HRlink [CPL] PL
Oferta Pracy » Fryzjer / Kosmetyczka » Manager Salonu SPA Wrocław

Manager Salonu SPA Wrocław

Instytut Zdrowia i Urody YASUMI we Wrocławiu należący do największej sieci salonów kosmetycznych w Polsce, dysponujący 7 gabinetami zabiegowymi, wyróżniający się szerokim wachlarzem usług i nowoczesnym sprzętem poszukuje zdolnej oraz ambitnej osoby na stanowisko: Manager Salonu SPA Opis stanowiska: - zarządzanie kilkuosobowym zespołem - nadzór nad przestrzeganiem standardów - planowanie i realizowanie budżetu - współplanowanie działań marketingowych - aktywna sprzedaż usług oraz produktów dostępnych w salonie - rozliczanie czasu pracy podległego zespołu - możliwość również wykonywania zabiegów Oczekiwania: - doświadczenie zawodowe w na stanowisku: kosmetolog, manager SPA lub terapeuta SPA - wykształcenie w zakresie Wellness, Kosmetologii lub Fizjoterapii - wysoka komunikatywność i umiejętność pracy w zespole - doskonała organizacja czasu - pozytywne podejście do pracy - zdolność do zarządzania pracą innych - koordynowanie bieżącej pracy salonu poparta praktyką znajomość zabiegów kosmetycznych - opracowywanie ofert, promocji z zakresu usług SPA - rozumienie potrzeb klientów - dbałość o wysoki standard obsługi klientów - łatwość w nawiązywaniu kontaktów - umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji Zapewniamy możliwość rozwoju, dużą samodzielność w działaniu oraz pracę w miłej atmosferze. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na e-mail z ogłoszenia. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).
Typ ogłoszenia : Oferta Pracy
Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka
Data publikacji : 2017-03-28
Kontakt : Yasumi
NT: 794159247
Region : Dolnośląskie
Adres : Wrocław

Wrocław

Kontakt

[?]
[?]
Wprowadź litery z obrazka.
Aby wprowadzić inny kod - kliknij na zdjęcie.

Podobne ogłoszenia

Manager Salonu Urody Wrocław
Manager Salonu Urody Wrocław

Manager Salonu Urody Obowiązki: Efektywne organizowanie własnej pracy i podległych pracowników; Przestrzeganie i kontrola realizacji planów sprzedaży ustalanych przez Zarząd; Sporządzanie grafiku pracy swojego i podległych pracowników; Kontrolowanie poziomu zapasów produktów. Dbałość o dobry wizerunek Salonu; Obsługa klientów Koordynacja kalendarza wizyt (grafiki pracowników, umawianie klientów na wizyty) Obsługa kasy fiskalnej, terminala kart płatniczych; Obsługa urządzeń biurowych; Sprzedaż produktów detalicznych; Uczestnictwo w szkoleniach i prezentacjach; Wymagania: Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu grupą (co najmniej pięcioosobową) WARUNEK KONIECZNY Prawo Jazdy kat. B Doświadczenie w usługach lub handlu detalicznym; Znajomość prawa pracy; Wykształcenie minimum średnie; Wysokie umiejętności komunikacyjne/interpersonalne; Predyspozycje kierownicze; Umiejętność trafnej analizy potrzeb Klienta; Odpowiedzialność, uczciwość, komunikatywn ...

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2018-05-06

Sprzedawca Do Salonu Optycznego Wrocław
Sprzedawca Do Salonu Optycznego Wrocław

Firma optyczna poszukuje sprzedawcy do nowo otwartego salonu optycznego Proszę o przesyłanie CV wraz z numerem telefonu.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2016-09-07

Salon Fryzjerski Zatrudni Fryzjerów/stylistów!!! Wrocław
Salon Fryzjerski Zatrudni Fryzjerów/stylistów!!! Wrocław

Jest mnóstwo niedocenionych stylistów-fryzjerów, ja potrzebuję dwóch bo ośmiu już mam i z Wami chcę odnieść sukces!!! Szukam stylistów którzy chcą dołączyć do najlepszych, nawet jeśli nie czujesz się pewnie. Gwarantuje Ci szkolenia i konkretne wynagrodzenie!!! Nie wypełniaj formularzy, nie przesyłaj CV! Zadzwoń i umów się na spotkanie a zapewniam Cię że zostaniesz z nami dłużej!!! Manager Salonu Bamp;K Magdalena 793 - -

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2017-09-15

Recepcjonistka Do Salonu Fryzjerskiego Wrocław
Recepcjonistka Do Salonu Fryzjerskiego Wrocław

Poszukuję pracownika recepcji do salonu fryzjerskiego, Oferuje stałą pracę w miłym i zgranym zespole. Salon znajduje się w Aleja Bielany. Szukamy osoby znającej język angielski, nieuczącej się.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2017-08-17

Manager Wrocław
Manager Wrocław

Szybko rozwijająca się firma posiadająca kilka punktów serwisowych w różnych miastach Polski poszukuje osoby na stanowisko Managera Salonu. Obowiązki: - obsługa klienta - przyjmowanie od klientów sprzętu do naprawy - wydawanie klientom naprawionego sprzętu - obsługa telefonu i poczty firmowej - wysyłka i odbiór przesyłek - zarządzanie stanem magazynowym salonu - wystawianie faktur, paragonów - dbanie o wizerunek firmy Czego oczekujemy: - wykształcenie średnie - sumienność w pracy - doświadczenie w pracy z klientem - łatwość nawiązywania kontaktów - znajomość branży GSM będzie dodatkowym atutem Co oferujemy: - Wynagrodzenie (2000 zl netto) - Stałe godziny pracy - Przyjemną atmosferę panującą w firmie - Narzędzia pracy – telefon ,laptop - Umowa zlecenie na okres próbny

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2016-09-01

Design_company. - Zatrudni Na Stanowisko New_ Business. Manager Wrocław
Design_company. - Zatrudni Na Stanowisko New_ Business. Manager Wrocław

Szukamy doświadczonej, energicznej osoby z charyzmą na stanowisko: new_ business. manager. Obecnie obsługujemy ponad 100 stałych klientów, chcemy rozwijać się dalej. Wymagamy minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku w agencji reklamowej. Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail podany poniżej w ogłoszeniu lub za pośrednictwem portalu .

