowej / Wychowawca W Przedszkolu Warszawa
Opiekunka Do Grupy żłobkowej / Wychowawca W Przedszkolu Warszawa

W związku z dynamicznym rozwojem sieci placówek edukacyjnych naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko: OPIEKUNKI GRUPY ŻŁOBKOWEJ - praca od stycznia Firma ma ponad 20 letnią historię i jest jedną z najstarszych niepublicznych placówek edukacyjnych w kraju. Wysoki poziom edukacji oraz warunki pracy i nauczania, nadają jej prestiżowy i międzynarodowy charakter. Szukamy osób, dla których nauka dzieci jest pasją oraz potrafią połączyć doświadczenie pedagogiczne ze standardami nowoczesnej edukacji Miejsce pracy: Warszawa Lokalizacja: Żoliborz, przy metrze Marymont Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: opieka nad dziećmi i towarzyszenie w rozwoju dzieciom w wieku żłobkowym realizowanie programu dydaktycznego w języku angielskim współtworzenie i realizacja atrakcji wynikających z harmonogramu roku szkolnego współuczestniczenie w realizacji i rozwoju wysokich standardów pracy i budowanie wizerunku placówki Jeśli: ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-16

Nauczyciel W Niepublicznym Przedszkolu Koszalin
Nauczyciel W Niepublicznym Przedszkolu Koszalin

Szukamy nauczyciela do pracy w przedszkolu niepublicznym na cały etat. Praca od poniedziałku do piątku, forma zatrudniania - umowa o pracę. Mile widziana logopedia oraz język angielski. Chętne osoby zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 947 - -

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-16

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego Gdańsk
Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego Gdańsk

Poszukujemy nauczyciela wychowania przedszkolnego kochającego pracę z dziećmi. Dodatkowym atutem będą zdolności plastyczne lub muzyczne oraz znajomość j. ang. CV proszę kierować na adres e. mail

Region : Pomorskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-17

Przejdź do strony: