Oferta Pracy » Obsługa klienta / Call Center » Pracownik Pralni W Elblągu Elbląg

Pracownik Pralni W Elblągu Elbląg

Sieć nowoczesnych pralni Perfect Clean w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK PRALNI Miejsce pracy: Elbląg Zakres obowiązków: - obsługa klientów, - przyjmowanie garderoby tekstylnej i skórzanej do czyszczenia, - obsługa kasy fiskalnej i terminala, - obsługa urządzeń pralniczych, - prasowanie i foliowanie odzieży, - inne zadania związane z funkcjonowaniem pralni. Wymagania: - rzetelność i uczciwość w wykonywaniu obowiązków, - mile widziane doświadczenie (warunek niekonieczny- oferujemy szkolenie). Oferujemy: - profesjonalne szkolenia przygotowujące do zawodu, - prace od zaraz w oparciu o umowę. Prosimy o przesłanie CV mailem lub kontakt pod nr tel.: 606 - - . Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”
Typ ogłoszenia : Oferta Pracy
Kategoria : Obsługa klienta / Call Center
Data publikacji : 2017-10-12
Płaca: 1.00
Kontakt : Perfect Clean
NT: 577119853
Region : Warmińsko-Mazurskie
Adres : Elbląg

Elbląg

Kontakt

[?]
[?]
Wprowadź litery z obrazka.
Aby wprowadzić inny kod - kliknij na zdjęcie.

Podobne ogłoszenia

Pracownik Ochrony Sklepy Biedronka Elbląg Elbląg
Pracownik Ochrony Sklepy Biedronka Elbląg Elbląg

Poszukujemy pracownika ochrony do sklepu Biedronka w Elblągu Stawka 14,96 brutto za godzinę. Również praca dodatkowa w weekendy. Wymagania: - niekaralność, - obsługa komputera, - dyspozycyjność. Mile widziane doświadczenie w ochronie sklepów. Proszę o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2018-02-27

Zatrudnimy Kwalifikowanych Pracowników Ochrony W Elblągu Elbląg
Zatrudnimy Kwalifikowanych Pracowników Ochrony W Elblągu Elbląg

Zatrudnimy Kwalifikowanych Pracowników Ochrony w Elblągu . Wymagania: - wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej - dyspozycyjność. System 12 godzinny. Możliwość dorabiania. CV prosimy załączyć w odpowiedzi.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2018-02-17

Atrakcyjne Staże Z Wynagrodzeniem - ELBLĄG Elbląg
Atrakcyjne Staże Z Wynagrodzeniem - ELBLĄG Elbląg

OSTATNIE MIEJSCA NA ATRAKCYJNE STAŻE W ELBLĄGU Przyjmiemy na staż na stanowiska: recepcjonistka pokojowa kelnerka (kelnera) pomoc kuchenną sprzedawca magazynier pracownik produkcji monter konstrukcji stalowych spawacz suwnicowy lub inne Do każdego stażu możliwość przeszkolenia. Zarówno podczas szkolenia jak i stażu uczestnik otrzyma wynagrodzenie! Przyjmujemy osoby, które są w wieku 18-29 lat, zamieszkują Elbląg lub powiat elbląski, niepracujące! Zapraszamy do kontaktu: 605 - -

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Pozostałe oferty pracy | Data publikacji : 2017-05-10

Pracownik Ochrony Elbląg Elbląg
Pracownik Ochrony Elbląg Elbląg

Agencja Ochrony przyjmie do pracy na obiekcie handlowym w Elblągu. Oferujemy umowę zlecenie , stałe zatrudnienie , zawsze punktualnie wypłacane wynagrodzenie. Praca w godzinach otwarcia sklepu - nie ma nocek. Mile widziane również osoby uczące się - możliwość dostosowania grafiku do planu zajęć na uczelni. zapewniamy niezbędne szkolenia. Działamy na rynku ochrony od 1991 roku. Zapraszamy do współpracy.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2016-08-30

Pracownik Budowlany Dociepleniowiec-Przyjmę Do Pracy Elbląg
Pracownik Budowlany Dociepleniowiec-Przyjmę Do Pracy Elbląg

Przyjmę do pracy doświadczonego dociepleniowca oraz chętnego do pracy pomocnika budowlanego.Praca w elblągu,do zrobienia jest kompleksowe docieplenie z tynkiem na gotowo-200m.Więcej info pod nr tel 531 - -.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Budowa / Remonty | Data publikacji : 2017-05-25

Kucharz Elbląg
Kucharz Elbląg

Restauracja Tokyo-Sushi w Elblagu szuka kucharza do przyuczenia na sushi mastera

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2017-09-25

Brygadzistę Ekipy Sprzątającej Elbląg Elbląg
Brygadzistę Ekipy Sprzątającej Elbląg Elbląg

Zatrudnimy brygadzistę ekipy sprzątającej w Elblągu. Praca na jednym obiekcie w systemie zmianowym. W ciągu dnia i w nocy. Nadzór nad grupa pracowników - ok 30 osób w ciągu dwóch zmian. Prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz .

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2017-07-05

Monter Sprzetu RTV I AGD W Elblągu Elbląg
Monter Sprzetu RTV I AGD W Elblągu Elbląg

Poszukuje 2 osób do pracy przy rozwożeniu sprzętu RTV i Agd na terenie trójmiasta. Możliwość pracy na własnej działalności

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Kierowca / Kurier | Data publikacji : 2018-02-08

PILNIE! Trener Księgowości Elbląg
PILNIE! Trener Księgowości Elbląg

Pilnie poszukujemy trenera księgowości do poprowadzenia kursu w Elblągu. Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-05-02

Sprzątanie Centrum Handlowe ELBLĄG Elbląg
Sprzątanie Centrum Handlowe ELBLĄG Elbląg

Zatrudnimy osoby do sprzątania na terenie Centrum Handlowego w Elblągu. Praca na zmiany wg grafiku 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00. Sprzątanie pomieszczeń administracyjnych, holi, toalet itp. Wymagania: - sumienność i terminowość wykonywania zadań; - odpowiedzialność; - umiejętność planowania i organizacji pracy. Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności. Zainteresowane osoby proszę o kontakt poprzez formularz , lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00-15.00.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2017-06-04

Mechanik-wulkanizator Elbląg
Mechanik-wulkanizator Elbląg

Poszukuję osoby do pracy w zakładzie mechanicznym w Elblągu ,specjalizujemy się w mechanice pojazdowej,serwisie opon,elektromechanice,klimatyzacji,blacharstwo-lakiernictwo,zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny i wysyłanie cv lub opis pracy zawodowej na mail,zapraszamy Zapewniamy zakwaterowanie

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2017-09-12

Hostessy/Hości - PRACA - Elbląg - 7 Lipca!!! Elbląg
Hostessy/Hości - PRACA - Elbląg - 7 Lipca!!! Elbląg

Poszukujemy chętnych osób do pracy - dziewczyny i chłopaków - w czwartek - 7 lipca, w Elblągu. Praca przy akcji promocyjnej od 8.30 do 20.00 Do obowiązków podczas pracy należeć będzie rozdawanie ulotek, stanie z banerami reklamującymi znaną markę. Praca na zewnątrz. Wypłata bezpośrednio w tym samym dniu po zakończeniu akcji. Jeśli jesteś zainteresowana/y podeślij nam swój wraz ze zdjęciem a na pewno się odezwiemy :)

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Hostessa | Data publikacji : 2017-06-28

Koordynator W Elbągu Elbląg
Koordynator W Elbągu Elbląg

Zatrudnimy osobę na stanowisko Koordynatora w Elblągu na terenie Centrum Handlowego. Praca w godzinach 7.00-15.00. Wymagania: - praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office, - niekaralność, - umiejętność planowania i organizacji pracy, - sumienność i terminowość wykonywania zadań. Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt poprzez formularz .

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2017-05-15

Sevi Kebab W Elblągu Zatrudni Pracowników Elbląg
Sevi Kebab W Elblągu Zatrudni Pracowników Elbląg

Sevi Kebab do nowo otwieranego lokalu w Elblągu poszukuje: Pracowników do przygotowywania potraw typu kebab Wymagania: - doświadczenie w gastronomii - książeczka SANEPID - dyspozycyjność Oferujemy: - stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia - miłą atmosferę pracy - darmowe posiłki pracownicze Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV ze zdjęciem wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych mailem Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).  Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Kucharz | Data publikacji : 2016-09-06

Brygadzista/Koordynator W Elbągu Elbląg
Brygadzista/Koordynator W Elbągu Elbląg

Zatrudnimy osobę na stanowisko Koordynatora w Elblągu na terenie Centrum Handlowego. Praca w godzinach 7.00-15.00. Wymagania: - praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office, - niekaralność, - umiejętność planowania i organizacji pracy, - sumienność i terminowość wykonywania zadań. Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt poprzez formularz . Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2017-06-02

Sprzedawca W Salonie Sportowym CTX Sport Elbląg
Sprzedawca W Salonie Sportowym CTX Sport Elbląg

Zatrudnię kreatywną oraz ambitną osobę na stanowisko sprzedawcy w salonie oferującym marki Adidas, Nike, Reebok. Szukamy osób dyspozycyjnych, ambitnych i otwartych. Praca w godzinach 9-21. Oferujemy: Premie od obrotu Rozwój personalny oraz szkolenia Pracę w salonie renomowanych marek Salon znajduje się w Galerii Ogrody w Elblągu.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2017-11-01

Zatrudnię Specjaliste łytkarza Oraz Sachlarza-malarza Elbląg
Zatrudnię Specjaliste łytkarza Oraz Sachlarza-malarza Elbląg

Witam, Poszukuje dobrego fachowca płytkarza do zrobienia dwie łazienki w elblagu, mozliowosć dalszej wspołpracy poniewaz co chwile sa nowe zlecenia. Płatne za godz ale najlepeij na akord za kazda robote. Wypłacam tygodniowki. Poszukuje rowniez szpachlarzy, malarzy do pracy na tetenie elblaga i gdanska. Praca caly czas rowniez zima.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Budowa / Remonty | Data publikacji : 2016-08-31

Szef Kuchni / Zastępca Szefa Kuchni Elbląg
Szef Kuchni / Zastępca Szefa Kuchni Elbląg

Express Kuchnia Marche do nowo otwieranego lokalu w Elblągu poszukuje: SZEFA KUCHNI i ZASTĘPCĘ SZEFA KUCHNI Wymagania: - doświadczenie na stanowisku Szefa Kuchni/Z-cy Szefa Kuchni minimum dwa lata - pasja do gotowania - dyspozycyjność - komunikatywność i zaangażowanie Oferujemy: - praca w systemie dziennym - atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie - możliwość rozwoju zawodowego - odpowiedzialne stanowisko, pełne wyzwań

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Kucharz | Data publikacji : 2016-09-05

Pracownik Ochrony Sklep Spożywczy Elbląg Elbląg
Pracownik Ochrony Sklep Spożywczy Elbląg Elbląg

Poszukujemy pracownika ochrony do obiektu handlowego - sklepu. Wymagania: - niekaralność, - dyspozycyjność. Mile widziane doświadczenie w ochronie sklepów Proszę o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV. Stawka 11,20 zł netto za godzinę

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-07-15

Pracownik Ochrony Obiekt Handlowy Elbląg Elbląg
Pracownik Ochrony Obiekt Handlowy Elbląg Elbląg

Poszukujemy pracownika ochrony do obiektu handlowego - sklepu. Wymagania: - niekaralność, - dyspozycyjność. Mile widziane doświadczenie w ochronie sklepów Proszę o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV. Stawka 11,20 zł netto za godzinę

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-09-17

Biuro Obsługi Klienta- Młode Energiczne Osoby/ Również Na Sezon Elbląg
Biuro Obsługi Klienta- Młode Energiczne Osoby/ Również Na Sezon Elbląg

Ogólnopolska spółka handlowa z ELBLĄGA w związku z dynamicznym rozwojem oraz pozyskaniem funduszy na nowe miejsca pracy ogłasza rekrutację do oddziału w ELBLĄGU na stanowiska: - umysłowe - fizyczne U nas otrzymujesz - ogromne doświadczenie - szkolenia - Pensję stałą oraz premię. - Zwrot pieniędzy za dojazdy do pracy. PRACA RÓWNIEŻ DLA STUDENTÓW Indywidualnie podchodzimy do każdego kandydata, nie wymagamy doświadczenia wszystkiego szkolimy od podstaw

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2016-08-30

Płatny Staż W MBank Elbląg Elbląg
Płatny Staż W MBank Elbląg Elbląg

Rozpocznij karierę w bankowości z mBankiem w Elblągu! - Płatny staż! - Jeżeli chcesz: - pracować z ludźmi - poznać świat nowoczesnej bankowości - rozwijać swoje kompetencje sprzedażowe Zgłoś się do nas na płatny staż z możliwością zatrudnienia na stałe. - Wymagania: - - wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów - bardzo dobra komunikatywność - optymistyczne nastawienie - umiejętność organizacji pracy własnej - wysoka samomotywacja do rozwijania kompetencji - Oferujemy: - - wynagrodzenie od 1400 zł na rękę (umowa zlecenie) możliwe premie - okres stażu 3 miesiące - możliwość zatrudnienia po tym okresie - przyjazna atmosfera pracy - praca w godzinach 9-17 w tygodniu (bez weekendów) - https://www.youtube/watch?v=UE1eWUyHKdg

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Pozostałe oferty pracy | Data publikacji : 2017-09-29

Defender.pl Ochrona Sklepu (drogeria) Elbląg Elbląg
Defender.pl Ochrona Sklepu (drogeria) Elbląg Elbląg

Oferujemy prace na terenie Elbląg w C.H. Ogrody w jednym ze sklepów handlowych , Wymagania: wysoka kultura osobista , punktualność , Proszę o wysyłanie CV (najlepiej ze zdjęciem) na adres mail podany w Ogłoszeniu ,

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-03-06

Nauczyciel W Liceum Ogólnokształcącym Dla Dorosłych W Elblągu Elbląg
Nauczyciel W Liceum Ogólnokształcącym Dla Dorosłych W Elblągu Elbląg

Nova Centrum Edukacyjne poszukuje osób na stanowisko: Nauczyciel w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych w Elblągu Wymagania: - wykształcenie kierunkowe - doświadczenie w pracy jako nauczyciel - doświadczenie w pracy jako nauczyciel w zaocznym liceum dla dorosłych mile widziane - dyspozycyjność - uprawnienia pedagogiczne Nauczyciele do przedmiotów: - język polski - język angielski - historia - geografia - biologia - chemia - matematyka - fizyka - podstawy przedsiębiorczości Wymagane wykształcenie: Magister Wymagane doświadczenie: nauczyciel w liceum: 1 rok Wymagane uprawnienia/certyfikaty: uprawnienia pedagogiczne Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV Przesyłając CV, prosimy o zamieszczenie klauzuli:,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-09-27

Personel Obsługi Kina - Multikino Elbląg Elbląg
Personel Obsługi Kina - Multikino Elbląg Elbląg

Chcesz połączyć pracę ze studiami, pasją oraz przyjemnościami? Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko- PERSONEL OBSŁUGI KINA w Multikinie w Elblągu Co oferujemy? * możliwość oglądania filmów razem ze znajomymi, * elastyczny grafik pracy, który możesz połączyć z zajęciami na uczelni, * możliwość zatrudnienia w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin, * możliwość rozwoju, * praca w młodym, energicznym i przyjacielskim zespole. Nasze wymagania: * dyspozycyjność * umiejętność pracy w zespole * komunikatywność * ukierunkowanie na klienta * dokładność i sumienność * umiejętność efektywnej organizacji pracy Prześlij swoje CV do Multikina! Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2016-09-12

Pracownik Do Obsługi Mixokreta Elbląg
Pracownik Do Obsługi Mixokreta Elbląg

Obsługa urządzenia Mixokret możliwość przyuczenia

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Budowa / Remonty | Data publikacji : 2017-08-24

Praca W Elblągu Na Stoisku Perfumeryjnym W Kauflandzie Elbląg
Praca W Elblągu Na Stoisku Perfumeryjnym W Kauflandzie Elbląg

Praca przy stoisku perfumeryjnym w Kauflandzie .Poszukujemy młodych, energicznych dziewczyn do pracy na stoisku z perfumami, praca polega na sprzedaży połączonej z promocja produktu. Oferujemy: - wysokie wynagrodzenie od10zł do 15zł /h netto - premia od sprzedaży - miła atmosfera pracy - system zmianowy Wymagania: - wysoka kultura osobista - dyspozycyjność - zaangażowanie - mile widziane doświadczenie w pracy na promocjach jako hostessa Cv wraz ze zdjęciem prosimy o przesłanie na e-mail.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Hostessa | Data publikacji : 2017-07-22

Pracownik Ochrony Elbląg
Pracownik Ochrony Elbląg

Oferuję pracę jako pracownik ochrony w obiekcie handlowym na terenie Elbląga. Wymagana niekaralność. Mile widziane doświadczenie w ochronie obiektów handlowych. Stawka 13 zł brutto Numer telefonu: 787362091

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-01-20

Pracownik Ochrony Elbląg Elbląg
Pracownik Ochrony Elbląg Elbląg

Grupa Protector zatrudni pracowników ochrony na obiekt handlowy, Wymagania: - niekaralność - zaangażowanie - mile widziane doświadczenie w branży ochrony Oferujemy : - terminową wypłatę wynagrodzenia - możliwość dopasowania grafiku - umundurowanie - możliwość rozwoju i awansu - szkolenia prowadzone przez zespół specjalistów

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-01-25

Merchandiser ELeclerk Elbląg Elbląg
Merchandiser ELeclerk Elbląg Elbląg

Agencja promocyjno handlowa poszukuje osoby do wykladnia kosmetyków Loreala w ELeclerk Elbląg. Praca 3 x w tygodniu po ok 1-2 godziny. Koniecznie ranne godziny pracy . Wymagana ksiażeczka sanepidowska i chęć do pracy. Więcej informacji na priv.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Wykładanie towaru | Data publikacji : 2016-09-06

Merchandiser ELeclerk Elbląg Elbląg
Merchandiser ELeclerk Elbląg Elbląg

Agencja promocyjno handlowa poszukuje osoby do wykladnia kosmetyków Loreala w ELeclerk Elbląg. Praca 3 x w tygodniu po ok 1-2 godziny. Koniecznie ranne godziny pracy . Wymagana ksiażeczka sanepidowska i chęć do pracy. Więcej informacji na priv.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2016-09-06

Defender.PL Ochrona Sklepu W C.H. Ogrody (drogeria) Elbląg Elbląg
Defender.PL Ochrona Sklepu W C.H. Ogrody (drogeria) Elbląg Elbląg

Oferujemy prace na terenie Elbląg w C.H. Ogrody w jednym ze sklepów handlowych , Wymagania: wysoka kultura osobista , punktualność , Mile widziany status osoby uczącej się jak i praktyka w ochronie . Proszę o wysyłanie CV (najlepiej ze zdjęciem) na adres mail podany w Ogłoszeniu , Telefon w godzinach od 9:00 - 17:00

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-04-23

Pracownik Ochrony Elblag Elbląg
Pracownik Ochrony Elblag Elbląg

Agencja ochrony Protector zatrudni pracowników ochrony na obiekt ze sprzętem elektronicznym w Media Markt Wymagania: - niekaralność - zaangażowanie - mile widziane doświadczenie w branży ochrony Oferujemy : - terminową wypłatę wynagrodzenia - możliwość dopasowania grafiku - umundurowanie - możliwość rozwoju i awansu - szkolenia prowadzone przez zespół specjalistów

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-11-15

Poszukujemy Pracowników Do Nowego Sklepu Odzieżowego Elbląg
Poszukujemy Pracowników Do Nowego Sklepu Odzieżowego Elbląg

quot;Świat Udanych Zakupówquot; kompletuje personel do nowego sklepu w Elblągu. Szukamy osób na stałe i dodatkowo na godziny. ZADANIA: -obsługa klienta, - wykładanie towaru i dbanie o odpowiednią jego ekspozycję, - zamawianie towaru WYMAGANIA: - uczciwość, - doświadczenie w handlu- będzie dodatkowym atutem - zaangażowanie w powierzone obowiązki, - umiejętność pracy w grupie, - elastyczność i niezawodność OFERUJEMY: - umowę zlecenie lub umowę o pracę - pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, - elastyczny grafik godzin pracy dostosowany do potrzeb Pracownika - dobrą atmosferę w pracy, - atrakcyjne wynagrodzenie

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2018-02-14

Telefoniczny Konsultant Sprzedaży - Elbląg Elbląg
Telefoniczny Konsultant Sprzedaży - Elbląg Elbląg

Telefoniczny konsultant sprzedaży Miejsce pracy: Elbląg. Firma SeeYouUp ltd, jest agencją marketingu internetowego tworzoną przez ekspertów z bogatym doświadczeniem. W związku z wchodzeniem na nowe rynki i szybkim rozwojem firma poszukuje pracowników do działu sprzedaży. Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku należą: umawianie spotkań z klientami menadżerowi sprzedaży, obdzwanianie bazy danych, docieranie do odpowiedniej grupy klientów, pozyskiwanie klientów zainteresowanych otrzymaniem oferty, Od kandydatów wymagamy: komunikatywności i otwartości na ludzi, łatwości w nawiązywaniu relacji, dodatkowy atut to doświadczenia w sprzedaży i/lub obsłudze klienta przez telefon mile widziane osoby z doświadczeniem z branży finansowej (kredyty, ubezpieczenia). Oferujemy: umowę: zlecenie / o pracę / B2B atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja + bonusy), pracę w biurze w Elblągu 8-16 lub 9-17 (dla osób z niepełnosprawnością możliwa praca zdalna), szkolen ...

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2017-05-15

Ochrona Dostawy Nocnej Sklepy Elbląg Elbląg
Ochrona Dostawy Nocnej Sklepy Elbląg Elbląg

Oferuję pracę ochrony/asysty przy dostawie nocnej. Mile widziani studenci. Wymagania: - niekaralność, Stawka 30 zł brutto za 1 dostawę. Proszę o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-08-07

Zatrudnię Pracowników Ogólnobudowlanych Elbląg
Zatrudnię Pracowników Ogólnobudowlanych Elbląg

Zatrudnię pracowników budowlanych do prac przy budowie trasy S7 na odcinku Gdańsk - Elbląg. Zapewniam transport i zakwaterowanie.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Budowa / Remonty | Data publikacji : 2016-08-31

Pomoc Kuchenna - Przygotowywnie Surówek/sałatek Elbląg
Pomoc Kuchenna - Przygotowywnie Surówek/sałatek Elbląg

Express Kuchnia Marche do nowo otwieranego lokalu w Elblągu poszukuje: Pomocy kuchennych (przygotowywanie sałatek/surówek) Wymagania: - książeczka SANEPID - doświadczenie w branży gastronomicznej - wysoka kultura osobista Oferujemy: - praca w godzinach dziennych - stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia - darmowe posiłki pracownicze Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV ze zdjęciem wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych mailem Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).  Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Pomoc kuchenna / Zmywak | Data publikacji : 2016-09-06

Express Kuchnia Marche Zatrudni Kucharzy Elbląg
Express Kuchnia Marche Zatrudni Kucharzy Elbląg