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2018-09-19

Recepcjonistka Do Salonu Fryzjerskiego Loreal Wrocław
Recepcjonistka Do Salonu Fryzjerskiego Loreal Wrocław

Zatrudnię osobę do obsługi Recepcji do salonu Fryzjerskiego Loreal. Praca w miłej atmosferze i zgranym zespole. Znajdujemy się w Auchan Bielany. Szukamy osoby znającej język angielski.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2018-02-27

Kierownik Manager Salonu Strellson Wrocław Magnolia Wrocław
Kierownik Manager Salonu Strellson Wrocław Magnolia Wrocław

quot;SUKCES jest wynikiem właściwej decyzji... podejmij decyzję i dołącz do zespołuquot; Strellson jest to szwajcarska marka odzieżowa należąca do koncernu Holly Fashion Group. Kolekcje marki Strellson cechują się innowacyjnością skierowane do nowej generacji mężczyzn. KIEROWNIK SALONU Strellson Magnolia Wrocław Zakres obowiązków: - organizacja oraz nadzorowanie pracy podległego personelu - zapewnienie prawidłowej obsługi klienta - dbanie o wygląd i wystrój salonu Oczekiwania: - umiejętność zarządzania oraz motywowania personelu - umiejętność komunikacji w kontaktach z klientem - umiejętności organizacyjne - doświadczenie w obsłudze klienta - dyspozycyjność - zaangażowanie i nastawienie na realizację celów - zainteresowanie modą ZOSTAJĄC NASZYM PRACOWNIKIEM ZYSKUJESZ: -Pracę z marką o ugruntowanej pozycji na rynku, -Stabilność zatrudnienia -Umowę o pracę w oparciu o elastyczny grafik, -System premiowania, -Szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych ...

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2017-08-08

Manager Baru Wrocław
Manager Baru Wrocław

Do nowo powstającego bistro we Wrocławiu, okolice Grunwaldu poszukujemy Kierownika lokalu. Zapraszamy osoby posiadające doświadczenie na podobnym stanowisku.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2017-05-05

Kierownik/Sprzedawca W Salonie Z Ekskluzywną Bielizną Damską Felina Wrocław
Kierownik/Sprzedawca W Salonie Z Ekskluzywną Bielizną Damską Felina Wrocław

Felina - niemiecki producent ekskluzywnej bielizny damskiej - poszukuje Kierownika oraz Sprzedawców do nowo powstającego salonu firmowego we wrocławskiej Magnolii. Osoby zatrudnione będą odpowiedzialne za fachową obsługę klientek salonu. Doświadczenie w handlu jest konieczne, mile widziana branża bieliźniarska.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2017-07-11

Zatrudnię Kosmetyczkę Do Salonu We Wrocławiu. Wrocław
Zatrudnię Kosmetyczkę Do Salonu We Wrocławiu. Wrocław

Zatrudnię kosmetyczkę do salonu we Wrocławiu. Wymagania: Umiejętność wykonywania manicure i pedicure (na pozostałe usługi zapewniamy szkolenie), Miła aparycja i usposobienie, Zaangażowanie i zapał do pracy, Minimalnego doświadczenia w zawodzie. Oferujemy: Stabilne zatrudnienie, Umowa o pracę, Liczne szkolenia, Premię zależną od osiąganych wyników.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2017-08-21

Manager Restauracji Wrocław
Manager Restauracji Wrocław

Do nowo powstającej restauracji we Wrocławiu, zatrudnimy managera. Do składania aplikacji zapraszamy osoby posiadające doświadczenie na podobnym stanowisku.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2017-10-28

Praca Fryzjer Wrocław
Praca Fryzjer Wrocław

Rekrutacja do Salonu Gnatyshyn Academy. Tylko w tym tygodniu. 11-16.07. CV na email lub kontakt Tel. 664 - -

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2017-07-12

Zatrudnię Fryzjera Wrocław
Zatrudnię Fryzjera Wrocław

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko Fryzjer / Stylista. Wymagamy: - wysokiej kultury osobistej, - zaangażowania we własną pracę i życie salonu, - umiejętność pracy w zespole, - kreatywności. Wrocław-Leśnica

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2016-09-06

Do Salonu Na Nocki Wrocław
Do Salonu Na Nocki Wrocław

Do salonu na nocki. 8 zł /h netto

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-01-19

Projekt Manager / Account Manager Wrocław
Projekt Manager / Account Manager Wrocław

Szybko rozwijająca się Agancje reklamowa specjalizująca się w obsłudze e-commerce i marketing automation szuka osoby na stanowisko Projekt Manager / Account Managera. Wymagania: - udokumentowana praktyczna znajomość Adwords, FacebookAds, Analytics - wiedza i praktyka z zakresu prowadzenie marketing automation w e-commerce, B2B, B2C - znajomość zagadnień SEO i doświadczenie w prowadzeniu kampanii SEO Mile widziane doświadczenie w : - prowadzeniu profili social mediowych projektowaniu - wdrażaniu sklepów i stron internetowych - organizacji kampanii cold mailing Oczekiwania: - zaangażowanie w wykonywaną pracę - chęć stałego rozwoju - nastawienie na wyniki - umiejętność pracy w zespole - skrupulatność - terminowość Oferujemy: - elastyczny czas pracy - przyjazną twórczą atmosferę - umowę b2b lub umowę zlecenie - system premiowy wspierający zaangażowanie i sukcesy w prowadzeniu projektów

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2018-06-02

Manager Salonu (Futura Park) Wrocław
Manager Salonu (Futura Park) Wrocław

Ekskluzywna marka modowa z Holandii, otwierająca swój pierwszy salon w Polsce, poszukuje kandydatów na stanowisko Managera, do swojego salonu zlokalizowanego w galerii handlowej Futura Park. Główne obowiązki osób na tym stanowisku to: koordynacja działań wprowadzających nową markę na rynek polski, bieżący kontakt z Kierownikami Regionalnymi oraz głównym oddziałem firmy, wsparcie zespołu w codziennej pracy, szkolenie pracowników, motywowanie, układanie grafików pracy, promowanie marki oraz produktów. Oczekiwania wobec kandydatów to: znajomość języka angielskiego (warunek konieczny), wykształcenie minimum średnie, zainteresowanie modą i stylizacją, wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność, odpowiedzialność i zaangażowanie, możliwość pracy w wymiarze całego etatu, jak również doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz gotowość do rozwoju nowej marki na polskim rynku. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, dodatko ...

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2018-10-19

Optometrysta Wrocław
Optometrysta Wrocław

Firma optyczna poszukuje optometrysty z doświadczeniem do nowo otwartego salonu optycznego. Prosimy o przesyłanie CV wraz z numerem telefonu

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2016-09-07

Administrator Salonu Fryzjerskiego Wrocław
Administrator Salonu Fryzjerskiego Wrocław

Administrator salonu fryzjerskiego Obowiązki: Efektywne organizowanie własnej pracy i podległych pracowników; Sporządzanie grafiku pracy swojego i podległych pracowników; Kontrolowanie poziomu zapasów produktów. Dbałość o dobry wizerunek Salonu; Obsługa klientów Koordynacja kalendarza wizyt (grafiki pracowników, umawianie klientów na wizyty) Obsługa kasy fiskalnej, terminala kart płatniczych. Wymagania: Wysokie umiejętności komunikacyjne/interpersonalne; Predyspozycje kierownicze; Umiejętność trafnej analizy potrzeb Klienta; Odpowiedzialność, uczciwość, komunikatywność. Wysoka kultura osobista i odpowiednia prezencja. Znajomość języka angielskiego T. 666 - -

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2018-04-04

Ranne Sprzątanie Rynek Wrocław
Ranne Sprzątanie Rynek Wrocław

Zatrudnię kobietę do sprzątana salonu Empik w Rynku Wrocławskim. Praca w godzinach 7-10 rano. Szczegóły pod podanym nr telefonu

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2016-09-07

Sprzątanie Oleśnica Pogodne Wrocław
Sprzątanie Oleśnica Pogodne Wrocław

Zatrudnię osobę do sprzątania salonu Empik w Oleśnicy. Praca w godzinach 7-10 rano pon-sb. Szczegóły pod podanym nr telefonu. Zapraszam

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2018-02-12

Zatrudnie Fryzjera/Fryzjerkę Wrocław Wrocław
Zatrudnie Fryzjera/Fryzjerkę Wrocław Wrocław

Witam. Zatrudnię do pracy fryzjera/fryzjerkę damsko-męską na półetatu od zaraz Wrocław/Złotniki. Salon ma fajną lokalizację ,koło salonu przystanek ,restauracja, sklepy itp. praca dwuzmianowa , co druga sobota wolna , niedziela wolna . zapraszam do współpracy i proszę o kontakt telefoniczny .

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2017-07-02

Manager Belgia/Niemcy Wrocław
Manager Belgia/Niemcy Wrocław

Poszukujemy managera na teren Belgi/Niemiec Praca delegacyjna Wymagania: - znajomość jednego z języków: Angielski/Niemiecki/Niderlandzki - doświadczenie w rozmowach handlowych i negocjacjach - dobra organizacja pracy - szybkość w nawiązywaniu kontaktów - prawo jazdy kat. B

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Praca za granicą | Data publikacji : 2016-09-12

Optyk - Optometrysta -Kierownik Salonu- Nowy Salon Optyczny New Look Wrocław
Optyk - Optometrysta -Kierownik Salonu- Nowy Salon Optyczny New Look Wrocław

Salon optyczny New Look Optyk poszukuje obecnie osób do pracy z doświadczeniem na stanowisko : Optyk-optometrysa Pracownik salonu Kierownik salonu Wymagane : Doświadcznie w zawodzie w salonie optycznym Umiejetności handlowe Umiejetnośc pracy w zespole Osoba aktywna i odpowiedzialna ,pozytywnie nastawiona do pracy z klientami Zangażowanie,profesjonalizm,komunikatywność,łatwość nawiazywania kontaktów Preferowane wykształcenie kierunkowe : Optyk, Optometrysta Firma oferuje: Umowe o prace na pełny etat plus premia Stabilna i ciekawa prace na dobrych warunkach Mozliwość rozwoju zawodowego przez kursy szkolenia Miejsce pracy wrocław-stabłowice pasaż handlowy Osoby zainteresowane prosze przesyłać cv wraz ze zdjeciem na adres i e-mail: newlookoptyk.biuroATwp AT=ZNAK MAŁPA

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-03-15

Inmedio C.H. Auchan Bielany Wrocławskie Wrocław
Inmedio C.H. Auchan Bielany Wrocławskie Wrocław

Poszukuję pracownika na stanowisko kasjer-sprzedawca do Salonu Prasowego Inmedio w Parku Handlowym Auchan Bielany Wrocławskie. Pełen etat z umową o prace 2000 netto (na rękę). Podstawowe obowiązki: - obsługa klientów zgodnie z obowiązującymi standardami w sieci Inmedio, - zapewnienie właściwej ekspozycji towaru, - dbanie o porządek wewnątrz salonu, - obsługa lottomatu. Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie Cv.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2018-04-19

Zatrudnię Fryzjerkę Damską-męską Wrocław
Zatrudnię Fryzjerkę Damską-męską Wrocław

Poszukujemy do nowego dobrze prosperującego salonu fryzjersko-kosmetycznego fryzjerki z umiejętnościami strzyżenia damsko-męskiego. Warunki pracy i płacy do uzgodnienia.Salon Wrocław Krzyki ul.Przyjażni. Zainteresowane Panie proszę o kontakt Małgorzata 694 - - ,lub CV wraz z aktualnym zdjęciem. pozdrawiam

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2017-05-14

Praca Na Stanowisku Fryzjer Wrocław
Praca Na Stanowisku Fryzjer Wrocław

szukam fryzjera lub fryzjerki damsko-męskiej do salonu fryzjerskiego mieszczącego się na krzykach. oferuje dobre warunki pracy z fajnym zespołem .

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2017-10-22

Praca Manager Sprzedaży, Magazynier Wrocław
Praca Manager Sprzedaży, Magazynier Wrocław

Nowo otwarta firma importująca alkohol poszukuje managera sprzedaży z doświadczeniem pracy w tej branży. Umiejętność obsługi programu SAGE lub ILUO. Poszukujemy odpowiedzialnych, poważnych i zdecydowanych osób. Kontakt tel. 602 - -. Numer telefonu: 508819470

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2017-01-18

Praca Wrocław
Praca Wrocław

zatrudnię osobę do sprzątania salonu z akcesoriami łazienkowymi praca na 5 godzin dziennie od 10-do 15 lub od 12-do 17 Salon znajduje się na bielanach wrocławskich. ul. Kobierzycka

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2016-09-09

Stylistka Paznokci/manicurzystka Wrocław
Stylistka Paznokci/manicurzystka Wrocław

Poszukuję doświadczonej stylistki paznokci do salonu fryzjerskiego w okolicy ul. Racławickiej. Dogodne godziny pracy i system rozliczania.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2018-05-05

Manager Domu Weselnego - Wrocław Wrocław
Manager Domu Weselnego - Wrocław Wrocław

American Trading Company w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko: Manager domu weselnego - sali bankietowej Opis stanowiska pracy: - kreowanie uroczystości organizowanych w sali bankietowej - nadzór nad pracą kuchni, zespołu kelnerskiego - zamawianie towaru - dbałość o każdy szczegół organizowanych imprez - motywowanie załogi - działania marketingowe Wymagania: - doświadczenie managerskie zdobyte przy organizacji imprez - minimum cztery lata - wykształcenie minimum średnie - mile widziane osoby, które pracowały w hotelach - kreatywność i zaangażowanie - umiejętność pracy pod presją czasu - pełna dyspozycyjność do pracy Oferujemy: - stabilne warunki zatrudnienia - atrakcyjne wynagrodzenie - pracę pełną wyzwań - samodzielne i odpowiedzialne stanowisko Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2016-09-06

Zatrudnię Studentkę Wrocław
Zatrudnię Studentkę Wrocław

Zatrudnię studentkę na umowę zlecenie do Salonu Olsen w Factory Wrocław. Wymagania: - Dyspozycyjność (weekend) - Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych - Wysoka kultura osobista - Zainteresowanie modą i znajomość najnowszych trendów Praca od października. Proszę o przesłanie CV ze zdjęciem oraz informację o dyspozycyjności

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2016-09-13

Zatrudnię Studentkę Wrocław
Zatrudnię Studentkę Wrocław

Zatrudnię studentkę na umowę zlecenie do Salonu Olsen w Factory Wrocław. Wymagania: - Dyspozycyjność (weekend) - Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych - Wysoka kultura osobista - Zainteresowanie modą i znajomość najnowszych trendów Praca od października. Proszę o przesłanie CV ze zdjęciem oraz informację o dyspozycyjności

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2016-09-13

Praca Wrocław
Praca Wrocław

Przyjmę do miłej załogi fryzjera damsko-męskiego do Salonu Fryzjerskiego ANNA.Pensja stała plus procent od 2000.Potrzebujemy pilnie ponieważ salon ma coraz większą bazę klientów.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2017-07-09

Recepcjonistka Salon Urody Wrocław
Recepcjonistka Salon Urody Wrocław

Poszukiwana RECEPCJONISTKA do pracy w prestiżowym salonie urody KANDARA wax amp; nail. Oferujemy: - stabilne warunki pracy - atrakcyjne wynagrodzenie i premie - pracę w miłym i przyjaznym zespole - szkolenia i podnoszenie kwalifikacji - pracę w prestiżowym salonie kosmetycznym Twoje obowiązki: - obsługa bezpośrednia i telefoniczna klientów - umawianie klientów na zabiegi - udzielanie informacji o ofercie salonu - współpraca z kosmetologami Twój profil: - zaangażowanie - entuzjazm - dobra organizacja pracy - miła aparycja - dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym - wysoka kultura osobista - przyjazne nastawienie - umiejętność pracy w grupie - znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym Dołącz do naszego zespołu! Czekamy na Twoje CV- prześlij je do nas przez formularz lub bezpośrednio na adres zosia.manager (at) kandara

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2017-06-07

Sprzedawca Do Salonu Z Pamiątkami W Terminalu Portu Lotniczego Wrocław Wrocław
Sprzedawca Do Salonu Z Pamiątkami W Terminalu Portu Lotniczego Wrocław Wrocław

Zatrudnię sprzedawcę w salonie z pamiątkami na terenie terminala Portu Lotniczego we Wrocławiu.Praca w godzinach 13-21 tydzień pracy tydzień wolnego.Więcej informacji pod numerem telefonu 663 - -

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2016-08-31

Salon Perfect Wrocław Zatrudni Fryzjerów Wrocław
Salon Perfect Wrocław Zatrudni Fryzjerów Wrocław

Zatrudnimy fryzjerów do salonu fryzjerskiego w centrum Wrocławia. Oferujemy umowę o pracę na pełen etat. Wynagrodzenie początkowe : 2200zł Tryb pracy :2/1 Dwa dni pracy / jeden dzień wolny. Niedziele wolne. W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt telefoniczny: 792 - - (717 - -

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2017-09-29

Manager Grupy Sprzedażowej/Manager Produktu Wrocław
Manager Grupy Sprzedażowej/Manager Produktu Wrocław

Międzynarodowa firma CBOK, zajmująca się marketingiem dla klientów biznesowych, posiadająca oddziały w 11 krajach europejskich, poszukuje pracownika na stanowisko: Manager Grupy Sprzedażowej/Manager Produktu do nowego biura we Wrocławiu. Jeśli masz dość quot;typowegoquot; telemarketingu i chcesz pracować z produktem, którego nie trzeba nikomu quot;wciskać, gdzie klienci są zadowoleni od początku do końca i gdzie tego produktu po prostu chcą - ta praca jest dla Ciebie. Po bardzo sukcesywnych testach sprzedażowych nowego produktu, poszukujemy osoby do zarządzania biurem we Wrocławiu. Do zadań przyszłego pracownika będzie należało: - Zarządzanie grupą sprzedażową 25-30 osób (call center) - Prowadzenie rekrutacji - Prowadzenie szkoleń - Motywacja pracowników - Realizowanie celów oraz raportowanie Wymagania: - dyspozycyjność - nakierowanie na cale - umiejętności organizacyjne - umiejętność zarządzania zespołem - język angielski co najmniej na poziomie komunikatywnym (w ...

