Oferta Pracy » wałbrzych

wałbrzych

Poszukuję Pracy Jako Opiekunka Dla Dzieci Wałbrzych
Poszukuję Pracy Jako Opiekunka Dla Dzieci Wałbrzych

Witam! Mam 17 lat, a jak wiemy zbliżają się wakacje. W związku z tym szukam pracy jako opiekunka dla dzieci w wieku od pierwszego do ósmego roku życia. Na codzień jestem uczennicą jednego z lepszych liceów w Wałbrzychu, ponad to przez 4 lata zajmowałam się dziećmi w wieku od 6 do 10 lat w gromadzie zuchowej jako przyboczna. Ukończyłam kurs pierwszej pomocy przedmedycznej, jestem dyspozycyjna, kreatywna oraz wykazuje znajomość aktualnych zainteresowań dzieci. Mam szerokie doswiadzczenie jeśli chodzi o pracę z dziećmi, posiadam referencje od poprzednich rodziców.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-06-11

Opiekunka Pomoc Przy Odrabianiu Lekcji Wałbrzych
Opiekunka Pomoc Przy Odrabianiu Lekcji Wałbrzych

Poszukuję osoby do pomocy w nauce dla chłopca 5 klasa. Chętnie były nauczyciel lub studentka/student 4 -5 razy w tyg po lekcjach do 17.00. Szczegóły osobiście. Stary Zdrój. Stawka godz do uzgodnienia.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-01-28

Praca Kinderplaneta Wałbrzych
Praca Kinderplaneta Wałbrzych

Praca w Kinderplanecie! Kinderplaneta poszukuje obecnie pracowników na stanowisko Recepcjonistka/ Opiekun sali zabaw. Wymagania: status studenta lub ucznia, duże zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy z dziećmi w różnym wieku, aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne, dyspozycyjność (szczególnie w weekendy) Mile widziane kursy i szkolenia organizacji czasu wolnego dla najmłodszych oraz uczestnictwo w wolontariatach. Oferujemy: - umowę zlecenie, - pracę w systemie zmianowym, - elastyczny grafik, - praca w młodym zespole

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2016-09-07