Oferta Pracy » Edukacja » Oligofrenopedagog, Nauczyciel-terapeuta Toruń

Oligofrenopedagog, Nauczyciel-terapeuta Toruń

Praca szuka dobrego człowieka !!! Cudowne dzieci z przedszkola w Toruniu czekają na nową Panią, która wspomorze proces wychowawczo-dydaktyczny 12 osobowej grupy i zajmie się rewalidacją dwójki dzieci mających specjalne potrzeby edukacyjne (do 5h w tygodniu) Przedszkole Niepubliczne Koci Łapci jest małe i kameralne, max 57 dzieci w 4 grupach (do 15 dzieci w jednej grupie). W każdej grupie pracuje dwóch nauczycieli (wychowawca i nauczyciel wspierający/ nauczyciel-terapeuta). Położone przy Skarpie z pięknym widokiem na Wisłę. Przyjazne koleżanki, sympatyczna dyrekcja :) Praca 8 godzin, w tym do 2h indywidualnej terapii w oparciu o Metodę Krakowską w charakterze nauczyciela wspierającego i nauczyciela -terapeuty. Możliwość rozwoju, szkoleń i awansu zawodowego. Finansujemy szkolenia w Centrum Metody Krakowskiej.
Typ ogłoszenia : Oferta Pracy
Kategoria : Edukacja
Data publikacji : 2017-06-29
Kontakt : Izabela
NT: 606824610
Region : Kujawsko-Pomorskie
Adres : Toruń

Toruń

Kontakt

[?]
[?]
Wprowadź litery z obrazka.
Aby wprowadzić inny kod - kliknij na zdjęcie.

Podobne ogłoszenia

Oligofrenopedagog - Terapeuta Toruń
Oligofrenopedagog - Terapeuta Toruń

Punkt przedszkolny dla dzieci z autyzmem poszukuje na stanowisko: Oligofrenopedagog lub terapeuta pedagogiczny Wymagania: -wykształcenie wyższe - Pedagogika Specjalna (warunek konieczny) -bardzo dobry kontakt z dziećmi -kreatywność -komunikatywność -wysoka kultura osobista -cierpliwość -mile widziane kursy kwalifikacyjne (metoda słuchowa Tomatis, terapia Neurotaktylna, alternatywna komunikacja) Oferujemy: -atrakcyjne wynagrodzenie -kursy, szkolenia Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-03-23

Neurologopeda, Oligofrenopedagog, Pedagog Społeczny Nawiąże Współpracę Toruń
Neurologopeda, Oligofrenopedagog, Pedagog Społeczny Nawiąże Współpracę Toruń

Witam, neurologopeda, oligofrenopedagog, pedagog społeczny i wspierający, terapeuta zajęciowy, kilkadziesiąt kursów, szkoleń i seminariów, pracująca zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi nawiąże współpracę w zakresie swojego wykształcenia.

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-10-11

Przedszkole Zatrudni Oligofrenopedagoga Toruń
Przedszkole Zatrudni Oligofrenopedagoga Toruń

Terapeuta dla dziecka z autyzmem – preferowane wykształcenie oligofrenopedagog, psycholog lub logopeda. Od kandydatów oczekujemy: - kierunkowego wykształcenia - umiejętności nawiązywania relacji z dziećmi i ich rodzicami, - samodzielności, - silnej motywacji i zaangażowania w pracę. CV proszę kierować przez portal

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-09-29

Nauczyciel Przedszkola , Oligofrenopedagog Toruń
Nauczyciel Przedszkola , Oligofrenopedagog Toruń

Przedszkole integracyjne zatrudni osoby na stanowisko : Nauczyciel wychowania przedszkolnego - wychowawca grupy A także oligofrenopedagoga WYMOGIEM JEST WIEK OSOBA DO 30 roku życia OPIS STANOWISKA: Opieka nad dziećmi w wieku przedszkolnym; prowadzenie zajęć zgodnie z programem nauczania; prowadzenie indywidualnych zajęć z dziećmi posiadającymi orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego . prowadzenia dokumentacji; WYMAGANIA: wykształcenie wyższe - kierunek wychowanie przedszkolne, bądź oligofrenopedagog zaangażowanie, kreatywność; wysoka kultura osobista; punktualność; sumienność; odpowiednie podejście do powierzonych obowiązków; OFERUJEMY : umowę o pracę; pracę w pełnym wymiarze godzin. CV oraz pytania proszę kierować przez zapytanie w

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-11-10

Oligofrenopedagog,nauczyciel Przedszkolny,terapeuta Ciechocinek
Oligofrenopedagog,nauczyciel Przedszkolny,terapeuta Ciechocinek

Poszukuję osoby z pasją i zaangażowaniem do pracy z dziecmi z autyzmem w Ciechocinku. Wymagane wykształcenie kierunkowe,mile widziane dodatkowe kwalifikacje i kursy. Zapewniam atrakcyjne warunki pracy i płacy.