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2018-04-27

Zatrudnimy Fryzjerkę Wrocław
Zatrudnimy Fryzjerkę Wrocław

Pilnie zatrudnię fryzjerkę do salonu fryzjerskiego - dzielnica Fabryczna- we Wrocławiu. - wysokie wynagrodzenie - duża baza klientów Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 509 - -.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2017-04-15

Sprzątanie Rynek 3h Wrocław
Sprzątanie Rynek 3h Wrocław

Zatrudnię osobę do sprzątania salonu Empik w Rynku. Praca pon-ndz w godzinach 7-10 rano. Praca nie jest ciężka fizycznie. Wynagrodzenie 13 brutto/1 h. Osoby wyłącznie z obywatelstwem PL Szczegóły pod nr tel

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2017-11-05

Manager/kierownik Ds Sprzedaży Wrocław
Manager/kierownik Ds Sprzedaży Wrocław

Poszukujemy osób na stanowisko Managera/kierownika ds sprzedaży w gastronomii Młodzi, energiczni, pełni zapału i skoncentrowani na pracy mile widziani. Oczekujemy od osób: - zaangażowania - mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie cv

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2017-06-16

Social Media Manager Wrocław
Social Media Manager Wrocław

leViral - On-line Marketing Agency, is offering a job in its team for a Junior Buzz Marketing Manager. We are looking for someone who: ·can communicate proficiently in English, especially in writing, ·is talkative, ·wants to learn how to moderate interesting discussions with fans / viewers / users who are active on particular channels, ·is not afraid of preparing concepts for content published for selected brands in social media (blogs, forums, etc.), ·is eager to learn, ·wants to get familiar with tools used for monitoring the Web What do we expect? ·focus on successful completion of assigned tasks, ·focus on meeting the required targets, ·at least a B1 level in written English (all language certificates are welcome) ·creative ideas and talent for writing, ·regular reports from progress in work, ·monitoring social activity and potential crisis situations, ·good organisation of one’s own work, ·status of a student We offer: ·attractive pay consisting of basic s ...

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2018-04-25

Pracownik Sekretariatu/Office Manager Z Językiem Niemieckim Wrocław
Pracownik Sekretariatu/Office Manager Z Językiem Niemieckim Wrocław

Firma BPG Consulting Sp. z o.o. poszukuje pracownika sekretariatu/Office Manager z językiem niemieckim Miejsce pracy: Wrocław Zakres obowiązków: •pełna obsługa sekretariatu biura •wsparcie administracyjne Pracowników w tym m.in. - wsparcie w tłumaczeniach z języka niemieckiego, •administracyjne wsparcie zarządu: przygotowywanie projektów ofert, umów współpracy, faktur Poszukiwane kompetencje: •bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (preferowane kierunki: germanistyka) •mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym •znajomość MS Office •umiejętność obsługi urządzeń biurowych •dokładność, rzetelność i odpowiedzialność •mile widziane doświadczenie w pracy w sekretariacie lub obsłudze klienta Oferujemy: •pracę w kameralnym i zgranym zespole •możliwość rozwoju zawodowego •pakiet świadczeń socjalnych obejmujący prywatną opiekę medyczną oraz lekcje j. angielskiego

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2017-09-12

Zatrudnię Osobę Do Salonu Mebli Na Wymiar Wrocław
Zatrudnię Osobę Do Salonu Mebli Na Wymiar Wrocław

Producent mebli na wymiar zatrudni do saloniku pokazowego kompetentną osobę. Wymagania - podstawowa znajomość branży meblarskiej - biegła znajomość języka niemieckiego Miejsce pracy - Wrocław Praca od zaraz Oferty wraz z cv proszę przesłać prze .

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2016-08-30

Manager Do Nowootwieranego Salonu W CH Magnolia Park Wrocław
Manager Do Nowootwieranego Salonu W CH Magnolia Park Wrocław

Złoty Wiek Poland to ukraińska jubilerska marka, powstała w 1999 roku, posiada w swoim portfolio szeroki asortyment wysokiej jakości biżuterii. Firma posiada sieć sklepów w ponad 100 miastach na terenie Ukrainy. Złoty Wiek Poland posiada certyfikaty jakości oraz wyróżnienia, potwierdzone międzynarodową nagrodą «European Quality». Dzisiaj firma eksportuję swoją linię wyrobów do Polski. Aktualnie poszukujemy do nowootwieranego salonu w Magnolia Park managera salonu Oferujemy: • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat • możliwość rozwoju zawodowego • system profesjonalnych szkoleń • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych Wymagania: • min 2 letnie doświadczenie w w/w branży na stanowisku kierowniczym • profesjonalna obsługa klienta na najwyższym poziomie, zgodnie ze standardami firmy • umiejętność kierowania zespołem • mile widziana znajomość jubilarstwa • znajomość aktualnie obowiązujących standardów obsługi klienta • dobra organizacja pracy • pos ...

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2016-09-04

Zatrudnię Fryzjerkę Wrocław
Zatrudnię Fryzjerkę Wrocław

Przyjmę fryzjerkę damsko-męską lub męską na dobrych warunkach do salonu. Warto przyjść i samemu się przekonać

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2017-11-06

Sprzątanie Empik Rynek Wrocław
Sprzątanie Empik Rynek Wrocław

Szukam osoby do sprzątania salonu Empik w Rynku. Praca pon-sb 7-10, ndz 8-10. Wynagrodzenie 13 zł brutto/1h. Szczegóły pod nr telefonu. Osoby wyłącznie z obywatelstwem PL

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2017-06-01

Sprzątanie Empik Renoma Wrocław
Sprzątanie Empik Renoma Wrocław

Zatrudnię osobę do sprzątania Salonu Empik w Renomie (okolice dworca PKP). Praca w godzinach 7-10 rano pon-ndz. Wynagrodzenie 13,70 brutto/ 1h. Osoby wyłącznie z obywatelstwem PL. Szczegóły pod podanym nr telefonu. Zapraszam

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2018-02-14

Zatrudnię Fryzjera . Wrocław
Zatrudnię Fryzjera . Wrocław

Zatrudnię samodzielnego fryzjera lub fryzjerkę damskiego lub damsko-męskiego do osiedlowego salonu na Krzykach . Więcej informacji udziele przez telefon . Zapraszam .

