Oferta Pracy » Opiekunki dla dzieci

Opiekunki dla dzieci

Zatrudnię nianie gdynia  chylonia
Zatrudnię nianie gdynia chylonia

Witam, zatrudnię nianie w Gdyni Chyloni do 1,5 rocznej dziewczynki. Praca 2-3 razy w tygodniu po 10 godzin, czasem 4 razy w tygodniu,  zarobki 1000--1200zl . Proszę o kontakt 725 826 466

Region : Pomorskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-12-13

Niania
Niania

Nawiaze współpracę z Panią w charakterze opiekunki do dziecka w miejscowosci Turośń Kościelna. Dziewczynka 14m, opieka 5 dni w tyg w godzinach 7:30-16:30. Dodatkowo w czasie choroby opieka nad 3latnim chłopcem. Cena do uzgodnienia. Więcej informacji podam przez kontakt telefoniczny.

Region : Podlaskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-29

Opiekunka do dziecka
Opiekunka do dziecka

Poszukuję opiekunkę do dziecka. W tej chwili córka ma 9 miesięcy. Praca od stycznia do połowy lutego na dwa dni w tygodniu, a od połowy lutego na cały etat od poniedziałku do piątku na 9 godzin dziennie. Poszukuję miłej, ciepłej, wesołej, energicznej Pani. Stawka wynagrodzenia do ustalenia. Praca na osiedlu Górzyskowo. Proszę zainteresowane Panie o kontakt.

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-29

Niania dla dziecka
Niania dla dziecka

Witam, poszukuję niani dla 8 miesięcznej córeczki. Praca u mnie w domu od wtorku do piątku w godzinach: wtorek 6.40-14.40 środa 10.45-14.40 czwartek 10.45-14.40 piątek 12-14.40 Dziecko radosne i pogodne, lubi się bawić. Serdecznie zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-28

Szukam niani
Szukam niani

Witam, szukam doświadczonej, niepalącej niani do 9-cio miesięcznego dziecka. Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7-16. Praca w Szczytnie.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-27

Zatrudnienie Opiekunke Do 1,5 Rocznego Chłopca Zarzecze
Zatrudnienie Opiekunke Do 1,5 Rocznego Chłopca Zarzecze

Przyjmę opiekunke do 1,5 rocznego chłopca, godziny poranne. Czas pracy oraz godziny do ustalenia.

Region : Małopolskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-20

Opiekunka/niania Do Dziecka 4 Miesięcznego / Pomoc Domowa Chynów
Opiekunka/niania Do Dziecka 4 Miesięcznego / Pomoc Domowa Chynów

poszukuję osoby, która potrafi zaopiekować się dzieckiem - obecnie 4-o miesięcznym oraz pomoże w standardowych quot;robótkachquot; domowych, praca od g.8 do 16:30-17:00 w miejscowości Chynów, więcej informacji pod nr tel.663 - -

Region : Mazowieckie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-22

Opiekunka Do Dzieci Wejherowo
Opiekunka Do Dzieci Wejherowo

Poszukuję opiekunki do dzieci w wieku 2 i 4 lata. Ilość dni do uzgodnienia (3 albo 4); ilość godzin do uzgodnienia (25-40 godz. tygodniowo), wymagane doświadczenie w opiece przy dzieciach, mile widziane prawo jazdy - osoby zainteresowane proszę o kontakt w celu umówienia spotkania wstępnego.

Region : Pomorskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-21

Niania Dla 11 Miesięcznej Dziewczynki (Płaszów/Zabłocie) Kraków
Niania Dla 11 Miesięcznej Dziewczynki (Płaszów/Zabłocie) Kraków

Szukamy osoby do opieki nad 11- miesięczną dziewczynką Dominiką. Aktualnie mieszkamy na Płaszowie, we wrześniu przeprowadzamy się na Zabłocie. Praca na pełny etat od pon do pt na ok 9-9,5h dziennie od ok 8-17, od zaraz. Planowany czas współpracy do września 2019 roku. Poszukujemy ciepłej i otwartej osoby, która kocha dzieci i czerpie przyjemność ze spędzania z nimi czasu. Kiedy trzeba przytuli, ale wie też jak sprytnie poradzić sobie z oporem dziecka i jak wspierać je w samodzielności. Jest niezawodna i energiczna. Dominika ma starszą siostrę – 4 letnią Alicję, która na co dzień chodzi do przedszkola. Sporadycznie, w przypadku choroby starszej córki chcielibyśmy aby niania zaopiekowała się dwoma dziewczynkami. Bardzo mile widziane osoby w wieku 40-60 lat z okolic Podgórza, koniecznie niepalące.

Region : Małopolskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-22

Zatrudnię Opiekunkę Do Dziecka Szczecin
Zatrudnię Opiekunkę Do Dziecka Szczecin

Witam serdecznie Poszukuję opiekunki dla mojego dwuletniego synka dwa do trzech razy w tygodniu czasami 3 godziny a czasem 8 do 9 w zależności od mojego i mojego męża grafiku pracy weekendy wolne. Osoba której szukam musi być odpowiedzialna lubiec dzieci, poza tym niczego więcej nie wymagam. Mile widziane osoby które chcą poprostu dorobić sobie a dysponują wolnym czasem, wiek nie ma znaczenia. Na początek stawka 8zł na godzinę, panie tylko z prawobrzeza Szczecina. Zainteresowane osoby proszę o kontakt na numer 788 - - lub przez aplikację . Posrednikom dziękuję.

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-22

Opieka Nad Dzieckiem. Żary
Opieka Nad Dzieckiem. Żary

Szukamy opiekunki dla naszej 9 letniej córki w godz 5.00 do 8.00. Wymagana mobilność. Do obowiązków należy przyjazd do nas o 5.00 rano ,[8 km od Żar ] podanie dziecku śniadania przygotowanego wcześniej przez nas i zawiezienie córki do szkoły na ul.G. Zapolskiej. Wynagrodzenie do ustalenia.Więcej info na telefon po godzinie 17.00.