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-01-21

Terapeuta Dla Dziecka Z Autyzmem Toruń
Terapeuta Dla Dziecka Z Autyzmem Toruń

Terapeuta dla dziecka z autyzmem – preferowane wykształcenie pedagog specjalny, psycholog. Od kandydatów oczekujemy: - kierunkowego wykształcenia - umiejętności nawiązywania relacji z dziećmi i ich rodzicami, - samodzielności, - silnej motywacji i zaangażowania w pracę. CV wraz ze zdjęciem proszę kierować przez portal

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-10-25

Nauczyciel Wychowania Fizycznego Toruń
Nauczyciel Wychowania Fizycznego Toruń

Nauczyciel wychowania fizycznego w niepublicznej szkole podstawowej w Toruniu z dobrą znajomością języka angielskiego (wskazane udokumentowanie). Wymagane cechy - empatia, sympatia w stosunku do dzieci, chęć do pracy i zaangażowania.

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-07-13

Nauczyciel Niemieckiego W Prywatnej Szkole Podstawowej Toruń
Nauczyciel Niemieckiego W Prywatnej Szkole Podstawowej Toruń

Prywatna szkoła podstawowa poszukuje pracowitego, lubiącego dzieci i nauczanie ich nauczyciela języka niemieckiego na 4 godziny lekcyjne w tygodniu. Praca na umowę zlecenie.

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-02-16

Nauczyciel Języka Polskiego W Niepublicznej Szkole Podstawowej Toruń
Nauczyciel Języka Polskiego W Niepublicznej Szkole Podstawowej Toruń

Niepubliczna szkoła podstawowa w Toruniu szuka polonisty - zaangażowanego, chętnego do pracy, komunikatywnego, nie obawiającego się nowych wyzwań, dyspozycyjnego. Z doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-04-13

Psycholog/pedagog/terapeuta Powiat Wągrowiecki Toruń
Psycholog/pedagog/terapeuta Powiat Wągrowiecki Toruń

Świadczenie usług terapeutycznych i psychoedukacyjnych dla uczestników projektu - wychowanków rodzinnych form pieczy zastępczej, opiekunów zastępczych w tym prowadzących rodzinne domy dziecka, otoczenia rodzinnych form pieczy zastępczej Wymagania niezbędne, dotyczące zatrudnionej w zamówieniu kadry: a. Terapeuta rodzinnych form pieczy zastępczej: wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku psychologicznym lub społecznym, uprawnienia terapeuty zgodnie z certyfikatem, co najmniej 4 letnie doświadczenie zawodowe, w tym 2 letnie w poradnictwie rodzinnym. b. Psychoedukator: wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku psychologicznym, pedagogicznym lub nauczycielskim, uprawnienia psychoedukatora zgodnie z certyfikatem, co najmniej 4 letnie doświadczenie zawodowe, w tym 2 letnie w poradnictwie rodzinnym.

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2017-07-18

TEB Edukacja - Nauczyciel (Toruń) Toruń
TEB Edukacja - Nauczyciel (Toruń) Toruń

Technikum TEB Edukacja z siedzibą w Toruniu zatrudni w roku szkolnym 2016/17 nauczycieli przedmiotów: - FIZYKA - JĘZ. ANGIELSKI - WIEDZA O KULTURZE Oferty zawierające: CV oraz klauzulę quot;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, pozycja 883)quot; prosimy przesyłać poprzez formularz na stronie lub dostarczyć osobiście do sekretariatu szkoły (ul. Rejtana 2-4, 87-100 Toruń) do dnia 10 września 2016 r.

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2016-08-31

Nauczyciel Edukacji Wczesnoszkolnej W Niepublicznej Szkole Podstawowej Toruń
Nauczyciel Edukacji Wczesnoszkolnej W Niepublicznej Szkole Podstawowej Toruń

W związku z dynamicznym rozwojem placówki poszukujemy nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej z minimum dwuletnim doświadczeniem. Obowiązkowe cechy to chęć pracy, sympatia w stosunku do dzieci, dyspozycyjność, zaangażowanie.