Express Kuchnia Marche do nowo otwieranego lokalu w Elblągu poszukuje: KUCHARZ Wymagania: - doświadczenie w pracy jako kucharz minimum dwa lata - komunikatywność i zaangażowanie - książeczka SANEPID Oferujemy: - praca w godzinach dziennych - stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia - bardzo dobrą atmosferę pracy Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV ze zdjęciem wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych mailem. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).  Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Kucharz | Data publikacji : 2016-09-06

Praca Od Zaraz Elbląg 3500 Zł - Przedstawiciel/Kierowca Elbląg
Praca Od Zaraz Elbląg 3500 Zł - Przedstawiciel/Kierowca Elbląg

Przedstawicielstwo międzynarodowej firmy zatrudni osoby do pracy w charakterze Kierowcy/Przedstawiciela. Praca polega na telefonicznym odebraniu zlecenia z firmy, dostarczeniu urządzeń do klienta i krótki instruktaż użytkowania. Praca w godzinach popołudniowo-wieczornych - Elbląg i okolice +50 km. Wymagany własny samochód osobowy. Wynagrodzenie 3500 zł. Wiek minimum 25 lat. Oferty tylko z CV.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2017-07-10

Praca Od Zaraz Elbląg 5850 Zł - Przedstawiciel/Kierowca Elbląg
Praca Od Zaraz Elbląg 5850 Zł - Przedstawiciel/Kierowca Elbląg

Przedstawicielstwo międzynarodowej firmy zatrudni osoby do pracy w charakterze Kierowcy/Przedstawiciela. Praca polega na telefonicznym odebraniu zlecenia z firmy, dostarczeniu urządzeń do klienta i krótki instruktaż użytkowania. Praca w godzinach popołudniowo-wieczornych - Elbląg i okolice +50 km. Wymagany własny samochód osobowy. Wynagrodzenie 5850 zł. Wiek minimum 25 lat. Oferty tylko z CV.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2018-03-11

Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych Elbląg
Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych Elbląg

Biuro projektowe MC Project z siedzibą w Elblągu, zatrudni osobę na stanowisku asystent projektanta instalacji/sieci sanitarnych. Wymagania: - wykształcenie wyższe - inżynieria środowiska - dobra znajomość środowiska CAD - dobra znajomość obsługi komputera - sumienność i dokładność w realizacji powierzonych zadań, - umiejętność pracy pod presją czasu oraz samodzielnego rozwiązywania problemów, - zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy, Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV na adres mailowy Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: quot;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.quot;

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2017-10-09

Praca Od Zaraz Elbląg 3500 Netto - Przedstawiciel/Kierowca Elbląg
Praca Od Zaraz Elbląg 3500 Netto - Przedstawiciel/Kierowca Elbląg

Przedstawicielstwo międzynarodowej firmy zatrudni osoby do pracy w charakterze Kierowcy/Przedstawiciela. Praca polega na telefonicznym odebraniu zlecenia z firmy, dostarczeniu urządzeń do klienta i krótki instruktaż użytkowania. Praca w godzinach popołudniowo-wieczornych - Elbląg i okolice +50 km. Wymagany własny samochód osobowy. Wynagrodzenie 3500 zł. Wiek minimum 25 lat. Oferty tylko z CV.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2016-08-30

Kwalifikowany Pracownik Ochrony - Elbląg Elbląg
Kwalifikowany Pracownik Ochrony - Elbląg Elbląg

Solid Security Sp. z o.o. - ogólnopolska firma z branży ochrony poszukuje kandydatów na stanowisko: Kwalifikowany Pracownik Ochrony Miejsce pracy: Elbląg Wymagania: - Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony - Mile widziana legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni - Niekaralność - Dyspozycyjność Oferujemy: - Pracę w systemie 24/48 - Stabilne zatrudnienie - Terminowe wypłaty wynagrodzenia Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny 607 - - lub przesłanie CV przez .pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: quot;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)quot;

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2016-08-31

Express Kuchnia Marche Zatrudni Do Produkcji Pierogów Elbląg
Express Kuchnia Marche Zatrudni Do Produkcji Pierogów Elbląg

Express Kuchnia Marche do nowo otwieranego lokalu w Elblągu poszukuje: Pracownika kuchni do produkcji/przygotowywania potraw mącznych: pierogi, kluski, kopytka, naleśniki, bliny, pyzy Wymagania: - książeczka SANEPID - doświadczenie w gastronomii - wysoka kultura osobista Oferujemy: - praca w godzinach dziennych - stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia - darmowe posiłki pracownicze Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV ze zdjęciem, wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych mailem. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).  Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Kucharz | Data publikacji : 2016-09-06

ELBLAG - Sprzedawca /Doradca - Telefony Akcesoria GSM NOWY SKLEP! Elbląg
ELBLAG - Sprzedawca /Doradca - Telefony Akcesoria GSM NOWY SKLEP! Elbląg

Ogólnopolska firma TELE EXPERT specjalizująca się w nowych technologiach, posiadająca sieć salonów sprzedaży w największych miastach w Polsce, zatrudni na stanowisko sprzedawcy do swojego salonu w Elblągu Specjalizujemy się w telefonach komórkowych, akcesoriach oraz serwisie. Zapewniamy profesjonalne szkolenie, stabilną pracę na cały etat, umowę o pracę, atrakcyjne warunki wynagrodzenia. Oferujemy pracę w młodym zespole, przyjazną atmosferę i elastyczny grafik. TWOJE ZADANIA: obsługa Klientów aktywna sprzedaż telefonów i akcesoriów bieżące raportowanie sprzedaży dbałość o ekspozycję i porządek w miejscu pracy budowanie pozytywnych i trwałych relacji z Klientem TWOJE KOMPETENCJE: łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich umiejętność pracy w zespole silna motywacja w dążeniu do wyznaczonych celów zdolności organizacyjne dyspozycyjność OFERUJEMY: Umowę o prace lub zlecenie Pracę w młodym i dynamicznym zespole Atrakcyjne warunki wynagradzania Możliw ...