Region : Lubuskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-20

Native English Speaking Babysitter To Care Our ~2 Year Old Son Warszawa
Native English Speaking Babysitter To Care Our ~2 Year Old Son Warszawa

We are looking for a native (England, USA, Canada, Australia etc.) English speaking babysitter to care our ~2 year old son. Warsaw Mokotów ul. Karola Chodkiewicza Working hours: 8am - 5:30 pm Salary based on experience (courses, first aid, learning methods) and language proficiency.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-22

Zatrudnię Do Opieki Nad 2 Latkiem Warszawa
Zatrudnię Do Opieki Nad 2 Latkiem Warszawa

Witam, zatrudnię do opieki nad dwulatkiem oraz pomocy domowej . Wymagania : osoba bez nałogów, z miłym usposobieniem, ciepła , punktualna, uczciwa. Może to być emerytka , rencistka. Atrakcyjne wynagrodzenie. Praca około 8 godzin dziennie / 5 dni w tygodniu.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-22

6 Godzin Dziennie / 2000pln Netto Warszawa
6 Godzin Dziennie / 2000pln Netto Warszawa

Poszukuję opiekunki do syna 16 miesięcznego. Poszukuję profesjonalisty z pasją czyli osoby znającej podstawowe elementy nie tylko opieki ale rownież edukacji dziecka w tym wieku np. Zabawy Fundamentalne. Poszukuję osoby uśmiechniętej i elokwentnej, lubiącej śpiewać, czytać i się wygłupiać. Koniecznie z referencjami, koniecznie z poprawną wymową i dykcją. Rozpatruję jedynie kandydatury z cv ze zdjęciem Zakres obowiazkow - opieka, zabawa edukacyjna, spacery, śpiew, czytanie, przygotowanie i podanie posiłków. Oferuję pracę w wymiarze 6 godzin dziennie w godzinach 10-16 lub 11-17. Praca od 02.01.2018 Wynagrodzenie 2000 pln.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-21

Opiekunka Do Dzieci Poznań
Opiekunka Do Dzieci Poznań

Szukam troskliwej cioci do opieki nad niemowlęciem i sporadycznie do dwuletniej dziewczynki

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-21

Osoba Ucząca Dzieci Gry W Szachy Kiekrz
Osoba Ucząca Dzieci Gry W Szachy Kiekrz

Poszukujemy osoby do nauki gry w szachy z dziećmi . Prosze o kontakt telefoniczny . Praca w Kiekrzu

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-20

Szukamy Niani Na Pół Etatu, Górny Mokotów Warszawa
Szukamy Niani Na Pół Etatu, Górny Mokotów Warszawa

SZUKAMY NIANI OD STYCZNIA 2018 Szukamy ciepłej i doświadczonej niani na ok. 4h dziennie (mniej więcej 8-12, pon-pt) do pomocy przy dwójce maluchów, ale głównie przy noworodku. Przez zdecydowaną większość czasu będę w domu, ale będę musiała odprowadzić starszego syna do żłobka, zrobić zakupy, etc. Poszukujemy cieplej osoby, która najlepiej żeby miała doświadczenie z tak małym dzieckiem. Mieszkamy zaraz przy metrze Pole Mokotowskie, także nie ma raczej problemu z dojazdem. Jako że mieszkamy na 5 piętrze bez windy, dobra kondycja mile widziana. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-22

Od Zaraz! Niania/ Gosposia Zielonki Koło Krakowa Zielonki
Od Zaraz! Niania/ Gosposia Zielonki Koło Krakowa Zielonki

Poszukuję Pani do pomocy w domu w codziennych pracach domowych oraz opiece nad dziećmi. Lokalizacja –Zielonki, koło Krakowa. Praca od zaraz. Oczekiwania: - dyspozycyjność, brak nałogów - odpowiedzialność, cierpliwość - mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi - prawo jazdy (nie jest to warunek konieczny) Obowiązki to: - pomoc w opiece nad dziećmi - wiek 1-3 lata - dbanie o higienę dziecka, - pomoc w drobnych pracach domowych: prasowanie, gotowanie, sprzątanie Praca od poniedziałku do piątku, elastyczne godziny pracy. Min 8 godzin dziennie. Forma współpracy - umowa o pracę. Poszukuje osoby na dłuższy okres czasu. Zainteresowany osoby prosimy o kontakt wyłącznie przez formularz , najlepiej o przesłanie CV ze zdjęciem i nr telefonu.

Region : Małopolskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-21

Żłobek Integracyjny SUPERSPRAWNI - Wychowawca Grupy Poznań
Żłobek Integracyjny SUPERSPRAWNI - Wychowawca Grupy Poznań

Do żłobka integracyjnego SUPERSPRAWNI poszukujemy kochającej i pełnej zapału i pozytywnych emocji cioci lub wujka, chętnych do wspierania podopiecznych w radosnym odkrywaniu świata. Od naszych opiekunów oczekujemy: - miłości i troski o dobro dzieci; - zrozumienia ich potrzeb emocjonalnych i rozwojowych oraz chęci ich zaspokajania; - podzielania Naszych wartości i zasad; - cierpliwości, kreatywności i fantazji ;) - doświadczenia w pracy z dziećmi; - stanu zdrowia pozwalającego na wykonywanie prostych ćwiczeń gimnastycznych, tańczenie, podnoszenie maluchów, schylanie, kucanie; - wykształcenia wyższego pedagogicznego ze specjalizacją edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna lub kwalifikacji pielęgniarki/położnej lub ukończonego certyfikowanego kursu opiekuna dziecięcego. Oferujemy pracę w cieszącym się dobrą opinią żłobku w Poznaniu w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze, rozwój osobisty, pracę w rozwijającej się Fundacji SUPERSPRAWNI. Osoby zainteresowane prosimy o prze ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-21

Zatrudnię Nianię Na Pełny Etat Do 2 Letniej Dziewczynki Warszawa
Zatrudnię Nianię Na Pełny Etat Do 2 Letniej Dziewczynki Warszawa

Szukam niani do dwuletniej dziewczynki od pon-pt w godzinach 8-16. Do obowiązków niani będzie należalo: - przygotowywanie posiłków - zabawa w domu i na placu zabaw - prasowanie rzeczy dziecka Praca od zaraz :) Lokalizacja, Warszawa Srodmiescie, ul Hoza.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-20

Opiekunka (dorywczo) Bartniczka
Opiekunka (dorywczo) Bartniczka

Szukam opiekunki, która dorywczo zaopiekuję się dwójką dzieci. Głównie chodzi o pracę w weekend( raz lub dwa razy w miesiącu), najdłużej do 16.00.