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2018-02-20

Poszukujemy Stażystek Specjalizacja Kosmetoligiczna :) Wrocław
Poszukujemy Stażystek Specjalizacja Kosmetoligiczna :) Wrocław

Salon Wrocławski poszukuje osób pragnących rozwijać się w kosmetyce, chcących nabyć umiejętności i doświadczenie w zawodzie kosmetologa. Zapraszamy na trzy miesięczny staż do Salonu Wrocławskiego :) Numer telefonu: 506733717

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Praktyki / staże | Data publikacji : 2017-01-18

Poszukujemy Stażystek Specjalizacja Kosmetoligiczna :) Wrocław
Poszukujemy Stażystek Specjalizacja Kosmetoligiczna :) Wrocław

Salon Wrocławski poszukuje osób pragnących rozwijać się w kosmetyce, chcących nabyć umiejętności i doświadczenie w zawodzie kosmetologa. Zapraszamy na trzy miesięczny staż do Salonu Wrocławskiego :) Numer telefonu: 887322581

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2017-01-18

Fryzjer Fryzjerka Stylista Denique Wrocław
Fryzjer Fryzjerka Stylista Denique Wrocław

Sieć Salonów Piękności Denique zatrudni do salonu w Pasażu Grunwaldzkim: *fryzjera / fryzjerkę ( męski również) Dobre warunki finansowe! Proszę o kontakt mailowy, bądź telefoniczny

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2018-05-13

Zatrudnię Fryzjerkę Wrocław
Zatrudnię Fryzjerkę Wrocław

Przyjmę fryzjerkę -fryzjera na pełny etat do salonu fryzjerskiego we Wrocławiu przy ul.Berenta 31.Salon prosperuje od 11 lat ma dużą bazę własnych klientów. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny 668 - - Joanna Maruszak

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2017-03-13

Kierownik Salonu Strellson Wrocław Magnolia Wrocław
Kierownik Salonu Strellson Wrocław Magnolia Wrocław

quot;SUKCES jest wynikiem właściwej decyzji... podejmij decyzję i dołącz do zespołuquot; KIEROWNIK SALONU Strellson Magnolia Wrocław Zakres obowiązków: - organizacja oraz nadzorowanie pracy podległego personelu - zapewnienie prawidłowej obsługi klienta - dbanie o wygląd i wystrój salonu Oczekiwania: - umiejętność zarządzania oraz motywowania personelu - umiejętność komunikacji w kontaktach z klientem - umiejętności organizacyjne - doświadczenie w obsłudze klienta - dyspozycyjność - zaangażowanie i nastawienie na realizację celów - zainteresowanie modą ZOSTAJĄC NASZYM PRACOWNIKIEM ZYSKUJESZ: -Pracę z marką o ugruntowanej pozycji na rynku, -Stabilność zatrudnienia -Umowę o pracę w oparciu o elastyczny grafik, -System premiowania, -Szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych kwalifikacji, WYSYŁAJĄC DOKUMENTY CV + ZDJĘCIE prosimy o załączenie klauzuli: quot;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z U ...

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2017-07-20

Sales Manager Wrocław
Sales Manager Wrocław

Looking for the Sales Manager with the experience in sphere of retailing. We need Manager who speaks Polish (communication with clients and partners) and its to be wished him to speak Russian or Ukrainian for communication with owners of the company. Our company is going to run business activity in the sphere of retailing dental materials and cosmetics. So we need person who will control the process of selling this kind of goods and also will help us in running such kind of business. Candidates should have an experience at least of 3 years in retailing and high education ( Bachelor or Master degree). Требуется Менеджер по продажам с опытом в сфере продаж. Необходим человек с высшим образованием ( бакалавр либо магистр), хорошим знанием польского языка для коммуникации с клиентами и партнёрами, а также знание русского/украинского для общения с владельцами компании. Наша компания запускает деятельность в сфере продаж и распространения косметологических и стоматологических ма ...

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2016-09-08

Zatrudnię Managera Do Restauracji Pizzerii Pizza Station Wrocław
Zatrudnię Managera Do Restauracji Pizzerii Pizza Station Wrocław

Do Restauracji Pizzerii Pizza Station poszukujemy osoby na stanowisko Manager. Praca w lokalu przy ul. Widnej lub Grabiszyńskiej. Do głównych obowiązków należy: *Prowadzenie restauracji tzn. organizacja pracy własnej i zarządzanie podległym zespołem *dbanie o dobry wizerunek restauracji i dobre relacje z klientami *Kontrola stanów magazynowych i dbałość o bieżące zaopatrzenie *Odpowiedzialność za standard zgodnie z wytycznymi sieci *Motywowanie podwładnych, troska o dobrą atmosferę w pracy Oferujemy: *umowę o pracę *stałą i stabilną pracę *atrakcyjne wynagrodzenie *premie Wymagamy: *Doświadczenia na podobnym stanowisku *odporności na stres *Umiejętności budowania relacji pomiędzy pracownikami *Samodzielności Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą serwisu z dopiskiem MANAGER