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2018-03-14

Merchandiser ELeclerk Elbląg
Merchandiser ELeclerk Elbląg

Poszukuję merchandisera do ELeclerk Elbląg. Wykładanie i dbanie o ekspozycję produktów Loreal. Wizyty w poniedziałek ,środa, piątek. Wizyty musza być rano. 48 godzin na miesiąc. Stawka 13 zł brutto / h Wymagania : książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych. Mile widziana osoba ze statusem studenta ,ale nie koniecznie.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2017-10-01

Kolportaż Ulotek Elbląg Elbląg
Kolportaż Ulotek Elbląg Elbląg

Zatrudnię na stałe do roznoszenia ulotek DL na terenie Elbląga Poszukuję ulotkarza , który ma doświadczenie w roznoszeniu ulotek. Może to być grupa znających się osób , która sprawnie zajmuję się kolportażem. Kolportaż do EUROSKRZYNEK w blokach. NIE INTERESUJĄ MNIE OSOBY KTÓRE NIGDY SIĘ TYM NIE ZAJMOWAŁY .

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2017-03-07

Panią Do Pracy W Gospodarstwie Ogrodniczym Elbląg
Panią Do Pracy W Gospodarstwie Ogrodniczym Elbląg

Mile widziane doświadczenie i dyspozycyjność

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2017-03-04

Murarzy, Tynkarzy, Malarzy Elbląg
Murarzy, Tynkarzy, Malarzy Elbląg

Poszukuje ludzi z doswiadczeniem, konkretnych I rzeczowych

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Budowa / Remonty | Data publikacji : 2017-07-02

Konsultant - Elbląg - Plus Elbląg
Konsultant - Elbląg - Plus Elbląg

Obowiązki: Profesjonalna obsługa Klientów sieci Plus, Realizacja indywidualnych celów i planów sprzedażowych. Oferujemy: Kompleksowe szkolenie wstępne, Rozbudowany system szkoleń, Wymagania: Wykształcenie min. średnie, Znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office, Komunikatywność. Mile widziane doświadczenie w sieci Grupy Kapitałowej.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : IT / Telekomunikacja | Data publikacji : 2017-11-12

Sprzątanie Elbląg
Sprzątanie Elbląg

Firma zatrudni pracowników do sprzątania w godzinach rannych butiku odzieżowego.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2016-08-30

Poszukiwany Ulotkarz! Elbląg
Poszukiwany Ulotkarz! Elbląg

Zatrudnię do roznoszenia ulotek uczciwe osoby od zaraz. Szczegółowe informacje pod numerem 727 - -

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2016-09-05

KUCHARZ Zarobki 3 500 Zł Elbląg
KUCHARZ Zarobki 3 500 Zł Elbląg

Umowa na czas niekreślony FOLWARK ŻUŁAWSKI Hotel i Restauracja Władysławowo 4 A (2 km od Elbląga)

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2016-09-10

Praca Elbląg
Praca Elbląg

Zatrudnię do pracy !! kwiaciarnia ,, Złocień przy cmentarzu Dębica więcej informacji na miejscu

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2017-07-06

Pracownik Dz. Sprzedaży Ze Znajomością J.niemieckiego Lub Angielskiego Elbląg
Pracownik Dz. Sprzedaży Ze Znajomością J.niemieckiego Lub Angielskiego Elbląg

Od kandydatów oczekujemy: - biegłej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego, - wykształcenia min. średniego, - doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - preferowana branża meblarska, - dobrej znajomości obsługi komputera. Oferujemy interesującą pracę oraz możliwość rozwoju.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2017-07-21

Zatrudnię Od Zaraz - Praca W Elblągu Elbląg
Zatrudnię Od Zaraz - Praca W Elblągu Elbląg

Autoryzowany partner Ogólnopolskiego lidera dostawcy mediów domowych. W związku z wprowadzeniem nowego projektu w woj. Warmińsko- mazurskim poszukuje osób na stanowisko doradca klienta/konsultant Od Kandydatów oczekujemy: - Komunikatywności - Kultury osobistej - Chęci nauki - dyspozycyjności - umiejętności pracy w zespole - obsługi komputera w stopniu dobrym Kandydatom zapewniamy: - Szkolenia - narzędzia potrzebne do pracy - możliwość rozwoju - Miłą atmosferę - Stałą pracę w stabilnej firmie - Pensję stałą oraz premię !!!! - Gwarantujemy zwrot kosztów dojazdów z domu do Pracy, mieszkasz po za Elblągiem ? Nie przejmuj się Zakres obowiązków - praca z klientem - rozszerzanie bazy klientów  - utrzymywanie dobrych kontaktów ze stałymi osobami Ze względu na pozyskanie zewnętrznych funduszy na szkolenia/przekwalifikowania zawodowe NIE WYMAGAMY doświadczenia zawodowego.  Oferta również dla studentów uczących się trybem zaocznym.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2016-09-03

Elbląg.Praca Dodatkowa 4h. Pracownik Sortowni/Pracownik Magazynu Elbląg
Elbląg.Praca Dodatkowa 4h. Pracownik Sortowni/Pracownik Magazynu Elbląg

Pracownik Sortowni/Praca na Magazynie Miejsce pracy: Lotnicza 4e, Elbląg ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE!!! ZADZWOŃ I ZAPYTAJ ZADANIA: • Przyjmowanie, rozładunek i załadunek samochodów z przesyłkami • Sortowanie przesyłek • Przygotowanie przesyłek do załadunku – pakowanie przesyłek do opakowań zbiorczych, tworzenie palet OFERUJEMY: • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w znanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z sektora logistycznego • Pracę (4,8 godzin) od Poniedziałku do Soboty. II Zmiany do wyboru: 06:00 - 10:00 lub 16:00 - 20:00 WYMAGANIA: • Umiejętności pracy w zespole • Sumienności i motywacja do pracy • Chęć do pracy fizycznej. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny Prosimy również o dopisanie w swojej aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji pro ...