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-22

Opiekunka Dla 2 Letniego Chłopca Wieliczka
Opiekunka Dla 2 Letniego Chłopca Wieliczka

Poszukuję opiekunki dla 2 letniego synka na ok 2-3 dni w tygodniu. Na każdy tydzień ustalane są inne godziny pracy. Najwcześniej od godz. 6 rano lub od południa do godziny 14-15 lub 18. Takie godziny wynikają z tego, że do pomocy zaangażowani są też dziadkowie, którzy pracują na zmiany :) Praca w miejscowości Grabówki, niedaleko zakładu Jędruś.

Region : Małopolskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-22

Praca W Małym Przedszkolu Na Ursynowie Warszawa
Praca W Małym Przedszkolu Na Ursynowie Warszawa

Witam, od zaraz. Praca w kameralnym przedszkolu na Ursynowie, najlepiej osoba kreatywna studentka zaoczna :-) chętnie czwartek i piątek. Zapraszamy Serdecznie :-)

Region : Mazowieckie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-20

Opiekunka Do Dziecka Poszukiwana Wola Warszawa
Opiekunka Do Dziecka Poszukiwana Wola Warszawa

Poszukuję troskliwej niani, która zajmie się moją 12 mczną córeczką. W zakresie obowiązkow zajmowanie się dzieckiem, gry i zabawy, spacery , gotowanie dla dziecka i prasowanie rzeczy dziecka. Praca od polowy grudnia 2017.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-21

Praca W żłobku Chorzów
Praca W żłobku Chorzów

Drogie Ciocie,Żłobek Pierwsze Kroki w Chorzowie ul. Żołnierzy Września 20 . Umowa o pracę na cały etat! :) Wymagania : doświadczenie w pracy z dziećmi ukończone : pedagogika opiekuńczo - wychowawcza lub szkolenie opiekunki dziecięcej. Wszelkie informacje pod nr 600 - -

Region : Śląskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-20

Niania Wrocław
Niania Wrocław

Witam :) poszukuje ciepłej, doświadczonej, z fajnym podejściem do dzieci, niani do 19-miesięcznej dziewczynki. Pn-pt od 7-15 - dłuższa współpraca. Opieka na STABŁOWICACH-u nas w domu. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt. pozdrawiam!

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-21

Opiekunka Do Dzieci Międzybórz
Opiekunka Do Dzieci Międzybórz

Szukam opiekunki do dzieci. Tel 780 - -

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-20

Niania Opiekunka Zatrudnię Gdynia Praca Gdynia
Niania Opiekunka Zatrudnię Gdynia Praca Gdynia

Praca dla Niani od zaraz!!! Poszukuję czułej i odpowiedzialnej Niani z doświadczeniem, która zaopiekuje się moim 14 miesięcznym uśmiechniętym synkiem:) Referencje miłe widziane Praca od 8-10 do 15-16 Pon-pt i czasem w weekend Wszystkie szczegóły podczas rozmowy. Czekam na poważne oferty od odpowiedzialnych i kochających dzieci niań:)

Region : Pomorskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-20

Niania Praca Ciechanów
Niania Praca Ciechanów

Zaopiekuję się dzieckiem, mam kilkunastoletnie doświadczenie w opiece nad dziećmi. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny 881 - -

Region : Mazowieckie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-20

Opiekunka Dziecięca W żłobku - Praca Od Zaraz Wrocław
Opiekunka Dziecięca W żłobku - Praca Od Zaraz Wrocław

Sieć żłobków quot;Po sąsiedzkuquot; poszukuje osoby na stanowisko Opiekunka Dziecięca. PRACA OD ZARAZ Oferujemy: •zdobycie doświadczenia w pracy z dziećmi; •miłą atmosferę w młodym zespole; •możliwość sprawdzenia się na proponowanym stanowisku pod okiem doświadczonych opiekunek; •możliwość realizacji własnych pomysłów; •stałą współpracę i możliwość rozwoju zawodowego. Wymagania: •dyspozycyjność pn-pt (pełen etat, 8 h/dziennie) •chęć pracy z Maluszkami, zaangażowanie; •doświadczenie w pracy z dziećmi do lat 3; •odpowiedzialność, poważne podejście do wykonywanej pracy; •wysoka kultura osobista, pozytywne nastawienie, dobra energia, •umiejętność pracy w zespole; •dodatkowym atutem będą ukończone studia kierunkowe (pedagogika, pielęgniarstwo) Zakres obowiązków: •pomoc w przeprowadzeniu zajęć edukacyjno – wychowawczych (plastyczne, rytmiczne, logopedyczne –w zależności od posiadanego doświadczenia); •opieka nad dziećmi; •pomoc w karmieniu, przewijaniu; •pomoc ...

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-21

Niania Do Dziecka Warszawa
Niania Do Dziecka Warszawa

Agencja pośrednictwa pracy poszukuje dla Klientki, niani do dziecka. Chłopiec ma 9 miesięcy, praca od stycznia/lutego. Szukamy niani z doświadczeniem, chętnie jesli ma kursy i szkolenia, chociaż nie to jest najważniejsze, chodzi nam o osobę, która będzie spędzała czas z dzieckiem na zabawie. Ważne by opiekunka znała zasady I-ej pomocy, a jeśli nie żeby chciała ukończyć kurs, żeby nie bała sie dwóch małych psów w domu.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-19

Opiekunka Do 7 Letniej Dziewczynki Szczecin
Opiekunka Do 7 Letniej Dziewczynki Szczecin

Szukam opiekunki do siedmioletniej dziewczynki, głównie praca polegałaby na odebraniu ze szkoły, pomocy w odrabianiu lekcji, zabawie edukacyjnej. Najlepiej studentka lub uczennica.

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-20

Pielęgniarka/ Położna Praca W Żłobku Jako Opiekunki Dziecięcej Łódź
Pielęgniarka/ Położna Praca W Żłobku Jako Opiekunki Dziecięcej Łódź

Poszukujemy położnej lub pielęgniarki - na stanowisko opiekunki dziecięcej w Żłobku . Etat lub inny wymiar godzin od 01.01.2018. Mile widziane doświadczanie w pracy z dziećmi do lat 3. Bez nałogów. Oferty prosimy składać na email - CV wraz ze zdjęciem.