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2018-04-06

Sprzątanie Ul.Brucknera Wrocław Wrocław
Sprzątanie Ul.Brucknera Wrocław Wrocław

Firma sprzątająca poszukuje chętnych trzech osób do sprzątania salonu samochodowego. Praca 6 dni w tygodniu poniedziałek-piątek od godz.: 17:00 a w soboty od godz.: 14:00 (czas: około 3h pracy). Do zadań osób sprzątających należeć będzie codzienne odkurzanie,mycie przeszkleń,podłóg oraz posprzatanie pomieszczeń sanitarnych, socjalnych, pomieszczeń biurwych, oraz salonu i warsztatu samochodowego. Całośc zakresu prac bedzie omawiana na spotkaniu indywidualnym podczas oględzin obiektu. Wymagania: -sumienność -odpowiedzialność -punktualność -dokładność -zaangażowanie Oferujemy umowę zlecenie oraz dobre wynagrodzenie w wysokości 1300zł. na jedną osobę. Praca od 01.08.17r. W przypadku zainteresowania ofertą proszę o kontakt telefoniczny od pon. do pt. w godz.: 8:30-15:00!!! lub mailowy

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2017-07-19

Zatrudnię Fryzjerkę Wrocław Fabryczna Wrocław
Zatrudnię Fryzjerkę Wrocław Fabryczna Wrocław

Poszukujemy fryzjerki do salonu działającego od ponad 20tu lat, ze stałą klientelą. Zakład w okolicy Astry (Fabryczna). Nasze oczekiwania to doświadczenie w pracy na stanowisku fryzjerki damsko-męskiej, umiejętność pracy w zespole, doskonały kontakt z klientem. Oferujemy dużą samodzielność, rodzinną atmosferę, umowę o pracę. Pozostałe warunki do uzgodnienia.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2017-02-27

Salon Zatrudni Fruzjera Wrocław
Salon Zatrudni Fruzjera Wrocław

Fryzjerkę damsko -męską zatrudni salon przy pl Inzynierska. W związku z otwarciem nowego salonu poszukujemy fryzjera . Wynagrodzenie 1/4 etatu + % od zysku Więcej informacji udzielę telefonicznie 578 - -, 576 - -

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2018-10-03

Doradca Klienta W Salonie Puccini Wrocław Fashion Wrocław
Doradca Klienta W Salonie Puccini Wrocław Fashion Wrocław

Puccini - firma o ugruntowanej pozycji na rynku w branży bagażu podróżnego i galanterii skórzanej, poszukuje do salonu w C.H. Wrocław Fashion kandydatów na stanowisko Doradcy Klienta. Profil idealnego kandydata: - otwartość i komunikatywność; - uprzejmość oraz zorientowanie na Klienta; - wykształcenia minimum średnie; - znajomość obsługi komputera; - doświadczenie w sprzedaży i w kontakcie z Klientem. Zakres obowiązków: - Aktywna i profesjonalna Obsługa Klienta, - Przestrzeganie zasad i standardów obowiązujących w Firmie, - Dbanie o wizerunek salonu. W zamian oferujemy: - stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę; - możliwość umowy zlecenia dla osób uczących się; - zniżki pracownicze; - premiowy system wynagrodzeń; - przyjazną atmosferę i pracę w dynamicznym zespole; - możliwość rozwoju zawodowego. Oferty zawierające CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną, w tytule maila wpisując: Wrocław Fashion, na adres mailowy w terminie do 08 kwietnia ...

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2018-03-24

Zatrudnię Optometrystę Wrocław
Zatrudnię Optometrystę Wrocław

Zatrudnię Optometrystę do Nowo Otwartego Salonu Optycznego tel kontaktowy 501 - -

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Pozostałe oferty pracy | Data publikacji : 2018-07-18

Development Manager Wrocław
Development Manager Wrocław

Looking for Development Manager in IT sphere. We need somebody who has finished high education, knowledge of Polish and Russian/Ukrainian and also has experience in sphere of management of providing IT services. We recently opened a company and now are trying to run business activity. So we are looking for responsible, communicative and experienced person who will help us with running business, and managing business activity. Требуется Менеджер по развитию в сфере предоставления ИТ услуг. Необходим находчивый, комуникабельный, трудолюбивый человек с высшим образованием, хорошим знанием польского языка для коммуникации с клиентами и партнёрами, а также русского/украинского для общения с владельцами компании, и опытом в сфере управления предоставлением ИТ услуг. Недавно открыли фирму и сейчас запускаем непосредственно хозяйственную деятельность. Поэтому нам необходим ответственный и опытный человек, который бы ассистировал нам в запуске бизнеса и управлении предоставлением ука ...

Region : Dolnośląskie | Kategoria : IT / Telekomunikacja | Data publikacji : 2016-09-08

Sprzedawca W Femestage Eva Minge Wrocław
Sprzedawca W Femestage Eva Minge Wrocław

Do nowego salonu Femestage Eva Minge poszukuję sprzedawcy na cały etat. Praca w CH Sky Tower- wymagana dyspozycyjność. Szukam osoby uczciwej, zorganizowanej i samodzielnej. Oferuję miłą atmosferę pracy.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2017-05-26

Fryzjer / Fryzjerka Pelen Etat Praca Holandia Breda Salon Lòreal Wrocław
Fryzjer / Fryzjerka Pelen Etat Praca Holandia Breda Salon Lòreal Wrocław

Jesteś zdolny , kreatywny , lubisz wyzwania ,to ogłoszenie jest skierowane do Ciebie .Szukamy fryzjera lub fryzjerki do salonu w Bredzie - Holandia! Zainteresowanych proszę wyslij do nas swoje CV.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2018-03-13

Project Manager - Wrocław Wrocław
Project Manager - Wrocław Wrocław

Dla naszego klienta: międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji w branży finansowej poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Project Manager Miejsce pracy: Wrocław Wymagania: •Wykształcenie wyższe •Co najmniej 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami •Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie •Dobra organizacja pracy •Doskonałe zdolności komunikacyjne i negocjacyjne •Dodatkowym atutem będą certyfikaty PMI, PRINCE2 Zakres obowiązków: •Przygotowanie organizacyjne i nadzór nad realizacją projektów •Analiza wymagań i tworzenie koncepcji rozwiązań •Ustalanie i monitorowanie zasobów dedykowanych do projektów •Współpraca z Kierownikami Projektów po stronie IT Oferujemy: •Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej •Atrakcyjne wynagrodzenie •Opiekę medyczną i pakiet socjalny •Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji •Udział w ciekawych i ambitnych projektach Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie w apl ...