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-04-23

Nauczyciel Przedszkola Toruń
Nauczyciel Przedszkola Toruń

Poszukujemy nauczycielki przedszkola z pełnym przygotowaniem lub studentki ostatniego roku wychowania przedszkolnego/początkowego .Oferujemy pracę na pełen etat i od zaraz .W okresie próbnym wynagrodzenie w wysokości najniższej krajowej, po jego zakończeniu możliwość uzyskania dużej podwyżki .

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-02-16

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego Z Językiem Angielskim Toruń
Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego Z Językiem Angielskim Toruń

Przedszkole poszukuje kandydatów na stanowisko: NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO (pełny etat) Obowiązki: - prowadzenie zajęć edukacyjno – wychowawczych w języku angielskim - codzienna opieka nad Dziećmi; - współpraca z Rodzicami; - prowadzenie dokumentacji nauczyciela Wymagania - znajomość języka angielskiego - wykształcenie pedagogiczne (wychowanie przedszkolne lub wczesnoszkolne); - doświadczenie w przedszkolu MILE WIDZIANE - pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i zaangażowanie; - dobra organizacja pracy; - kreatywność i pomysłowość; - umiejętność pracy w zespole; - empatia i zamiłowanie do pracy z Dziećmi; CV wraz ze zdjęciem proszę przesłać poprzez formularz.

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-08-25

Nauczyciel Geografii Z Dobrą Znajomością Języka Angielskiego Toruń
Nauczyciel Geografii Z Dobrą Znajomością Języka Angielskiego Toruń

Niepubliczna szkoła podstawowa w Toruniu poszukuje (od nowego roku szkolnego) nauczyciela geografii z udokumentowaną znajomością języka angielskiego, lubiącego swój przedmiot i pracę z dziećmi; pasjonata zawodu

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-03-17

Nauczyciel Przyrody Z Dobrą Znajomością Języka Angielskiego Toruń
Nauczyciel Przyrody Z Dobrą Znajomością Języka Angielskiego Toruń

Niepubliczna szkoła w Toruniu poszukuje nauczyciela przyrody i biologii z dobrą znajomością języka angielskiego. Poza językiem wymagamy zaangażowania, pomysłów i prawdziwej chęci zanurzenia w zawód nauczyciela.

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-08-20

Kierowcę C+E Toruń
Kierowcę C+E Toruń

Zatrudnię kierowce C+E stałe trasy Toruń-Szwecja -Toruń. Kontakt telefoniczny: 600 - -

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Kierowca / Kurier | Data publikacji : 2017-01-28

Trener / Instruktor Piłki Nożnej / Nauczyciel Wychowania Fizycznego Toruń
Trener / Instruktor Piłki Nożnej / Nauczyciel Wychowania Fizycznego Toruń

Akademia Piłkarska Młode Talenty poszukuje trenera lub instruktora piłki nożnej do pracy z dziećmi w wieku 3-10 lat na terenie Torunia Plusem będzie: *Dobry kontakt z dziećmi *Pasja do piłki nożnej *Energiczność, kreatywność i pedagogiczne podejście do dzieci. KONTAKT: CV prosimy przesyłać na adres mailowy. *Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Pozostałe oferty pracy | Data publikacji : 2017-06-26

Praca_ Toruń Toruń
Praca_ Toruń Toruń

Firma z branży ochroniarskiej poszukuje osoby do ochrony marketu w Toruniu.

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2016-09-06

Oferta Pracy Toruń
Oferta Pracy Toruń

Przyjmę pracownika do warsztatu samochodowego wulkanizacji Toruń kontakt tylko telefoniczny 693 - -

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2017-05-13

Prace Wykończeniowe , Ogólnobudowlane Toruń Toruń
Prace Wykończeniowe , Ogólnobudowlane Toruń Toruń

Zatrudnię pracownika z doświadczeniem do prac wykończeniowych ,ogólnobudowlanych ,instalacyjnych

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Budowa / Remonty | Data publikacji : 2016-09-12

Sprzątanie Toruń Toruń
Sprzątanie Toruń Toruń

Zatrudnię do sprzatania sklepu perfumeryjnego w galerii Copernicus. Od poniedzialku do piatku w godz. 8-11. Stawka 10 zł/h netto.

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2016-09-07

Przyjmę Na Staż ( Z PUP) Toruń Toruń
Przyjmę Na Staż ( Z PUP) Toruń Toruń

Poszukujemy osoby bezrobotnej zarejestrowanej w PUP Toruń-stażystki na stanowisko Ekspedientki. Wymagania jakie należy spełnić przedstawi Powiatowy Urząd Pracy w Toruniu. Staż 5 msc. Godziny pracy: 9-17:00. CV prosimy składać pocztą elektroniczną.

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Praktyki / staże | Data publikacji : 2017-01-27

Kierowca Kat. B Toruń
Kierowca Kat. B Toruń

Zatrudnie kierowce na auto osobowe,prawo jazdy kat. B. Wyjazdy po całym kraju. Wymagania: -dyspozycyjność -miejsce zamieszkania Toruń

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Kierowca / Kurier | Data publikacji : 2016-09-12

Mechanik Samochodowy Toruń
Mechanik Samochodowy Toruń

Zatrudnię mechanika mile widziane doświadczenie, ewentualnie dobre podstawy mechaniki (do dalszego przyuczenia) Telefon 566 - -, 501 - - 87-100 Toruń ul.Batorego 105.

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2017-03-06

Zatrudnię Toruń
Zatrudnię Toruń

Firma Triada Augusto Pomorze zatrudni pracownika magazynu. Miejsce pracy Toruń .Przyjmowanie dostaw , kompletowanie wydawanie załadunków .

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-05-04

Opiekunka Do Dziecka / Niania Toruń Toruń
Opiekunka Do Dziecka / Niania Toruń Toruń

Poszukuję doświadczonej Niani, która zaopiekuje się moim pięciomiesięcznym synkiem. Zależy mi na osobie odpowiedzialnej, lubiącej aktywnie i kreatywnie spędzać czas z dzieckiem. Praca na cały etat w godzinach 7:30 – 16:30, czasem krócej. Miejsce pracy – Toruń, Kaszczorek. Jestem zainteresowana nawiązaniem kilkuletniej współpracy.

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-05-31

Kierowca C+E Toruń
Kierowca C+E Toruń

Szybko rozwijająca się firma transportowa zatrudni do jazdy w nocy na wahadle Toruń - Stryków. Codziennie w domu, atrakcyjne wynagrodzenie, praca od zaraz. Kontakt Marcin 882 - - ; 519 - -

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Kierowca / Kurier | Data publikacji : 2017-07-14

Kucharz Toruń
Kucharz Toruń

Restauracja Mr. Capone, Toruń, ul. Gagarina 152 vis a vis Auli UMK poszukuje osoby do pracy w kuchni. Jeśli jesteś energiczną osobą, lubiącą gotować zapraszamy do nas !!! Prześlij nam swoje CV lub zadzwoń !!!

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Kucharz | Data publikacji : 2016-09-05

Opiekunka Torun Stawki Toruń
Opiekunka Torun Stawki Toruń

Szukam opiekunki dla 4-letniej dziewczynki chodzacej do przedszkola- doraznie- na pare godzin dziennie kilka razy w miesiacu w razie choroby lub innej niedyspozycji

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-10-20

Dam Prace Wykończeniówka Toruń
Dam Prace Wykończeniówka Toruń

Witam przyjme do pracy w wykonczeniowce zabudowy KG gladzie malowanie itpace tygodniowki osoby zainteresowane prosze o kontakt tylko powazne oferty Torun i okolice.

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Budowa / Remonty | Data publikacji : 2017-03-11

Przedstawiciel - Handlowy Toruń Toruń
Przedstawiciel - Handlowy Toruń Toruń

Firma poszukuje osób do działań audytowych i merchandisingowych W sieciach sklepów Lewiatan,Delikatesy Centrum,abc,Żabka,Groszek, eLDe. Wymagania -Własny samochód

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2017-05-27

Nauczyciel Do Prowadzenia Zajęć Z Rysunku I Malarstwa Toruń
Nauczyciel Do Prowadzenia Zajęć Z Rysunku I Malarstwa Toruń

Prowadzenie zajęć z rysunku i malarstwa. Wymagany ukończony kierunek studiów w kierunku artystycznym, miła aparycja i usposobienie, kreatywność, umiejętność pracy w grupie i z osobami w różnym wieku, elastyczność, znajomość języka angielskiego i elementów historii sztuki. Wszystkie szczegóły pracy - do uzgodnienia. Praca, ilość godzin i rodzaj umowy - rozojowe. Zapraszam osoby zainteresowane stałą współpracą z galerią sztuki CV proszę wysyłać na adres mailowy.

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2016-08-30

Nauczyciel Do Prowadzenia Zajęć Z Rysunku I Malarstwa Toruń
Nauczyciel Do Prowadzenia Zajęć Z Rysunku I Malarstwa Toruń

Prowadzenie zajęć z rysunku i malarstwa. Wymagany ukończony kierunek studiów w kierunku artystycznym, miła aparycja i usposobienie, kreatywność, umiejętność pracy w grupie i z osobami w różnym wieku, elastyczność, znajomość języka angielskiego i elementów historii sztuki. Wszystkie szczegóły pracy - do uzgodnienia. Praca, ilość godzin i rodzaj umowy - rozojowe. Zapraszam osoby zainteresowane stałą współpracą z galerią sztuki CV proszę wysyłać na adres mailowy.

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2016-08-30

Toruń Do Sprzątania! Toruń
Toruń Do Sprzątania! Toruń

Poszukuję rzetelnych osób do sprzątania placówek bankowych na terenie Torunia! Zatrudnienie od zaraz! Zapraszam do współpracy!

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2016-09-12

Mechanika Samochodewego Toruń
Mechanika Samochodewego Toruń

Mechanika samochodowego z doświadczeniem Kontakt telefoniczny lub osobisty w siedzibie Euro-Trans ul Szosa Bydgoska 86, Toruń

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2017-01-28

Firma PILNIE Zatrudni Do Sprzątania, Toruń Toruń
Firma PILNIE Zatrudni Do Sprzątania, Toruń Toruń

Firma Pilnie zatrudni do sprzątania sklepu odzieżowego. Praca w godzinach porannych. Miejsce pracy: Toruń, ul. Broniewskiego. Mile widziane Panie. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny.

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2017-07-20

Zatrudnię Toruń
Zatrudnię Toruń

zatrudnię do sklepu spożywczego na stanowisko kasjer/sprzedawca z doświadczeniem w handlu. Toruń, ul.Kościuszki

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2016-08-30

Diagnosta Samochodowy Zatrudię Praca Toruń Toruń
Diagnosta Samochodowy Zatrudię Praca Toruń Toruń

Zatrudnię diagnostów samochodowych z doświadczeniem czynnych zawodowo w Toruniu ul.Poznańska. Nowa stacja, nowoczesny sprzęt, atrakcyjne warunki pracy. Kontakt telefoniczny : 604 - -.

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2017-11-06

Pracownik Ochrony Toruń
Pracownik Ochrony Toruń

Agencja ochrony szuka pracowników dozoru i przedstawiciela handlowego. Mile widziana grupa niepełnosprawności. Region: Toruń i Grudziądz. Tel. 566 - - (godz. 8:00-15:00)

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-02-27

Kierowca-żałobnik Toruń
Kierowca-żałobnik Toruń

Zatrudnimy kierowcę- żałobnika do pracy w zakładzie pogrzebowym. nr tel.566 - -. Zakład Pogrzebowy Toruń ul.Prosta 16. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy na rozmowę do głównej siedziby firmy przy ul.Prostej 16 do godz.15.00.

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Kierowca / Kurier | Data publikacji : 2017-05-31

Toruń - Do Serwisu Sprzatającego Pilnie! Toruń
Toruń - Do Serwisu Sprzatającego Pilnie! Toruń

Pilnie zatrudnię Panów do pracy w serwisie sprzątającym na terenie Castoramy w Toruniu ul. Szosa Bydgoska 102. Stawka godzinowa 8,10zł netto

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2016-09-12

Osobę Do Saloniku Kolporter Toruń
Osobę Do Saloniku Kolporter Toruń

Poszukuję osoby uczącej się do 26 roku życia do obsługi saloniku prasowego Kolporter. Do Dwóch lokalizacji Toruń Broniewskiego 90 PLAZA oraz Toruń Teligi 7, Poszukuję miłej sympatycznej osoby która przyciąga do siebie ludzi. Osoby zainteresowane proszę o kontakt .