Region : Łódzkie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-19

Niania Na Co Drugi Weekend Warszawa
Niania Na Co Drugi Weekend Warszawa

Witam. Szukam odpowiedzialnej ,punktualnej , cierpliwej i energicznej niani do opieki nad siedmioletnim chłopcem. Praca w co drugi weekend w godzinach od 7.30 do 16.30. Mieszkamy na Pradze Południe. Stawka 10zł/godz. Proszę o kontakt pod nr tel. 517 - -

Region : Mazowieckie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-19

Ztrudnimy Opiekunki Do Pracy W żlobku W Lublinie Lublin
Ztrudnimy Opiekunki Do Pracy W żlobku W Lublinie Lublin

Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA. Poszukuje kandydatek do pracy w placówkach żłobkowych na terenie Lublina. Wymagania: - wykształcenie opiekunka w żłobku lub studia kierunkowe albo min. średnie wykształcenie i ukończony kurs. (istnieje możliwość organizacji szkolenia na opiekunkę w żłobku, w pierwszej kolejności jednak potrzebujemy osób z odpowiednimi kwalifikacjami) - Książeczka sanepid, - umiejętność pracy z dziećmi (nie tylko karmienie, przewijanie i lulanie) - chęć do pracy Mile widziane: - doświadczenie i kreatywność w pracy - zdolności plastyczne, muzyczne itp. Co oferujemy: - Zatrudnienie w stabilnej organizacji z renomą - umowę o pracę - możliwość rozwoju. Prosimy przesyłać CV i List motywacyjny na adres e-mail podany w ogłoszeniu. Więcej informacji telefonicznie

Region : Lubelskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-19

- Opiekunka - Osoby Poruszającej Się Na Wózku - Gliwice
- Opiekunka - Osoby Poruszającej Się Na Wózku - Gliwice

Poszukuje opiekunki dla młodego, zadbanego, przystojnego mężczyzny poruszającego się na wózku manualnym. Może być zarówno studentka fizjoterapii, pielęgniarstwa ale też każda fajna i ogarnięta dziewczyna, która chciałaby pomóc, a jednocześnie trochę dorobić (kwota do ustalenia). Poszukuję osoby z prawem jazdy. Zaangażowanie i otwartość mile widziane :-)

Region : Śląskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-21

Praca Dla Niani W Warszawa-Srodmiecie Warszawa
Praca Dla Niani W Warszawa-Srodmiecie Warszawa

Praca dla Niani na pełny etat. Oferujemy pracę na pelny etat od poniedzialku do piatku, wynagr. netto 2800- 3500 zl./mies. Opieka nad 1 dzieckiem w wieku 3mies. Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie cv

Region : Mazowieckie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-20

Opieka Nad 2-letnim Dzieckiem Tarnowo Podgórne
Opieka Nad 2-letnim Dzieckiem Tarnowo Podgórne

Szukam opiekunki dla 2-letniego Synka. Praca w Tarnowie Podg. 5 dni w tyg 8 -9h od zaraz ! Ewentualne prasowanie (gdy Dziecko śpi) jako dodatkowa umiejętność - mile widziane Praca TYLKO na miejscu, nie w domu niani. 664 - -

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-19

Zatrudnię Opiekunkę Do żłobka Prywatnego Warszawa
Zatrudnię Opiekunkę Do żłobka Prywatnego Warszawa

Zatrudnię opiekunkę do prywatnego żłobka blisko metra Ursynów. Wymagane wykształcenie kierunkowe.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-20

Prywatny żłobek Kolorowy Domek Oddział II Poznań
Prywatny żłobek Kolorowy Domek Oddział II Poznań

Żłobek Kolorowy Domek oddział II zatrudni wykwalifikowane opiekunki. Praca w grupach dzieci 12 i 16 osobowych, żłobek czynny od 6.30 do 17.30 praca zmianowa od poniedziałku do piątku. Wynagrodzenie wyższe od minimalnego, możliwość rozwoju. Wymagania: wykształcenie zgodne z ustawą żłobkową, książeczka sanepidu, mile widziane inne umiejetności potrzebne do prowadzenia zajęć z dziećmi, cierpliwość, komunikatywność. Praca od 01.01.2018r. żłobek ul.Junacka 7 Poznań

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-20

Opiekunka Dla Dziecka Świdnik
Opiekunka Dla Dziecka Świdnik

Poszukuję niani dla 13 miesięcznego chłopca, praca od grudnia tego roku. Praca około 6 do 8 godzin dziennie. Najchętniej osobę z okolic Świdnika (praca w Kazimierzówce koło Świdnika). Proszę o oferty odpowiedzialne osoby z doświadczeniem w wieku do 40 lat.

Region : Lubelskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-20

Niania Dla 2 Chłopców 2 Latka I 6 Miesięcy Grzeczni Pełny Etat Warszawa
Niania Dla 2 Chłopców 2 Latka I 6 Miesięcy Grzeczni Pełny Etat Warszawa

Poszukuję niani dla 2 grzecznych chłopców - 6 miesięczny i 2latek. Opieka w pełnym wymiarze 8 godzin od poniedziałku do piątku dodatkowo płatne mogą być soboty( o ile istnieje taka potrzeba). Zakres obowiązków - gry i zabawy (nauka poprzez zabawę), karmienie , gotowanie dla dzieci, czy ogólna ogranizacja dzieciaczków. Jestem młodą mamą pracującą .Dzieci są bardzo grzeczne . Osoba potrzebna od zaraz .Saska Kępa

Region : Mazowieckie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-19

Opiekunka Dziecięca W Żłobku Wrocław
Opiekunka Dziecięca W Żłobku Wrocław

Opiekunka dziecięca (dzieci do lat 3) Wymagania: - opiekunka dziecięca, nauczyciel wychowania przedszkolnego, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej lub pedagog opiekuńczo-wychowawczy, pielęgniarka, położna, lub wykształcenie średnie oraz co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku do lat 3 lub osoba, która przed zatrudnieniem jako opiekun w żłobku lub w klubie dziecięcym odbyła 280 -godzinne szkolenie, z czego co najmniej 80 godzin w formie zajęć praktycznych, - posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno -epidemiologicznych, oraz - satysfakcja z pracy z małymi dziećmi, - odpowiedzialność, cierpliwość, pogoda ducha, - kreatywność w planowaniu harmonogramu dnia i zajęć dla dzieci, - chętne śpiewanie dzieciom, gra na instrumencie mile widziane. Zadania: - zapewnienie dzieciom zaspokojenia potrzeb: bezpieczeństwa, biologicznych i higienicznych, - prowadzenie zajęć opiekuńczo -wychowawczych. Oferujemy: - elastyczne godziny pracy (zgodnie z oczekiwanie ...