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2017-09-30

Project Manager Wrocław Wrocław
Project Manager Wrocław Wrocław

Dla naszego klienta: międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji w branży finansowej poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Project Manager Miejsce pracy: Wrocław Wymagania: •Wykształcenie wyższe •Co najmniej 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami •Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie •Dobra organizacja pracy •Doskonałe zdolności komunikacyjne i negocjacyjne •Dodatkowym atutem będą certyfikaty PMI, PRINCE2 Zakres obowiązków: •Przygotowanie organizacyjne i nadzór nad realizacją projektów •Analiza wymagań i tworzenie koncepcji rozwiązań •Ustalanie i monitorowanie zasobów dedykowanych do projektów •Współpraca z Kierownikami Projektów po stronie IT Oferujemy: •Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej •Atrakcyjne wynagrodzenie •Opiekę medyczną i pakiet socjalny •Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji •Udział w ciekawych i ambitnych projektach Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie w apl ...

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2017-05-27

Laser DeLux® / Kosmetolog / WROCŁAW Wrocław
Laser DeLux® / Kosmetolog / WROCŁAW Wrocław

Salon Kosmetyki Laserowej Laser DeLux, zatrudni kosmetologa do salonu we Wrocławiu. Oczekujemy: -minimum wykształcenie wyższe licencjackie, kierunek kosmetologia; -co najmniej rok doświadczenia w zawodzie; -wiedza z zakresu dermatologii -pełna dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę; -umiejętności sprzedażowe; Oferujemy: -pracę na najnowocześniejszym sprzęcie; -ciągły rozwój; -atrakcyjne wynagrodzenie; -umowę o pracę.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2016-08-31

Laser DeLux® / Kosmetolog / Wrocław Wrocław
Laser DeLux® / Kosmetolog / Wrocław Wrocław

Salon Kosmetyki Laserowej Laser DeLux, zatrudni kosmetologa do salonu we Wrocławiu. Oczekujemy: -minimum wykształcenie wyższe licencjackie, kierunek kosmetologia; -co najmniej rok doświadczenia w zawodzie; -wiedza z zakresu dermatologii -pełna dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę; -umiejętności sprzedażowe; Oferujemy: -pracę na najnowocześniejszym sprzęcie; -ciągły rozwój; -atrakcyjne wynagrodzenie; -umowę o pracę.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2018-10-30

Zatrudnię Fryzjerkę/fryzjera Wrocław
Zatrudnię Fryzjerkę/fryzjera Wrocław

Zatrudnię fryzjerów do dobrze prosperującego salonu (duża baza klientów). Praca dwuzmianowa. Początkowo umowa zlecenie, docelowo pełen etat. Zapraszamy do współpracy doświadczonych fryzjerów jak i po ukończeniu szkoły i obcokrajowców.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2016-09-10

Poszukuje Fryzjerow Wrocław
Poszukuje Fryzjerow Wrocław

Poszukuje fryzjerów do nowo otwartego salonu przy ul Jedności Narodowej . Oferuje umowę o prace oraz procentowy zysk z prowadzonych usług (30,40, 50 .) Chętne osoby prosze o kontakt mailowy lub telefoniczny. Praca od 20 czerwca .

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2017-04-22

Zatrudnię Fryzjera Wrocław
Zatrudnię Fryzjera Wrocław

poszukujemy stylisty fryzjera z doświadczeniem minimum trzy lata do salonu fryzjerskiego machnicki studio. oferujemy miłą i zespołową atmosferę, szkolenia i długotrwałą współpracę. Jeśli chcesz rozwijać swoją pasję w dobrym salonie wyślij swoje cv.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2017-01-22

Zatrudnię Stylistkę Paznokci Wrocław
Zatrudnię Stylistkę Paznokci Wrocław

Zatrudnimy Stylistkę Paznokci do Salonu Beauty. Poszukujemy osoby z doświadczeniem w wykonywaniu paznokci metodą żelową, hybrydową, przedłużanie paznokci na formę i na tipsie. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2017-10-04

Fryzjer Poszukiwany. Ul.Cybulskiego Wrocław
Fryzjer Poszukiwany. Ul.Cybulskiego Wrocław

W związku z rozwojem firmy poszukujemy do naszego salonu damianCzesze TEAM we Wrocławiu kandydatek i kandydatów na stanowisko fryzjer-stylista. Wymagania: - doświadczenia w zawodzie ( minimum 3 lata), - wysoka kultura osobista, - zaangażowanie we własną pracę i życie salonu, - minimum 3 letnie doświadczenie. Oczekuję: - wiedzy z zakresu koloryzacji i strzyżeń, - profesjonalnego podejścia do klienta i swojej pracy, - pozytywnej energii, - punktualności, sumienności i chęci ciągłego rozwoju. Oferuję: - pracę w ambitnym i zgranym zespole, - perspektywę rozwoju, - szkolenia i kursy - atrakcyjny system wynagrodzeń Prosimy o kontakt telefoniczny. Mile widziane PORTFOLIO.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2016-09-06

Pilnie! Zatrudnie Fryzjerów Damsko Męskich Na Etat Wrocław
Pilnie! Zatrudnie Fryzjerów Damsko Męskich Na Etat Wrocław

Pilnie poszukujemy do prosperującego salonu fryzjerskiego- fryzjerów/fryzjerki damsko-męskie. Miła atmosfera, baza klientów. Warunki do uzgodnienia. Kontakt Małgorzata 504 - -

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2018-04-17

Salon Optyczny Zatrudni Kierownika Salonu - Optometryste Wrocław
Salon Optyczny Zatrudni Kierownika Salonu - Optometryste Wrocław

Salon optyczny zatrudni do pracy na pełen etat kierownika salonu - optometrystów ,optyków do nowo powstałych salonów na terenie Polski i Czech . Zapewniamy pracę na pełen etat na umowę o pracę plus system premiowy. Pracę w miłej atmosferze na nowoczesnym sprzęcie oraz programy szkoleń z zakresu optyki i optometrii . Dla potencialnych pracowników na terenie Czech pomoc w przeniesieniu i zakwaterowanie oraz nuka jezyka czeskiego. Jezyk czeski niewymagany Mile widziany jezyk angielski ,niemiecki

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2018-08-13