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2016-08-31

Praca !! Zatrudnimy Kelnerkę !! Toruń
Praca !! Zatrudnimy Kelnerkę !! Toruń

Pizzeria Soprano zatrudni osobę na stanowisko kelnerki. Szukamy osób w pełni dyspozycyjnych jak również uczących się. CV ze zdjęciem prosimy kierować na .pl lub bezpośrednio do lokalu (Toruń, ul. Wysoka 3). Zapraszamy do naszego zespołu :)

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Kelner / Barman | Data publikacji : 2016-09-04

Sprzątanie Carrefour Toruń Toruń
Sprzątanie Carrefour Toruń Toruń

Zatrudnię na terenie Carrefour Toruń osoby do sprzątania, zapewniamy -terminowe wypłaty wynagrodzeń -miłą atmosferę pracy -możliwość potraktowania zatrudnienia jako pracę dodatkową -stabilność zatrudnienia -możliwość zatrudnienia na umowę o pracę dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności Zapraszam do kontaktu pod nr tel. 791 - -

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2017-10-08

Kierownik Robót Budowlanych Toruń
Kierownik Robót Budowlanych Toruń

Firma budowlana poszukuje kierownika robót. Oczekujemy wykształcenia kierunkowego. Mile widziani studenci. Praca stała. Toruń i okolice. Więcej informacji udzielę telefonicznie.

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Budowa / Remonty | Data publikacji : 2017-07-14

Sprzątanie Marketu Toruń Toruń
Sprzątanie Marketu Toruń Toruń

Zatrudnimy Panie do sprzątania marketu w Toruniu. Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Warunki zatrudnienia do uzgodnienia (etat, zlecenie). Prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny: 794 - -.

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2017-05-04

Poranne Sprzątanie Sklepu -Toruń Toruń
Poranne Sprzątanie Sklepu -Toruń Toruń

Firma sprzątająca zatrudni panie do sprzątania sklepu odzieżowego w Galerii Plaza w Toruniu.Praca w godzinach 7-9.Mile widziane doświadczenie.Więcej informacji pod telefonem 784 - - w godz.11-17

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2016-09-13

Zatrudnię Pomoc Kuchenną Toruń Centrum Toruń
Zatrudnię Pomoc Kuchenną Toruń Centrum Toruń

Zatrudnimy pomoc kuchenną do restauracji Cafe Relaks w Toruniu. Prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2017-08-09

Praca Spedytor Od Zaraz Torun Toruń
Praca Spedytor Od Zaraz Torun Toruń

Spedytora od zaraz zatrudnie samodzielne stanowisko znajomosc jezyka obcego obowiazkowa , znajomosc branzy i doswiadczenie

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2017-05-29

Specjalista Ds. Sprzedaży Telefonicznej Audi Centrum Toruń Toruń
Specjalista Ds. Sprzedaży Telefonicznej Audi Centrum Toruń Toruń

Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej Audi Centrum Toruń Zadania: - Pozyskiwanie Klientów - Nawiązywanie relacji z Klientami Audi Centrum Toruń Wymagania: - Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej (warunek konieczny) - Pracowitość - Otwartość i komunikatywność - Wysoka kultura osobista Oferujemy: - Miłą atmosferę w pracy - Zatrudnienie na umowie o pracę - Gwarantowane podstawowe wynagrodzenie (2750 zł brutto) + prowizja od sprzedaży Numer telefonu: 509448615

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2017-01-17

Mechanik Samochodowy Toruń
Mechanik Samochodowy Toruń

Mechanik samochodowy w Autoryzowanym serwisie Opla I Chevroleta firmie Auto Toruń. Oferujemy naszym pracownikom atrakcyjny system premiowy uzależniony od przerobu

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2017-11-15

Blacharz Samochodowy Toruń
Blacharz Samochodowy Toruń

Blacharz samochodowy w Autoryzowanym serwisie Opla i Chevroleta firmie Auto Toruń. Oferujemy naszym pracownikom atrakcyjny system premiowy uzależniony od przerobu

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2017-11-15

Elektryka, Elektromontera TORUŃ Toruń
Elektryka, Elektromontera TORUŃ Toruń

Elektryka, elektromontera do pracy w Toruniu. Montaż rozdzielnic i szaf automatyki. Drobne instalacje elektryczne.