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-19

Niania - Bosutów K.Krakowa Bosutów
Niania - Bosutów K.Krakowa Bosutów

Poszukuję opiekunki do dziecka na 4-5 godzin dziennie. Córka ma 10,5 miesiąca stawia samodzielnie pierwsze kroki. Miejscowość Bosutów - 3 km od Krakowa. Godziny pracy, wynagrodzenie, dojazd do ustalenia.

Region : Małopolskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-19

Studentkę I Inne Najlepiej Pedagogiki Do Sali Zabaw Dla Dzieci Katowice
Studentkę I Inne Najlepiej Pedagogiki Do Sali Zabaw Dla Dzieci Katowice

Poszukujemy pracowników do nowo otwartej sali zabaw dla dzieci, Wymagania: - UMIEJĘTNOŚĆ PRACY Z DZIEĆMI, animacje - dyspozycyjność, - aktualna książeczka sanep - zdolności plastyczne (malowanie twarzy dzieci), robienie warkoczyków - kreatywność Mile widziane: - studia w trakcie lub ukończone, najlepiej pedagogiki - prawo jazdy kat.B CV prosimy przesyłać na maila podanego w ogłoszeniu

Region : Śląskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-20

Zatrudnimy Studentkę Do Opieki Dziennej Nad Dziećmi Od 1 Do Lat 3 Warszawa
Zatrudnimy Studentkę Do Opieki Dziennej Nad Dziećmi Od 1 Do Lat 3 Warszawa

quot;Akademia Pod Aniołkamiquot; punkt opieki dziennej przy Parafii Michalitów na Bemowie zatrudni studentkę. (niepełny etat od 9-13) ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Wspomaganie dziennego opiekuna w szczególności: - zapewnienie dzieciom opieki w warunkach bytowych zbliżonych do warunków domowych; - zagwarantowanie właściwej opieki pielęgnacyjnej oraz edukacyjnej, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb dziecka pod nadzorem dziennego opiekuna - prowadzenie zajęć opiekuńczo-wychowawczych i edukacyjnych, uwzględniających rozwój psychomotoryczny dziecka, właściwych do wieku dziecka pod nadzorem dziennego opiekuna - współpraca z rodzicami dzieci, w szczególności przez: korzystanie z pomocy rodziców w sprawowaniu opieki nad dziećmi w czasie prowadzenia zajęć; prowadzenie konsultacji i udzielanie porad rodzicom w zakresie pracy z dziećmi. - wykonywanie codziennych czynności higieniczno-opiekuńczych związanych z opieką nad dziećmi z zakresu: karmienia, mycia, układania do snu, przewijania itp. ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-19

Studentka Do Prowadzenia Urodzin Dla Dzieci W Sali Zabaw W Pile Piła
Studentka Do Prowadzenia Urodzin Dla Dzieci W Sali Zabaw W Pile Piła

praca przy organizacji urodzin dla dzieci. Proponujemy elastyczny grafik pracy. Wymagamy komunikatywności. Płacimy 12 zł na rękę. Proszę dzwonić od poniedziałku do piątku. Sala zabaw mieści się przy ul. Bydgoskiej

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-20

Opiekunka Dla Malucha - Pełny Etat Kraków
Opiekunka Dla Malucha - Pełny Etat Kraków

Dzień dobry, poszukuję pozytywnej, wesołej osoby, która zaopiekuje się dwulatkiem przez najbliższy rok. Osoby, która zadba o pełny brzuszek malucha, będzie czuwać nad jego bezpieczeństwem i z radością będzie towarzyszyć mu w zabawie. Praca w pełym wymiarze, w godzinach stałych, od poniedziałku do piątku. Proszę o przesyłanie CV za pomocą formularza osoby, które są nie palące i w wieku poniżej 50 lat, cierpliwe i lubiące aktywnie spędzać czas z dziećmi. Pozdrawiam!

Region : Małopolskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-18

Opiekunka Warszawa
Opiekunka Warszawa

Żłobek poszukuje uśmiechniętego opiekuna. Interesuje nas dłuższa współpraca z odpowiedzialnymi osobami lubiącymi pracę z małymi dziećmi: przebywanie w ich towarzystwie, zabawy, czytanie, śpiewanie, malowanie... albo wymyślanie dla nich innych ciekawych aktywności:) Formalne wymagania: pedagogika wczesnoszkolna lub przedszkolna, opiekuńczo-wychowawcza, pielęgniarka lub położna, opiekunka dziecięca. Inne wykształcenie wchodzi w grę jeśli osoba taka może udokumentować co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi do lat 3.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-20

Opiekunka Do Dziewczynki Piaseczno
Opiekunka Do Dziewczynki Piaseczno

Agencja opiekunek w Piasecznie, quot;My tez mamy dzieciquot; poszukuje kandydatki na nianię do dziecka 1,5rocznego. Praca w Konstancin Grapa, chodzi o odbiór małej ze żłobka, opieka do powrotu rodziców, w przypadku choroby dziecka praca będzie przez cały dzień, dodatkowo płatne dni choroby, paliwo, czas kiedy opiekunka nie pracuje. Dziewczynka jest bardzo grzeczna i urocza. Poszukujemy energicznej, sympatycznej osoby z doświadczeniem w opiece nad dziećmi, potrzebny jest samochód.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-20

Opiekunka Do Dzieci - PILNE Nysa
Opiekunka Do Dzieci - PILNE Nysa

Pilnie poszukiwana osoba do opieki nad dziećmi. Dzieci w wieku 4 lata; 5,5 roku oraz chłopczyk 12 miesięcy. Dziewczynki chodzą do przedszkola od 7:30-15:30. Do zadań będzie należało: -opieka nad 3 dzieci -odprowadzenie do przedszkole, przyprowadzenie z przedszkola, organizacja zabawy, spacery -pomoc w obowiązkach domowych (gotowanie, pranie, odkurzanie, mycie naczyń) Wymagania: -dyspozycyjność (praca od godzin porannych do 16/18, również czasami w nocy podczas naszych wyjazdów oraz w weekendy) - doświadczenie - cierpliwości i opanowanie - umiejętności organizacji czasu swoim podopiecznym - kreatywności - wysokiego poziomu kultury osobistej Oferujemy: -umowę o pracę -bardzo dobre wynagrodzenie -możliwość zakwaterowania -pracę samodzielną w spokojnych warunkach Mile widziane Panie na wcześniejszej emeryturze, osoby po pracy w przedszkolu/żłobku Zachęcam do kontaktu telefonicznego Prosimy w przesyłanym CV zawrzeć następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przet ...