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-10-03

Zatrudnię Ulotkarza Na Terenie Miasta Elbląg Elbląg
Zatrudnię Ulotkarza Na Terenie Miasta Elbląg Elbląg

Zatrudnię uczciwe i rzetelne osoby do kolportażu ulotek na terenie Elbląga. Wymagam znajomości topografii miasta. Oferuję atrakcyjną stawkę od ilości rozniesionych ulotek. Osoby zainteresowane proszę o kontakt.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2017-09-16

Praca W Studio Depilacji Elbląg
Praca W Studio Depilacji Elbląg

Dynamicznie rozwijający się  Salon DepilConcept w Elblągu poszukuje wyjątkowej osoby na stanowisko:    KOSMETOLOG Szukamy osoby: - zaangażowanej - optymistycznej, śmiałej i otwartej - potrafiącej budować relacje z Klientem - kreatywnej, - z wykształceniem kosmetycznym Oferujemy: - pracę w międzynarodowej sieci DepilConcept (zobacz czym się zajmujemy na depilconcept) - stabilną pracę dającą poczucie bezpieczeństwa - szkolenia wstępne i bieżące - bardzo dobrą atmosferę w pracy - dobre zarobki, podstawa + premia Jeśli jesteś zainteresowana i chcesz dołączyć do naszego międzynarodowego zespołu, nie czekaj ani chwili dłużej!  Prześlij nam CV Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie do CV klauzuli: quot;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r., Dz. U. nr 133, poz ...

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2018-03-04

Zatrudnię Kosmetyczkę Elbląg
Zatrudnię Kosmetyczkę Elbląg

Mile widziane umiejętności z zakresu: zabiegi pielęgnacyjne twarzy, henna, depilacja woskiem, manicure, pedicure, masaż.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2018-03-11

Roznoszenie Ulotek Elbląg
Roznoszenie Ulotek Elbląg

zatrudnię osoby do roznoszenia gazetek reklamowych na terenie Elbląga i okolic stawka dzienna od 70 zł wypłata po każdej akcji praca od zaraz.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2016-09-07

Roznoszenie / Rozdawanie Ulotek Dla Uczciwych Elbląg Elbląg
Roznoszenie / Rozdawanie Ulotek Dla Uczciwych Elbląg Elbląg

Ogólnopolska Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja www.akmediadystrybucja.pl przeprowadzająca na terenie całej Polski Kolportaż ulotek amp; plakatowanie zatrudni uczciwych do plakatowania i roznoszenia /rozdawania ulotek z Elbląga i okolic Zapraszamy na stronę www.akmediadystrybucja.com w panelu pracownika są informacje na temat pracy i formularz rejestracyjny warunek : ukończone 16 lat (zgoda rodzica do 18 lat)

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2016-09-11

Hostessa W Dn. 11.09 - Elbląg Elbląg
Hostessa W Dn. 11.09 - Elbląg Elbląg

Dna – agencja hostess zatrudni: 4 hostessy Zadania - Hostessy będą rozdawały materiały informacyjne o akcji w CH oraz zapraszały na bezpłatne badania Miasto: Elbląg Miejsce pracy: CH Ogrody Stawka: 11,00 zł/ h netto Dokładne daty pracy:11.09 Godziny pracy: 9-18 od klienta spódnica własne: biała koszula, cieliste rajstopy, czarne buty, mogą być baletki Zainteresowane osoby proszę o wysłanie danych kontaktowych tj, imię, nazwisko + nr telefonu, (+ CV) oraz KONIECZNIE 3-5 zdjęć dobrej jakości (zgłoszenie poprzez .pl) + swoje wymiary ,wzrost. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Hostessa | Data publikacji : 2016-09-08

Hostessa W Dn. 11.09 - Elbląg Elbląg
Hostessa W Dn. 11.09 - Elbląg Elbląg

Dna – agencja hostess zatrudni: 4 hostessy Zadania - Hostessy będą rozdawały materiały informacyjne o akcji w CH oraz zapraszały na bezpłatne badania Miasto: Elbląg Miejsce pracy: CH Ogrody Stawka: 11,00 zł/ h netto Dokładne daty pracy:11.09 Godziny pracy: 9-18 od klienta spódnica własne: biała koszula, cieliste rajstopy, czarne buty, mogą być baletki Zainteresowane osoby proszę o wysłanie danych kontaktowych tj, imię, nazwisko + nr telefonu, (+ CV) oraz KONIECZNIE 3-5 zdjęć dobrej jakości (zgłoszenie poprzez .pl) + swoje wymiary ,wzrost. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2016-09-08

Elbląg - Praca Dla Przedstawicieli/Kierowców 3800 Zł Elbląg
Elbląg - Praca Dla Przedstawicieli/Kierowców 3800 Zł Elbląg

Pilnie zatrudnimy Przedstawicieli/Kierowców do dostarczania klientom i instruktażu obsługi urządzeń z branży MedTech/AGD. Przedstawiciel światowego koncernu. Do obowiązków należeć będzie stały kontakt z grupą klientów i obsługa nowych klientów firmy. Stała pensja 3800 zł. umowa o pracę.Wymagany własny samochód osobowy.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2016-09-02

Express Kuchnia Marche Zatrudni KASJERKI / KASJERÓW Elbląg
Express Kuchnia Marche Zatrudni KASJERKI / KASJERÓW Elbląg

Express Kuchnia Marche do nowo otwieranego lokalu w Elblągu poszukuje: KASJEREK/KASJERÓW Obowiązki: - obsługa gości restauracji - obsługa kasy - przygotowywanie soków i koktajli - dbanie o czystość w miejscu pracy - dbanie o linię wydawkową - dokładanie surówek, sałatek Wymagania: - doświadczenie w obsłudze klienta, mile widziane w gastronomii - wykształcenie minimum średnie - aktualna książeczka SANEPID - miła aparycja Oferujemy: - stabilne warunki zatrudnienia - miłą atmosferę pracy - darmowe posiłki pracownicze Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV ze zdjęciem wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych mailem. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).  Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2016-09-08

Doradca Klienta - Elbląg- Sieć Sklepów DPK Elbląg
Doradca Klienta - Elbląg- Sieć Sklepów DPK Elbląg

Firma DPK powstała w 2009 roku. Jesteśmy firmą handlowo-usługową. Naszą działalność rozpoczęliśmy otwierając placówkę w Elblągu, która istnieje do dziś. W kolejnych latach powstawały punkty m.in. w Malborku i Kwidzynie. Dziś DPK posiada 12 punktów w 8 miastach, jest siecią sprzedaży o zasięgu ogólnopolskim i ciągle się rozwija. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy: DORADCA KLIENTA Miejsce pracy: Elbląg Obowiązki: - obsługa klienta zgodnej ze standardami firmy - realizacja planów sprzedażowych - raportowanie sprzedaży - dbaniu o porządek na sali sprzedażowej Wymagania: - doświadczenie na stanowisku sprzedawcy - umiejętności sprzedażowe - łatwość w nawiązywaniu kontaktów - nastawienie na realizację celów - chęć do rozwoju i dzielenia się wiedzą - entuzjazm i zaangażowanie - umiejętność obsługi komputera Oferujemy: - umowę o pracę - elastyczny czas pracy - stałe miesięczne wynagrodzenie - premia sprzedażowa oraz inne dodatki prowizyjne - możliwość ...

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2017-10-23

Sprzątanie Elbląg
Sprzątanie Elbląg

Praca na 1/2 etatu lub na zlecenie przy sprzątaniu gabinetów lekarskich. Godziny popołudniowe i weekendy. Warunki do omówienia na spotkaniu rekrutacyjnym. Proszę o CV Odpowiadamy na wybrane oferty.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2017-02-17

Sprzątanie Domu Elbląg
Sprzątanie Domu Elbląg

Zatrudnię Panią do sprzątania domu w Elbągu przy ulicy Legionów. Praca raz w tygodniu. Zapraszam do kontaktu: 601- 84- 93- 93.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2016-08-30

Sprzątanie Domu Elbląg
Sprzątanie Domu Elbląg

Zatrudnię Panią do sprzątania domu w Elbągu przy ulicy Legionów. Praca raz w tygodniu. Zapraszam do kontaktu: 601- 84- 93- 93.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2016-09-03

Elbląg Sprzedawca Do Salonu Giacomo Conti CH Ogrody Elbląg
Elbląg Sprzedawca Do Salonu Giacomo Conti CH Ogrody Elbląg

Firma Giacomo Conti poszukuje osoby na stanowisko Sprzedawca do salonu GC w CH Ogrody w Elblągu OSOBA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA: - profesjonalną obsługę Klientów w salonie, - zwiększanie sprzedaży poprzez budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami, - przyjmowanie dostaw oraz przygotowanie towaru do sprzedaży, - dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie, - znajomość produktów oraz aktualnych trendów stylizacyjnych, - wdrażanie kampanii promocyjnych, prowadzenie niezbędnej dokumentacji, - dbanie o pozytywny wizerunek Giacomo Conti. WYMAGANIA: - doświadczenie w sprzedaży w branży odzieżowej (mile widziane doświadczenie w odzieży męskiej), - kreatywność w sprzedaży, - orientacja na realizację celów sprzedażowych i rozwojowych, - entuzjazm i zaangażowanie, - doskonała komunikatywność, - miła aparycja, - umiejętność pracy w zespole, - dyspozycyjność, - zainteresowanie modą i trendami w niej o ...

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2016-08-31

Poszukiwani Opiekunowie Osób Starszych- Elbląg! Elbląg
Poszukiwani Opiekunowie Osób Starszych- Elbląg! Elbląg

Witam serdecznie, firma Medis24 Sp. z o.o. poszukuje osób do pracy w charakterze opiekuna osób starszych. Praca na terenie Elbląga w prywatnych domach podopiecznych. Mile widziany kurs dla opiekunów osób starszych bądź pokrewne. Stała praca i stałe wynagrodzenie. Pożądane cechy- empatia, odpowiedzialność, punktualność, znajomość schorzeń osób starszych.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2016-09-12

Pracownika Do Pralni Olsztyn
Pracownika Do Pralni Olsztyn

Warmiński Hotel amp; Conference ul. Kołobrzeska 1, poszukuje osób do pracy na umowę zlecenie w pralni hotelowej. Praca w godzinach nocnych od godz. 21

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Pozostałe oferty pracy | Data publikacji : 2016-08-30

Kontroler Biletów Elbląg Elbląg
Kontroler Biletów Elbląg Elbląg

W związku z dynamicznym rozwojem działalności, firma Serinus Sp. z o.o. zatrudni osoby na stanowisko: Kontroler biletów Miasto: Elbląg Wynagrodzenie jest podane w kwocie brutto. Zawiera ono wynagrodzenie zasadnicze oraz możliwe premie uznaniowe. CV można również dostarczyć na adres: Serinus Sp. z o.o. ul. Plac Dworcowy 1 82-300 Elbląg pn-pt: 9-16 Wymagania: - wykształcenie: co najmniej zasadnicze zawodowe; - odpowiednie predyspozycje fizyczne i psychiczne tj., dobry stan zdrowia, odporność na stres, wysoka kultura osobista, stanowczość; - niekaralność (brak wpisu w Krajowym Rejestrze Karnym); - dyspozycyjność; - komunikatywność. Oferujemy: - atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia uznaniowa); - umowę zlecenie; - możliwość nawiązania dłuższej współpracy; - możliwość zdobycia doświadczenia; - możliwość zatrudnienia w formie pracy dodatkowej.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Pozostałe oferty pracy | Data publikacji : 2017-10-14