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Budowa / Remonty | Data publikacji : 2017-07-08

Monterów Instalacji Wod-kan I Pracowników Budowlanych Toruń
Monterów Instalacji Wod-kan I Pracowników Budowlanych Toruń

Firma instalacyjna SANTO SP. Z O .O. z siedzibą w Toruniu zatrudni pracownika na stanowisko: MONTER WOD-KAN, CO.oraz PRACOWNIK BUDOWLANY CV proszę składać w siedzibie firmy: Toruń, UL.Kościuszki 41/47 , W GODZ. 9-15 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej . KONTAKT TELEFONICZNY : 608 - - lub 566 - -

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Budowa / Remonty | Data publikacji : 2016-08-30

Hostesse 18-35 Lat Toruń I Okolice Toruń
Hostesse 18-35 Lat Toruń I Okolice Toruń

Praca okazjonalna. Udział w eventach promocyjnych. Gotowość na kilkudniowy wyjazd. Wymagana komunikatywność,zaangażowanie i miła aparycja. Prosimy o podanie daty urodzenia, biust,talia,biodra,wzrost,waga Zdjęcie twarzy i sylwetki

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Hostessa | Data publikacji : 2017-08-09

Pizzer Toruń
Pizzer Toruń

Mr.Capone, Toruń, ul. Gagarina 152 poszukuje osoby na stanowisku pizzer. Jeśli lubisz pracę z ludźmi, jesteś energiczny zapraszamy do naszej ekipy !!! Prześlij nam swoje cv, lub zadzwoń !! Zapraszamy !

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Kucharz | Data publikacji : 2016-09-05

Zatrudnię Pizzerman-a Toruń Toruń
Zatrudnię Pizzerman-a Toruń Toruń

Witam Zatrudnię Pizzerman-a na Etat. zainteresowanych proszę wyłącznie o kontak telefoniczny 695 - -. Pozdrawiam

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Kucharz | Data publikacji : 2016-09-02

Praca Sprzątanie Toruń - Pilnie Toruń
Praca Sprzątanie Toruń - Pilnie Toruń

Poszukuję panie do serwisu sprzątającego praca fabryka kopernik warunek książeczka sanepidowska (mamy jeszcze inne obiekty na których książeczka nie jest wymagana)

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2017-07-27

Oligofrenopedagog Bydgoszcz
Oligofrenopedagog Bydgoszcz

Szkoła Niepubliczna poszukuje nauczyciela - oligofrenopedagoga. CV proszę przesyłać w formie elektronicznej.

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-03-26

Anglistę/ Toruń I Okolice/ Szkoły Podstawowe Toruń
Anglistę/ Toruń I Okolice/ Szkoły Podstawowe Toruń

Poszukiwana (y) anglistka (anglista) od września do pracy z dziećmi w szkołach podstawowych i przedszkolach, mobilny z własnym autem najlepiej, umowa- zlecenie lub etat. Godziny pracy ok.20 -30 h tygodniowo. CV na mail. www.talent.szkola.pl

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2016-09-06

Zatrudnie Pomocnika Budowlanego Toruń
Zatrudnie Pomocnika Budowlanego Toruń

Zatrudnie pomocnika do wykonczen, kontakt tylko telefoniczny. Praca Torun i okolice

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Budowa / Remonty | Data publikacji : 2017-09-11

Sprzątanie Toruń Centrum Od 14 Do 18 - Praca Od Dziś, Umowa O Pracę Toruń
Sprzątanie Toruń Centrum Od 14 Do 18 - Praca Od Dziś, Umowa O Pracę Toruń

Praca w centrum Torunia. Poszukujemy Pilnie jednej osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności do sprzątania powierzchni biurowych. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 14 do 18

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2017-10-02

Promotor Zabawek- A K T U A L N E Toruń
Promotor Zabawek- A K T U A L N E Toruń

Praca w charakterze animatora zabawek Carrera - Praca w dniach : 1 osoba 8 dni 2-3 grudnia9-10 grudnia16-17 grudnia21-22-23? grudnia Toruń 10:00-20:00 CV NA MAILA - kontakt najlepiej przez PROSZĘ WYSŁAĆ NR TELEFONU https://www.facebook/groups/445851328946486/

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Hostessa | Data publikacji : 2017-11-19

Toruń Pomoc Apteczna Toruń
Toruń Pomoc Apteczna Toruń

Zatrudnimy pomoc apteczną do apteki DR.MAX w Toruniu. Praca na cały etat w oparciu o umowę o pracę. Atrakcyjne wynagrodzenie i przyjazna atmosfera w pracy. Prosimy o wysyłanie CV za pomocą formularza Numer telefonu: 667041509

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-01-18

Praca Toruń Mechanik Samochodowy Oraz Pomocnik Toruń
Praca Toruń Mechanik Samochodowy Oraz Pomocnik Toruń

Praca dla mechanika samochodowego Praca dla pomocnika mechanika Wymagania Prawo jazdy

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2016-09-07

Inwentaryzacja Toruń- Wysokie Premie ! Toruń
Inwentaryzacja Toruń- Wysokie Premie ! Toruń

Firma Invent poszukuje : Pracownika Inwentaryzacji Inwentaryzacja wyjazdowa z Torunia do Świnoujścia. Zapewniamy transport Stawka godzinowa od 11,31 – 24,88 zł/h brutto Atrakcyjna premia nawet do 50 zł- obowiązuje tylko na ten wyjazd ! Wymagamy jedynie :Pełnoletności Czekamy na Ciebie - Aplikuj

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Wykładanie towaru | Data publikacji : 2016-09-05

Inwentaryzacja Toruń- Wysokie Premie ! Toruń
Inwentaryzacja Toruń- Wysokie Premie ! Toruń

Firma Invent poszukuje : Pracownika Inwentaryzacji Inwentaryzacja wyjazdowa z Torunia do Świnoujścia. Zapewniamy transport Stawka godzinowa od 11,31 – 24,88 zł/h brutto Atrakcyjna premia nawet do 50 zł- obowiązuje tylko na ten wyjazd ! Wymagamy jedynie :Pełnoletności Czekamy na Ciebie - Aplikuj

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2016-09-05

Zatrudnię Do Agencji Pocztowej. Toruń Toruń
Zatrudnię Do Agencji Pocztowej. Toruń Toruń

Zatrudnię do prowadzenia Agencji Pocztowej w Toruniu. Preferowane osoby, które miały kontakt z pracą na Poczcie, kolekturą Lotto, uczciwe i z miłą aparycją.

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2017-10-07

Sprzątanie Kina W Nocy. Toruń Czerwona Droga Toruń
Sprzątanie Kina W Nocy. Toruń Czerwona Droga Toruń

Ogólnopolska Firma zatrudni kobiety do sprzątania w kinie w nocy. Praca stała, zainteresowane z miasta i okolic również bez orzeczenia proszę o kontakt tylko telefoniczny w dni powszednie w godz. 12-20. Proszę nie przesyłać CV.

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2017-08-25

Opiekunka Do Dziecka/niania - Toruń Mokre - Pilne Toruń
Opiekunka Do Dziecka/niania - Toruń Mokre - Pilne Toruń

Poszukuję doświadczonej opiekunki dla około 1,5 rocznego dziecka – praca na cały etat. 800pln miesięcznie praca 5 dni w tygodniu od godziny 7:30 do 16:30 - możliwe nadgodziny + praca w weekendy (dodatkowo płatne).

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-01-26

Kierowca !! Dostawca !! Praca !! Toruń
Kierowca !! Dostawca !! Praca !! Toruń

Pizzeria Soprano zatrudni osoby z własnym samochodem na stanowisko kierowcy. Praca polega na dostarczaniu dań gastronomicznych do klientów na terenie Torunia. Szukamy osób w pełni dyspozycyjnych jak również uczących się. CV ze zdjęciem prosimy kierować na .pl lub bezpośrednio do lokalu ( ul. Wysoka 3, Toruń ).

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Kierowca / Kurier | Data publikacji : 2016-08-30

Konsultant Ds.sprzedaży Części Toruń
Konsultant Ds.sprzedaży Części Toruń

Sprzedawca części zamiennych marek Opel i Chevrolet w Autoryzowanym Salonie marki Opel i Chevrolet firmie Auto Toruń. Naszym Pracownikom oferujemy atrakcyjny system premiowy

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2017-11-18

Toruń - Dam Pracę W Serwisie Sprzątającym! Toruń
Toruń - Dam Pracę W Serwisie Sprzątającym! Toruń

Zatrudnię osoby do sprzątania w placówkach bankowych na terenie Torunia. Osoby z orzeczeniem niepełnosprawności również mile widziane-możliwość zatrudnienia na umowę o pracę. Zapraszam do współpracy. Proszę o podanie numeru telefonu lub kontakt pod numerem: 602 - -

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2016-09-09

TORUŃ - 8,5zł/godz.Pracownik Ochrony W Perfumerii Toruń
TORUŃ - 8,5zł/godz.Pracownik Ochrony W Perfumerii Toruń

Praca w luksusowej perfumerii , głównie dla studentów . Wymagania: wzrost min. 180cm, wysoka kultura osobista, niekaralność, 8,50zł netto/godzinę . Proszę o przesłanie CV koniecznie ze zdjęciem w odpowiedzi na to ogłoszenie i dopiskiem praca w Toruniu !

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2016-09-08