Region : Opolskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-19

Kreatywna Opiekunka /niania Na Godziny Białołęka,Bielany I Inne Dzieln Warszawa
Kreatywna Opiekunka /niania Na Godziny Białołęka,Bielany I Inne Dzieln Warszawa

Kreatywna Opiekunka /Niania na godziny Białołęka ,Bielany i inne dzielnice do ustalenia. Podczas ,gdy Państwo będą na kolacji ,spotkaniu ze znajomymi ,zakupach, w kinie czy na spacerze  -ja zaopiekuję się Państwa Maluchem /Dzieckiem. Kwota : 20 zł -30 zł za godzinę. Kreatywna Mama dwulatka z ukończonym kursem Animatora zabaw dla Dzieci ,a także wcześniej Opiekunka . Zajęcia i formy spędzania czasu dostosowane do zainteresowań i wieku Dziecka.  Razem nie tylko spędzimy czas w domu czy na powietrzu ,ale  np. porysujemy, poczytamy, stworzymy coś z masy solnej, uszyjemy misia ,zrobimy dekorację świąteczną, porobimy mega bańki,poskręcamy balony a nawet upieczemy wspólnie pierniczki czy ciasteczka i wiele ,wiele innych.  Koszty materiałów dodatkowo doliczane np. za okazaniem  paragonu ,wszystko ustalone wcześniej z Mamą/Tatą. Preferowany czas zajęć:minimum 2-3  godziny Dziecko na pewno będzie zadowolone i będzie czekało na następne spotkanie z Ciocią. Jeżeli są Państwo ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-19

Niania Do Opieki Nad Dwoma Dziewczynkami 5 I 11 Lat, Piaseczno-Łoziska Warszawa
Niania Do Opieki Nad Dwoma Dziewczynkami 5 I 11 Lat, Piaseczno-Łoziska Warszawa

Poszukuję osoby do opieki nad dwoma dziewczynkami - 5 lat i 11 lat. Praca w pełnym wymiarze. Odebranie ze szkoły i przyprowadzenie do domu, zabawa w domu, przypilnowanie żeby były odrobione lekcje itp.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-20

Praca W żłobku Od Dnia 15 Grudnia - SWARZĘDZ Swarzędz
Praca W żłobku Od Dnia 15 Grudnia - SWARZĘDZ Swarzędz

Poszukujemy wykwalifikowanej OPIEKUNKI do pracy w żłobku. Zapewniamy optymalne warunki dzieciom i dbamy o to, aby było to również wyjątkowo przyjazne miejsce do pracy. Jakie osoby zapraszamy do współpracy? Niezbędne jest dla nas: - czerpanie radości i inspiracji z pracy z dziećmi - podzielanie naszych wartości, w szczególności: zaufanie do dzieci - ich kompetencji i możliwości, otwartość na dialog z dziećmi i szukanie rozwiązań, które jak najlepiej uwzględniają potrzeby dzieci oraz dorosłych (w miejsce kar i nagród) - doświadczenie w towarzyszeniu dzieciom, np. jako mama, opiekunka lub w żłobku/przedszkolu - duży wewnętrzny spokój i ciekawość świata :) - ukończony kurs (opiekunka dziecięca) i doświadczenie w pracy z dziećmi do 3 lat Dodatkowo, mile widziane są: - pasja, którą autentycznie możesz dzielić się z dziećmi – granie na instrumentach, śpiewanie, lepienie, opowiadanie o świecie, itp. Jeśli chcesz nas bliżej poznać w procesie rekrutacji, prześlij nam swoje CV.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-19

Zatrudnię Opiekunkę Ząbki
Zatrudnię Opiekunkę Ząbki

Szukamy niani z sąsiedztwa dla naszej 15 miesięcznej córeczki. Wyjątkowo w przypadku choroby syna, towarzystwa w domu dotrzymywać będzie również siedmiolatek.  Szukamy Pani uczciwej i odpowiedzialnej. Praca w godzinach 6-16 na długi okres czasu. Do kontaktu zapraszam tylko osoby zdecydowane na podjęcie współpracy. Stawka i zakres obowiązków do negocjacji. Nie zawsze mogę odebrać telefon natomiast na pewno oddzwonię.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-18

WOLA, Banderii 4 Warszawa
WOLA, Banderii 4 Warszawa

Poszukujemy Niani do rocznej dziewczynki. Praca od Pn - Pt w godzinach 9-18 Wymagania: - doświadczenie i zapał do pracy z dzieckiem - osoba mieszkająca na Woli, najchętniej w pobliżu ul. Banderii 4.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-18

Opiekunka Do Dziecka - DORYWCZO KOPANINO Kopanino
Opiekunka Do Dziecka - DORYWCZO KOPANINO Kopanino

Poszukujemy dorywczo opiekunki do 3 letniego dziecka, która opiekowałaby się dzieckiem w sytuacjach awaryjnych np. wyjazd rodziców, dziecko nie idzie do przedszkola - pozostaje w domu. Opieka nad dzieckiem najlepiej w domu w Kopaninie - dopuszczamy możliwość dowozu do mieszkania opiekunki. Zainteresowane osoby proszę o kontakt tel 692 - - Wynagrodzenie do ustalenia.

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-19

Wychowawcy Na Zimowiska Grudzień-marzec Bielsko-Biała
Wychowawcy Na Zimowiska Grudzień-marzec Bielsko-Biała

Wychowawcy/ Animatorzy/Opiekunowie Jeżeli: - kochasz dzieci, a praca z nimi jest dla Ciebie ogromną radością, - nosisz w sobie pokłady pozytywnej energii, - masz głowę pełną pomysłów, - prowadzenie zajęć z dziećmi jest dla Ciebie przyjemnością, - wiesz co to odpowiedzialność za małego człowieka, a właściwie za grupkę małych ludzi - nie masz problemu ze zorganizowaniem sobie oraz innym czasu, - umiesz odnaleźć się w gronie równie pozytywnie zakręconych osób... ...rzuć wszystko i stwórz z nami Eskimoskowe zimowisko! . CV proszę kierować przez formularz Oferujemy: - godne wynagrodzenie - dogodne godziny pracy, elastyczność w tworzeniu grafiku - ciepłą, przyjazną atmosferę - pomoc przy zakwaterowaniu Paulina-577 - -

Region : Śląskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-18

Niania Na Pełny Etat - Poznan Poznań
Niania Na Pełny Etat - Poznan Poznań

Praca dla Niani w Poznaniu do opieki i edukacji 2 dzieci w wymiarze pełnego etatu od poniedziałku do piątku, wynagrodzenie netto 320 - -0 zlotych. Osoby zainteersowane prosimy o przeslanie cv

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-18

Opiekunka Poznań
Opiekunka Poznań

witam ! poszukuje opiekunki dla dziewieciolatka , praca na grunwaldzie kolo stadionu Lecha , w poniedzialki , wtorki i srody trzeba odebrac syna ze szkoly okolo 14.00 , a w czwartki i piatki o 17.00. W domu odrobic z nim lekcje , dac mu przygotowany posilek . zainteresowane osoby prosze o kontakt . pozdrawiam

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-18

Zatrudnię Osobę Do Zaprowadzania I Odbierania 7-latka Białystok
Zatrudnię Osobę Do Zaprowadzania I Odbierania 7-latka Białystok

Poszukuję miłej Pani do pomocy przy zaprowadzaniu i odbieraniu ze szkoły 7 latka. Czas pracy pn,wt, śr 7-30-9-30, piątek 14-16-30 ok.8h tygodniowo, cena do zugodnienia. Osiedle TBS.

Region : Podlaskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-17

Opieka Dorywcza Nad 5-letnim Chłopcem Kraków, Prądnik Biały Kraków
Opieka Dorywcza Nad 5-letnim Chłopcem Kraków, Prądnik Biały Kraków

Poszukuje osoby do dorywczej opieki nad 5-letnim chłopcem. Praca po 8-9 godzin dziennie w sytuacji gdy dziecko jest przeziębione i nie może chodzić do przedszkola. Obowiązki: opieka nad dzieckiem, podanie mu gotowego posiłku, podanie przygotowanego lekarstwa. Chłopczyk samodzielny, bardzo komunikatywny. Lokalizacja: Prądnik Biały (al. 29 Listopada). Bardzo dobry dojazd MPK- przystanek pod blokiem. Stawka za godzinę: do uzgodnienia. Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod podanym numerem telefonu. Aneta.

Region : Małopolskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-17

Opieka Do Dziecka Mokotów Górny Warszawa
Opieka Do Dziecka Mokotów Górny Warszawa

Witam Mam na imię Beata. Jestem doświadczoną opiekunką z 20 letnim stażem pracy z dziećmi. Oferuję ciepłą i profesjonalną opiekę nad dwójką dzieci od 1 r. ż do lat 3. Mieszkam na Mokotowie przy stacji metro Wilanowska. Jestem osobą niepalącą, odpowiedzialną,cierpliwą i kreatywną. Unikalną cechą mojej opieki jest kameralna domowa atmosfera dostosowana dla dwójki małych dzieci. Zapewniam mnóstwo edukacyjnej zabawy m.in organizując zajęcia plastyczne, muzyczne , ruchowe. Jestem wielkim zwolennikiem zabawy na świeżym powietrzu. Codziennie wychodzę na spacery. Przygotowuję dzieci do przedszkola. Potrafię dobrze gotować. Posiadam Certyfikat profesjonalna Niania. Posiadam wiedzę z zakresu: -Podstawy pierwszej pomocy -Dietetyka: zasady zdrowego odżywiania oraz budowanie zdrowych nawyków żywieniowych u dzieci. - Gry i zabawy -sposoby na kreatywne spędzenie czasu z dzieckiem. Nauka poprzez zabawę. Mój 606 - -

Region : Mazowieckie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-19

Praca Dla Opiekunki Do Dziecka Łysokanie
Praca Dla Opiekunki Do Dziecka Łysokanie

Witam, poszukuję opiekunki do 14-to miesięcznego dziecka w godzinach rannych od poniedziałku do piątku. Mile widziane doświadczenie w opiece nad dziećmi. Możliwe podjęcie pracy już od grudnia. Dobry dojazd z Wieliczki/Bochni/Niepołomic.

Region : Małopolskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-17

NIANIA Do 11 Miesięcznej Dziewczynki TUSZYN/GARBÓW Tuszyn
NIANIA Do 11 Miesięcznej Dziewczynki TUSZYN/GARBÓW Tuszyn

Poszukuję niani do 11 miesiecznej córeczki. Praca stała od 7 - 8 rano do 15-16 po południu. Około 5 dni w tygodniu do uzgodnienia. Preferuję opiekę u mnie w domu choć nie jest to warunek. Poszukuję osoby miłej, cierpliwej, lubiącej dzieci bez nałogów. Mieszkamy w okolicach Tuszyna miejscowość Garbów. Proszę o odpowiedź osoby mieszkajace w okolicach Tuszyna max 10 km mobilne i dyspozycyjne.

Region : Łódzkie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-18

Opiekunka Dla 2 Dzieci/pomoc Domowa Na Pół Etatu Z Samochodem Rybnik
Opiekunka Dla 2 Dzieci/pomoc Domowa Na Pół Etatu Z Samochodem Rybnik

Poszukuję energicznej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko opiekunki dla dwójki dzieci 7 i 10 lat. Poza opieką nad dziećmi zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za utrzymanie czystości w domu. Koniecznie z samochodem (zwrot za paliwo). Praca w centrum Rybnika.

Region : Śląskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-18

Opiekunka Do Dzieci (4, 6 Lat) Bydgoszcz
Opiekunka Do Dzieci (4, 6 Lat) Bydgoszcz

Szukamy opiekunki do dwójki dzieci wiek 6,5lat i 4lat po 3h dziennie 14- 17.00, a w przypadku choroby dziecka 9h dziennie 8-17.00. W najbliższym czasie praca przez pare miesięcy na cały etat (w godzinach 8-17) Pomoc głównie polegałaby na odbiorze dzieci z przedszkola i opiece tzn. zabawa z dziećmi, podanie posiłków, spacery. Opiekunka powinna być energiczna, kreatywna, cierpliwa i ciepła dla dziecka. Dbająca o porządek po zabawie. Najlepiej przebywająca na emeryturze lub studentka. Zależy nam, aby była to osoba niepaląca. Mile widziane osoby z doświadczeniem w zakresie opieki nad dziećmi Opieka wyłącznie w naszym mieszkaniu na osiedlu Górzyskowo-Bydgoszcz. Zainteresowane osoby proszę o kontakt.

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-17

Animatorka Na Placu Zabaw Dla Dzieci Szczecin
Animatorka Na Placu Zabaw Dla Dzieci Szczecin

Zatrudnimy opiekunki i animatorki zabaw dla dzieci w prestiżowej galerii handlowej w SZCZECINIE. Osoby odpowiedzialne ,wykwalifikowane i komunikatywne, bardzo lubiące pracę z dziećmi. Wymagania: Wysoka kultura osobista, pogodne usposobienie, kreatywne myślenie, odpowiedzialność i dyspozycyjność głównie w tygodniu (od poniedziałku do piątku + 2,3 dni weekendowe) Dodatkowym atutem będzie wykształcenie pedagogiczne i umiejętność komunikowania się w języku angielskim lub niemieckim. Oferta: Oferujemy pracę w miłej atmosferze, atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy. Mile widziane studentki studiów zaocznych. Prosimy przesyłać CV ze zdjęciem posługując się formularzem zgłoszeniowym .

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-16

Praca Dla Przedszkolanki Piła
Praca Dla Przedszkolanki Piła

Żłobek w Pile poszukuje młodej, lubiącej prace z dziećmi, przebojowej, pomysłowej, empatycznej przedszkolanki na cały etat. Wymagane jest: ukończenie studiów pedagogicznych , wiek 20-35lat. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 6:30-17:00. Prosimy o wysyłanie cv, ze zdjęciem na załączony e-mail. Jesteśmy otwarci na współpracę.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-17

Opiekunka Do Dziecka Dywity
Opiekunka Do Dziecka Dywity

szukam pomocy przy opiece nad naszym 3mc synkiem, u nas w domu, ja rowniez bede obecna w domu. mieszkamy w dywitach. elastyczne godziny pracy, mniej wiecej od 9 do 16, ale wszystko jest do uzgodnienia bowiem jja rownie bede w domu w tym samym czasie.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-17

Opiekunka Osoby Starszej Szuka Pracy W Warszawie Z Zamieszkaniem Warszawa
Opiekunka Osoby Starszej Szuka Pracy W Warszawie Z Zamieszkaniem Warszawa

Witam mam na imie Luba. Jestem Ukrainką (56 lat) i mam ponad 2 lata doświadczenie w opiece nad osobami starszymi. Szukam pracy z zamieszkaniem najchętniej w Warszawie. Opiekowałam się osobami chorymi (cukrzyca, alzheimer, po urazach, wymagającymi rehabilitacji) i osobami quot;na chodziequot;. Jestem odpowiedzialna, pracowita i empatyczna, znam i rozumiem potrzeby starych ludzi. Gotowa podjąć prace z początku grudnia. Telefon kontaktowy: 791 - - Pozdrawiam.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-18

Przyjmę Opiekunkę, Nianię Koszyce
Przyjmę Opiekunkę, Nianię Koszyce

Przyjmę opiekunkę do dziecka. Z uwagi na nieregularność najlepiej by była to osoba chcąca sobie dorobić dodatkowe pieniążki. Przewiduję około dwóch dni w tygodniu, czasem więcej. Dobrze tez aby była mobilna z uwagi na nasza lokalizacje. Zainteresowane osoby proszę o wiadomość na mail podany w ogłoszeniu.

Region : Małopolskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-16

Opiekunka - Weekend/popołudnia Kielce
Opiekunka - Weekend/popołudnia Kielce

Witam serdecznie :) Chętnie podejmę się opieki nad dzieckiem/dziećmi w weekendy oraz popołudniami. Na codzień pracuję w żłobku; doświadczenie w pracy z dziećmi potwierdzone referencjami. Zapewniam bezpieczeństwo oraz spędzenie czasu podczas różnych kreatywnych zabaw :) proszę o kontakt poprzez wiadomość . Pozdrawiam :)

Region : Świętokrzyskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-16

Opiekunka Dla Dziewczynki Olsztyn
Opiekunka Dla Dziewczynki Olsztyn

Poszukuję opiekunki do 9 miesięcznej córeczki. Energicznej, potrzebującej dużo przebywać na świeżym powietrzu. Opieka w godzinach 9-17. Opieka w centrum miasta u nas w mieszkaniu.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-16

Zatrudnię Nianie / Opiekunkę Do 10 Miesięcznego Dziecka Warszawa
Zatrudnię Nianie / Opiekunkę Do 10 Miesięcznego Dziecka Warszawa

Witam, szukam niani/ opiekunki dla 10 miesięcznej córeczki. lokalizacja: granica woli i śródmieścia wymiar czasu pracy: 3 czasem 4 dni w tygodniu (od pon do pt), w godzinach od 8:00 do 17:00, czasem do 18:00 praca długo-czasowa: szukamy niani na stałe Wymagania: doświadczenie w opiece nad małym dzieckiem zaangażowanie odpowiedzialność cierpliwość kreatywność dyspozycyjność (czas pracy ustalany w każdy piątek na następny tydzień) brak nałogów Praca będzie polegała na: opiece nad dzieckiem (zabawa, nauka, spacery) podgrzewaniu, gotowaniu posiłków prasowaniu ubranek i sprzątaniu po dziecku Proszę o kontakt telefoniczny osoby spełniające powyższe wymagania 794 - -

Region : Mazowieckie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-15

Przejdź do strony: